• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

Koncem května jedou Američtí vojáci provokovat Ruského medvěda...
Počet návštěv: 2667

Koncem května jedou Američtí vojáci provokovat Ruského medvěda...

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Tak to vypadá, že Evropa má ještě málo svých problémů, když se přes Evropské státy bude opět přesouvat do Pobaltí Americká armáda zvyšovat mezinárodní napětí. Údajně na cvičení, ale kdo z nás zná skutečný záměr Američanů? Proč se na místo zbytečných provokací nezaměří na ochranu vnější hranice EU před migranty? Není zájem bránit Evropské národy?

Spojené státy samozřejmě sledují své cíle a Evropské národy je vůbec nezajímají. Pro ně je důležité pouze území a rabování surovin na podmaněných územích. Lidé jsou jen obtížným a zbytným materiálem nevalné hodnoty. Většina z nás to ví. Proč tedy Česká vláda dovolí pohyb Amerických imperialistických jednotek po našem území? Jsme Americkým protektorátem, že si toto musíme nechat líbit? Ano jsme do jisté míry protektorát a určitým záležitostem se prostě bránit nemůžeme! Kde jsou dnes slova slibotechny Havla, že na naše území již nevkročí noha zahraničního vojáka!!

Jisté je to, že naše zbabělá a kolaborantská vláda Američanům umožní vše, co jen bude moci. Národ však nemusí a může vyjádřit svůj odpor. Může protestovat proti pohybu Amerických jednotek po našem Českém území. Nemají v České zemi co pohledávat. Domnívám se, že by vůbec nebylo špatné, kdybychom při průjezdu Amerických zločinců použili postup předvedený Miroslavem Kalouskem a zeleným Bursíkem při návštěvě prezidenta Čínské lidové republiky, kdy mávali Tibetskou vlajkou a my tedy zcela po jejich vzoru můžeme na Američany mávat vlajkou Ruské federace. Bylo by to jasné vyjádření toho, na čí straně Češi stojí. Zda podporují Americký zločinecký imperialismus nebo snahy o mírová řešení Ruské federace.

Navrhuji tedy formu pokojného protestu, kdy čeští občané sympatizující s Ruskem budou stát podél silnic, kudy pojede konvoj Amerických žoldáků a budou jim mávat Ruskými vlajkami či portréty prezidenta Putina a Zemana. Není totiž v zájmu Českých občanů podílet se na eskalaci napětí s Ruskou federací. Občané určitě nemají zájem pomáhat Američanům připravovat Evropské bojiště. To by, jsme byli sami proti sobě. Ať si Američan volí jiné cesty a nezneužívá Čechy. Pochybuji o tom, že by Češi chtěli válku jako Amerika. Nám bohatě stačí, že díky Američanům je Evropa zaneřáděná muslimy, kteří do Evropy nepatří. Apropo – pokud vím, tak muslimové mají svá území a v Evropě jsou nezvanými hosty. Nikdo normální a myslící, by si je k sobě domů nevzal.

Samozřejmě ministr obrany Martin Stropnický si rád hraje na kovboje a bude všemožně Američany podporovat a hájit, stejně tak Kalousek, Bursík nebo Schwarzenberg. Vezměte si tedy prosím – vy proameričtí činitelé jeden Kalouskem modernizovaný T72 a hurá na Moskvu. Určitě ji dobijete a budete okupovat, čímž se vás alespoň zbavíme.

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Luboš Černý

Luboš Černý

15.04.2016 11:52

Rambovi se stejská po rusákách....


 
Aleš Toth

Aleš Toth

14.04.2016 00:18

To je super nápad, až něco takového bude, určitě se chci zúčástnit!


 
Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...