• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Michel Chossudovsky: Kovidové etnické čištění: očkovaní proti neočkovaným
Počet návštěv: 554

Michel Chossudovsky: Kovidové etnické čištění: očkovaní proti neočkovaným

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Ti, kteří proti oficiálnímu kovidovému narativu protestují, jsou zařazeni do kategorie „psychopatů“. Jde o hon na čarodějnice? Ve většině zemí byl zaveden kovidový pas. Pobyt neočkovaných je omezen na jejich obydlí, je jim znemožněno cestovat, jsou propouštěni z práce, je jim zakázána návštěva škol a univerzit. Jsou obviňování z toho, že jsou extrémisty a psychopaty. Vzmáhá se proces kovidového etnického čištění, uvedeného v život tím, že se vytvořila společenská hráz mezi očkovanými a neočkovanými.

Tato společenská hráz vytváří konflikty uvnitř rodin a místních společenství a přispívá k roztržkám a nesouladu společenského života se zničujícím dopadem na ekonomickou aktivitu.
Podporována propagandou médií postupuje tato kampaň nezadržitelně vpřed. Ti, kteří odmítají nechat si píchnout zabijáckou „vakcínu“, jsou zkategorizování jako „protispolečenští psychopaté“.
A to, co z kampaně nepřehlédnutelně vyčuhuje, je heslo „rozděl a panuj“, čili scénář, uplatňovaný v mnoha zemích najednou, podle něhož se jak očkovaní, tak neočkovaní stávají oběťmi světové kriminální agendy, podporované OSN a většinou z jejích 193 členů.
Naším prvním úkolem je okamžitě zastavit a zrušit tak zvanou „vakcínu“ Covid-19, která spustila vlnu úmrtnosti a nemocnosti na celém světě. A hnací silou tohoto hnutí nechť se stane světová solidarita a lidská důstojnost.


Z Global Research přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.01.2022 14:36

Je to blbost některých lidí,že se nechají zmanipulovat vládní propagandou a sami stávají jejími nositeli.Jejich krédo je "říkali to v televizi" a k tomu se ještě připojí strach,aby nevyčnívali.Nedovedou uznat potřeby a názory druhých a podle toho jednají.Ono označení těch,co nechtějí být očkováni experimentální vakcínou,za sobce,roznašeče nemoci a dokonce jsem v jedné diskusi četl vrazi,nemůže dobře dopadnout.Ale způsob rozděl a panuj je starý jak lidstvo samo a přesto se vždy najdou lidé,kteří na tento způsob skočí!Nejhorší je pak agresivita,která se line z obou stran.Ti očkovaní se stále hájí údajně přeplněnými jipkami,aniž by tam 99% z nich někdy nahlédlo.Ale jsme opět na začátku,říkali to v televizi a tvrdí to vláda i odborníci.Že jiní odborníci říkají pravý opak už jde mimo ně.Je to proti jejich smýšlení.Odpověď z druhé strany na sebe nenechá dlouho čekat.Tak se zrodil německý nacismus a následky se dnes zakrývají.Politici počítají se ztrátou paměti národa.Dnešní mládež ani neví,o co vlastně v té době šlo!


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy