• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Opozice (ANO+SPD) válí…
Počet návštěv: 1038

Opozice (ANO+SPD) válí…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

No neočekával jsem, že ANO a SPD bude tak sympaticky brutální, jako ANO a SPD během včerejška a dneška, kdy solí koalici jednu facku za druhou. Pro nevoliče dnešní havlistické koalice aktivita ANO a SPD je satisfakcí za ty roky verbálního ponižování stoupenců dnes opozičních stran ANO + SPD ze strany dřívějšího demobloku + Chvilek.

Já sám už na rozdíl od dnešní koalice nejsem příznivcem liberální demokracie, neboť v jejím systémovým lůně je agresivní konfrontace mezi opozicí a vládou.

Ale této vládě dnešní a včerejší počínání nové opozice ANO + SPD ze srdce přeji.

Milují liberální demokracii a mají ji mít.

A je až překvapivé, jak bývalá opozice neumí na to reagovat.

Toto není vláda pro 60% voličů, kteří volili buď ANO a SPD a nebo jejichž hlasy propadly. Ale není to hlavně ani dobrá vláda pro tuto zem.

Díky ANO, díky SPD.

Jen tak dál… 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.01.2022 14:23

Na rozdíl od pana Vyvadila to považuji za žabomyší války.Oni nám to dělali a tak jim to vrátíme.Jenže je tady problém,že vládní poslanci se courají bůhví kde a nevykonávají svoji práci,nadhodnoceně placenou.Takovým způsobem se politika nedělá.I když si myslím,že by to mohlo občanům pomoci.Ovšem byli zvoleni(na základě podvodu) a tak by měli vykonávat svou činnost podle přísahy poslance a ne podle partajních sekretariátů.To je proti poslanecké přísaze.Volební podvod byl spáchán tzv. "ústavním soudem a druhou kubiceho zprávou z dílny údajně investigativních presstitutů.Že Babiš koupil nějaké nemovitosti ve Francii věděli už před půl rokem a čekali na vhodnou dobu.Tím byly volby.Takže se bijí v prsa,jací jsou čestní,ale jakýkoliv podvod a lež jim není cizí.Prostě pracují na objednávku některých partají,že,paní Slonková!


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

14.01.2022 20:32

Cca od 5. minuty.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/222411000370113/


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

14.01.2022 20:02

Jen houšť... :-))


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy