• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Koncem května jedou Američtí vojáci provokovat Ruského medvěda...
Počet návštěv: 2553

Koncem května jedou Američtí vojáci provokovat Ruského medvěda...

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Tak to vypadá, že Evropa má ještě málo svých problémů, když se přes Evropské státy bude opět přesouvat do Pobaltí Americká armáda zvyšovat mezinárodní napětí. Údajně na cvičení, ale kdo z nás zná skutečný záměr Američanů? Proč se na místo zbytečných provokací nezaměří na ochranu vnější hranice EU před migranty? Není zájem bránit Evropské národy?

Spojené státy samozřejmě sledují své cíle a Evropské národy je vůbec nezajímají. Pro ně je důležité pouze území a rabování surovin na podmaněných územích. Lidé jsou jen obtížným a zbytným materiálem nevalné hodnoty. Většina z nás to ví. Proč tedy Česká vláda dovolí pohyb Amerických imperialistických jednotek po našem území? Jsme Americkým protektorátem, že si toto musíme nechat líbit? Ano jsme do jisté míry protektorát a určitým záležitostem se prostě bránit nemůžeme! Kde jsou dnes slova slibotechny Havla, že na naše území již nevkročí noha zahraničního vojáka!!

Jisté je to, že naše zbabělá a kolaborantská vláda Američanům umožní vše, co jen bude moci. Národ však nemusí a může vyjádřit svůj odpor. Může protestovat proti pohybu Amerických jednotek po našem Českém území. Nemají v České zemi co pohledávat. Domnívám se, že by vůbec nebylo špatné, kdybychom při průjezdu Amerických zločinců použili postup předvedený Miroslavem Kalouskem a zeleným Bursíkem při návštěvě prezidenta Čínské lidové republiky, kdy mávali Tibetskou vlajkou a my tedy zcela po jejich vzoru můžeme na Američany mávat vlajkou Ruské federace. Bylo by to jasné vyjádření toho, na čí straně Češi stojí. Zda podporují Americký zločinecký imperialismus nebo snahy o mírová řešení Ruské federace.

Navrhuji tedy formu pokojného protestu, kdy čeští občané sympatizující s Ruskem budou stát podél silnic, kudy pojede konvoj Amerických žoldáků a budou jim mávat Ruskými vlajkami či portréty prezidenta Putina a Zemana. Není totiž v zájmu Českých občanů podílet se na eskalaci napětí s Ruskou federací. Občané určitě nemají zájem pomáhat Američanům připravovat Evropské bojiště. To by, jsme byli sami proti sobě. Ať si Američan volí jiné cesty a nezneužívá Čechy. Pochybuji o tom, že by Češi chtěli válku jako Amerika. Nám bohatě stačí, že díky Američanům je Evropa zaneřáděná muslimy, kteří do Evropy nepatří. Apropo – pokud vím, tak muslimové mají svá území a v Evropě jsou nezvanými hosty. Nikdo normální a myslící, by si je k sobě domů nevzal.

Samozřejmě ministr obrany Martin Stropnický si rád hraje na kovboje a bude všemožně Američany podporovat a hájit, stejně tak Kalousek, Bursík nebo Schwarzenberg. Vezměte si tedy prosím – vy proameričtí činitelé jeden Kalouskem modernizovaný T72 a hurá na Moskvu. Určitě ji dobijete a budete okupovat, čímž se vás alespoň zbavíme.

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Luboš Černý

Luboš Černý

15.04.2016 11:52

Rambovi se stejská po rusákách....


 
Aleš Toth

Aleš Toth

14.04.2016 00:18

To je super nápad, až něco takového bude, určitě se chci zúčástnit!


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy