• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Vážený pane velvyslanče,
Počet návštěv: 1063

Vážený pane velvyslanče,

Zbyněk  Prousek Článek od Zbyněk Prousek

Jsem Čech a řadový občan České republiky a proto prosím přijměte můj a tímto prohlášený nesouhlas s výrokem proti premiérovi Maďarska – V. Orbánovi, konkrétně: „Češi svého Babiše už vyhnali. Pevně doufám, že se to povede i Maďarům“, který v internetové sociální sítí Facebook ve svém příspěvku dne 08.01.2022 napsala Markéta Pekarová Adamová - předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Z pozice řadového občana ČR Markétou Pekarovou Adamovou dlouhodobě opovrhuji, její výrok odsuzuji a považuji jej za projev rozmazleného panovačného fracka, který tak učinil v tupé horlivostí k podlézavosti a přisluhovačství Západním strukturám.

Současně však onen výrok považuji za dostatečný signál o tom, jak štvavý, podlý a agresivní je zaprodancům Západu diktovaný plán zmíněných struktur vůči všem svobodným a suverénním subjektům mimo rámec diktatury „Evropských hodnot“.

Vivat Viktor Orbán – Vivat Maďarsko.

Zbyněk Prousek | CZ | 12.01.2022

Zbyněk PROUSEK,

soukromý detektiv, publicista a praktik v potírání podvodného „šmejdího byznysu“ v ČR, aktivně podporující vymahatelnost práva a spravedlnosti. Předseda Spolku věřitelů a přátel práva, a člen výkonné rady Institutu Aleny Vitáskové v reakci na výrok předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Markéty Pekarové Adamové proti premiérovi Maďarska – Viktorovi Orbánovi odeslal emailem dne 12. ledna 2022 velvyslanci Maďarska následující dopis:

Zbyněk Prousek
Občan ČR, aktivně podporující spravedlnost a vymahatelnost práva, a všestranně potírající podvodný „šmejdí byznys“. Soukromý detektiv, mediálně známý též jako „lovec šmejdů“ a člen výkonné rady Institutu Aleny Vitáskové.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

13.01.2022 10:55

Já bych rád uvedl jen jednu větu z historického projevu Dr.E. Beneše z května 1947 k podepsání a vydání "benešových dekretů" Cituji :"Hitlerové odcházejí , avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává "


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

13.01.2022 09:05

Bravo Orban!!

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2022 19:19

Všichni věděli,že tento spolek povede národ a stát do područí Německa.Ta slavná EU je jenom další německý pokus ovládnout Evropu.Z uvedeného vyplývá,že část národa si přeje být kolonií jiného státu a proto zvolila tento podivný slepený spolek.Je mi záhadou,proč si po rozpadu R-U přáli občané vlastní stát,když si ho nyní sami likvidují.Zkrátka se jedná o to,že čeští "politici" jsou neschopní něco rozhodnout a potřebují mít nad sebou nějakého drába,který jim rozkazuje,jak a co mají dělat.A vzhledem k devastaci našeho školství a výchově mládeže k podlézavosti vůči jiným se konečně začala dařit konečná likvidace státu a národa.Místo toho vznikne Svaz států evropského socialismu.Lidé už zapomněli,k čemu to ve svém důsledku vede a proti čemu se v r.1989 postavili.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy