• Čtvrtek, 26. květen 2016
  • Svátek má Rukojmí Filip

Zakažme islám v České republice a máme po problému ! Budeme v bezpečí a ušetříme miliardy... !
Počet návštěv: 35306

Zakažme islám v České republice a máme po problému ! Budeme v bezpečí a ušetříme miliardy... !

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

V posledních měsících většina národa jen nevěřícně přihlíží, jak si z důvodu vlastního prospěchu udělala "naše" vláda složená většinově  z parazitů a užitečných proamerických blbců z nás všech potenciální oběti muslimských teroristů. Jakým právem jedná Sobotka proti zájmům celého národa a ohrožuje naše děti a nás přímo na životech ! Zkušenosti a denní realita z okolních států jsou katastrofální. Denně můžeme shlédnout nová videa plná hrůz, zabíjení a násilí ze strany muslimů.

Co mě, jako matku ovšem velmi znepokojuje, je skutečnost že jsou již od útlého věku vychovávány muslimské, řekněme děti( i když s ohledem na jejich agresi je význam slova dítě zcela popřen) k podřezávání hrdel a toto vše se natáčí jako příklad a vzor pro ostatní muslimské děti a patří to k nedílné součásti jejich takzvané výchovy. Valí se na nás černá muslimská vlna se zápachem smrti a  Sobotka veřejně prohlásí, že bezpečnostní riziko je pro Českou republiku nulové ! Zločinec !
 
Do jakých škol budou chodit naše děti, když většina rodičů nikdy nedopustí, aby byly jejich děti ve škole byť s jedním jediným muslimem ? Protože já toto nikdy nedovolím a svou dceru budu od té primitivní,  vraždící verbeže chránit do konce svých dnů ! Nebo si Sobotka opravdu myslí, že zatímco jeho děti budou v soukromé, prestižní škole jen s vyvolenými, na kterou mu jen tak mimochodem přispíváme všichni z našich daní, tak naše děti ráno zavezeme do školy a budeme s hrůzou čekat, jestli se nám zdravé a živé vrátí nebo nám bude stroze oznámeno, že si alláh vybral další oběť ? A protože všechny zločiny muslimové zásadně omlouvají svou vírou, budou jako vždy zproštěni viny, což jen posílí jejich násilnické pozice, tak jak se to v mnoha případech stalo a děje, nejen v Německu. Opravdu to vážení občané, vlastenci dopustíme ?
 
 Budeme naše děti vědomě ponechávat ve společnosti těchto nelidských bytostí, které nedosáhly ani úrovně zvířat, protože i ta jsou mnohem inteligentnější a čistotnější a pro které nemá lidský život žádnou hodnotu a jsou jen předurčeni a placeni zločinci z americké vlády za zabíjení jakéhokoli bílého člověka ? Komplex černé rasy dostal díky Obamovi a jeho původu zelenou a bílá rasa má být vyvražděna. A to vše "naše"  vláda dávno dobře ví a nechává nás všechny na pospas a s tímto vědomím klidně vpouští do naši země další tisíce potenciálních vrahů nás všech. A říká tomu "obohacení"... . Vláda nečiní žádné kroky pro zajištění bezpečnosti v naši zemi, protože to poslední, oč ji jde, je bezpečnost státu, ochrana a ostraha hranic a ochrana zdraví, životů a majetků občanů. K čemu tedy máme takovou vládu ?
 
Ministryně školství Valachová řeší inkluzi, protože ta vede jasným směrem k začleňování, ne až tolik postižených, ale hlavně v dohledné době muslimských dětí do našich škol. O to tady jde... . To, že se rapidně sníží úroveň výuky a vzdělanosti našeho školství je v tomto případě neoddiskutovatelné a součástí jednoho z mnoha zločineckých plánů "naši" a americké vlády. Dle programu NWO má být přece maximální IQ 80. Takže ve výsledku chtějí "člověka" smíšené rasy s nízkou inteligencí, aby nemohl protestovat proti všem zvěrstvům, která na něm budou páchána, ale byl schopen pracovat a plnit úkoly.
 
Vláda má povinnost upozorňovat národ a řešit všechna rizika spojená s muslimskými imigranty. Nezanedbatelné je riziko možnosti nákazy našich dětí nemocemi, viry a parazity, které k nám muslimové dovlečou. Nemluvě o jejich příšerných a vlastně žádných hygienických návycích. Potřebu vykonávají kdekoli... Umíte si představit, v jakých podmínkách by naše děti po celou dobu ve škole trpěly ?   Bezpečnost ve školách bude nulová a ohroženy nebudou jen naše děti, ale taky učitelé a celý personál škol. Životní úroveň všech občanů České republiky se díky muslimským imigrantům sníží minimálně o 50%. Řeší snad někdo i tuto otázku ? Jistě, že neřeší, protože upozorňovat na všechna negativa je v naši zemi tabu a kdo si snad dovolí a veřejně na tyto skutečnosti poukáže, má být dle vyjádření ministra "spravedlnosti" Pelikána, který jedná pouze v zájmu USA a poslankyně za TOP 09  Langšádlové ( mimochodem tato paní se vyjádřila, že si přeje atomovou válku, která by vyřešila problémy s Ruskem...) stíhán a trestán ! Tito psychicky nemocní, chtějí slušné občany perzekuovat za pravdu ?
 
Takže máme být trestáni za to, že nechceme dopustit , aby nám byly zabity naše děti ? Proč bychom toto vše měli my, občané České republiky vlastizrádným zločincům z "naši" vlády dovolit ? Proč, když je tady nejjednodušší a velmi rychlé a efektivní řešení a to zní Zákaz islámu v ČR !  To je záležitost, o kterou se musíme všichni zasadit a za kterou plně stojí Národní domobrana, která vznikla na základě fatální bezpečnostní situace v naši zemi, kterou vědomě vytváří a ignoruje "naše" vláda... , která selektivně přistupuje k právu nás občanů a společnost rozdělila na vlastence, kteří hájí zájmy naši země a snaží se přežít a vlastizrádce, kteří stojí proti zájmům našeho státu a tudíž proti vlastencům. Nikoli náš prezident Zeman, ale Sobotka a celý spolek egomaniaků v "naši" vládě rozdělili naši společnost... . Zeman národ  stmeluje a posiluje svou pozici, což se proamerickým zločincům pochopitelně nelíbí. Podívejte se, kolik zákonů porušují naši vládní představitelé... .

Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

§ 260

(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo

c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

Mučení a jiné nelidské a kruté zacházení

§ 259a

(1) Kdo v souvislosti s výkonem pravomoci státního orgánu, orgánu územní samosprávy nebo soudu jinému mučením nebo jiným nelidským a krutým zacházením působí tělesné nebo duševní utrpení, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako veřejný činitel,

b) spáchá-li takový čin nejméně se dvěma osobami, nebo

c) páchá-li takový čin po delší dobu.

(3) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

Genocidium

§ 259

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo

d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až patnáct let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se na činu uvedeném v odstavci 1 účastní.

Nela Lisková

Představitelka Rady Národní Domobrany

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milena Slavíková

Milena Slavíková

02.05.2016 18:01

Dobrý den, už jsem psala několikrát na Fb,že podle § 260 tr.zák. by měl být islám zakázán !!! Islám+šaría naplňuje znaky tohoto paragrafu. Dokonce pan T.Okamura 2x toto požadoval ve sněmovně,ta to zamítla !!! A pan R.Pelikán ještě navrch vymýšlí nové zákony umožňující trestání občanů,kteří si dovolí kritizovat islám a muslimy !! Velkou roli v tom určitě hraje to,že jeho bratr je sám muslim. Ministr ,,spravedlnosti,, nemá v této funkci co dělat, měl by co nejdříve podat DEMISI !!! Občané vůbec nechápou,co se to tu děje a proč...všechno mají v rukou politici, kteří opravdu pro bezpečnost země nic nedělají a jenom nám lžou. Jde opravdu o velké nebezpečí pro celou Evropu a i já se děsím toho co bude za pár let. Jsem již v důchodu ale mám děti a vnoučata...o ty se opravdu bojím. Myslím že občanům nakonec nezbyde nic jiného než bránit svou zemi sami a to tu poteče hodně krve. Ale potom běda politikům, kteří tuto situaci zavinili. S pozdravem Milena Slavíková.


