• Pondělí, 09. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Vratislav

Obama se zřejmě inspiroval u Zemana a Zeman zase u Britů.
Počet návštěv: 2624

Obama se zřejmě inspiroval u Zemana a Zeman zase u Britů.

Lubomír Kvapil Článek od Lubomír Kvapil

Americký prezident v minulých dnech navštívil Kubu a po jeho závěrečném prohlášení, si zřejmě spousta lidí u nás vzpomenula na Miloše Zemana.  

A co přesně Barack Obama prohlásil ? Nic víc, než to, že USA by se mohly v oblasti základních lidských práv od Kuby něčeho nového přiučit.

Zní to povědomě ? Jistě, podobnou větu pronesl náš pan prezident při návštěvě Číny.

Zřejmě tedy americký president podlehnul kouzlu našeho prezidenta, nebo je také tajným propagátorem podivné propagandy, která nehájí lidská práva tak, jak by si někdo představoval.

Jenže v tom není sám. Nedávno ve Velké Británii vítali občané čínského prezidenta v ulicích s vlaječkami a nadšeně mávali, když projížděl ve zlatém kočáře spolu s královnou Alžbětou II. Pak ještě napočest vzácného hosta zazněla slavná dělostřelecká salva.

V tomto ohledu se zase inspiruje náš Hrad u Britů, jelikož podobné přivítání chystá také.

Z takových věcí musí mít nejeden bojovník za lidská práva v hlavě guláš. Od koho se tedy má kdo inspirovat a kdo má koho poučovat ? Kdo to dělá špatně a kdo ještě hůře ?

Abych vám pravdu řekl, jsem rád, že napatřím, mezi ty zatvrzelé humanisty, kteří při každé příležitosti pořádají demonstrace a sepisují petice s mediální podporou v zádech.

V tuto chvíli bych totiž nerad do televize vysvětloval, koho si má naše česká poslečnost vzít za příklad a ještě to odůvodňovat ve světle již uvedených faktů.

Čert aby se v těch lidských právech vyznal.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu:

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado“

Tak si opět připomínáme 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Nyní pokus o připomenutí mého nezvyklého nekrologu; o mrtvých jenom dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci dodat, že díky němu byla vyměněna naše svoboda za lichvu exkomunistických oligarchů.

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

„Čína roste, Čína je silná, Čína má tak velký trh! Každý to opakuje – a tím přikrmuje zlo. Všichni víme, jaké zločiny má Komunistická strana Číny na svědomí,“ říká v rozhovoru pro ČT24 Rušan Abbásová, proslulá ujgurská aktivistka. Dobře ví, o čem mluví. Její rodinu prý spolkl koncentrační tábor.

Poslední domácí zprávy