 
Nobody Nobody

Nobody Nobody

02.05.2016 15:28

Pro pana Nováka - problém je v tom, že "Islám", tak jak je prezentován v současnosti, není jen náboženství, ale ideologie. Je zajímavé, že např. fašismus, je u nás postaven mimo zákon, přičemž v podstatě hlásá totéž ci Islám. Jednou z hlavních ideologií fašismu, je nadřazenost árijské rasy nad neáríjci. Ale přesně totéž hlásá a v praxi se snaží uplaňovat islám. Všichni "věřící" jsou nadřazení nevěřícím psům. Tak proč by měl být fašismus zakázán a islám ne? Jednou jsem četl vyjádření jednoho politika - "netvrdím, že všichni Arabové jsou teroristi, ale doposud takřka každý terorista, byl Arab. Pro paní Vařákovou - milá paní Vařáková, o tom, jak se chovají muslimové, by Vám mohli vyprávět lidé z Teplic, kde je jich značné množství na léčení. A to jsou bohatí muslimové, protože nějaký chudák nemá na tří týdennípobyt v ČR. Starosta města pan senátor Kubera, musel postavit zvláštní komando služeb, které uklízí ten bordel,co "inteligentní a slušní" muslimové po sobě necchávají v parku. Papíry, krabice od jídla, zbytky jídla, to vše se válí na trávníku v parku po jejich "piknicích". O uprchlícíh ze Sýrie a Iráku mi prosím ještě chvílí povídejte pohádky. První skupina cca 16 "křesťanů", které bylo nabídnuto (dle fotek) velmi slušné bydlení v Jihlavě zdarma - jejich pan šéf prohlásil, že jde o přemalovaný kravín a odmítl toto ubytování. (Mimochodem dva byty 3+1 na stejném patře baráku). V Praze za podobný byt vysolíte 2 mega. Pak načerno odejeli do NSR, byli vrácení a odejeli zpět do Iráku. Podobně druhá skupina - vrátili se zpět do Iráku, protože se dědečkovi stýskalo. Takže určitě utíkali před hrůzami války. Kdopak asi zaplatil letecky cestu sem a také zpě a náklady "Neziskovky 21"? Český daňový poplatník. No a když jste tak šťastná, jako muslimka, proč se nedstěhujete někam, kde je toto náboženství uznání jako jediné hlavní a správné. Tako Saudská Arábie, myslím, že by to byl pro Vás přímo ráj na zemi.


 
Jana  Kopřivová

Jana Kopřivová

01.05.2016 11:55

Paní Vařáková, teď nevím, jestli myslíte svůj příspěvek vážně nebo si z nás děláte legraci ?


 
Americký sen ze země neomezených možností pro všechny svobodomyslné uprchlíky? Pouze fikce a balamucení psychicky retardovaných havloidů

Je americký sen země neomezených možností určen pro všechny svobodomyslné uprchlíky? Pouze fikce a balamucení psychicky retardovaných havloidů

S prezidentem Milošem Zeman souhlasím v podstatě ve všem, v jednom bych ho však doplnil; mimo jiné řekl, že teroristé IS-DAEŠ jsou jako rakovina, co metastázuje. Dovolím si malou korekci, nejsou to teroristé Islámského státu, ale USA; jejích rakovina je nevyléčitelná a její zhoubné metastáze se šíří světem...

Turecká

Turecká "etika" a odlišné vnímání společenských a morálních priorit Turky

U Turků Erdoganovi téměř všechno projde, téměř všechno mu odpustí. Proč? Protože mají jinou "etiku" a Evropa v zajetí svého superega nemůže pochopit že existuji jiné etnické jednotky a mají jiná společenská pravidla, která jsou odlišná od našich pravidel, třeba ta pojmenujme jako jınou "etiku"! Zda to jejich pravidla splňují, to je něco jiného, to abychom je mohli pojmenovat jako jinou etiku, to nevím! Ten případ s prezidentským palácem, není nic oproti tomu, co se dostalo ven v podobě nahrávek rozhovoru mezi Erdoganem a jeho synem o "rychlém sklizení" desítek milionů USD apod.

Kocáb se pak ostře pustil do Zemana: „Obracíme se na pana prezidenta, aby svými názory, které považujeme za krajně nekompetentní, často z našeho hlediska hraničícími s vlastizradou, přestal…“

Kocáb se ostře pustil do Zemana: „Obracíme se na pana prezidenta, aby svými názory, které považujeme za krajně nekompetentní, často z našeho hlediska hraničícími s vlastizradou, přestal…“

A dál tento Ferda Mravenec, práce všeho druhu mele, že by byla vedle sankcí i druhá možnost postavit se proti Rusku vojensky, byť nechce válku. A se stejnou fabulací, s jakou ze sebe učinil toho, kdo vyhnal sovětskou armádu z republiky, tvrdí, že „Putin chce dobýt východní část Ukrajiny, „aby se mohl dostat suchou nohou na Krym“, přičemž asi ani netuší, že Kreml už dávno staví most, aby se dostal suchou nohou na ruský Krymský poloostrov…

Poslední domácí zprávy