• Čtvrtek, 21. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Běla

Evropská zkáza požehnaná USA aneb Zatím vše podle plánu
Počet návštěv: 3171

Evropská zkáza požehnaná USA aneb Zatím vše podle plánu

Pavla Pokorná Článek od Pavla Pokorná

S otevřenými ústy koukám na zprávu, že Barack Obama vychválil Angelu Merkel jako strážkyni Evropy. Tohle poplácání po zádech bohužel nasvědčuje jen tomu, že tihle dva jsou součástí velkého plánu.  

Nezbláznila jsem se, nic neberu, nic nehulím. A právě proto možná vidím obrysy této šílenosti jasněji. Podle všeho má paní Merkel za úkol zlikvidovat starý kontinent a indicie jasně směřují k tomu, že celý tenhle plán je řízen z USA. Čím hůř bude Evropě, tím lépe pro Spojené státy.

Kdo krizi v arabském světě vyvolal? Po kolik let se Amerika cpe na Blízký a Střední východ a na sever Afriky? Kdo vůbec způsobil migrační krizi? Kdo finančně podporuje takzvané umírněné opozice a dál a dál posiluje migraci? Kdo sám si střeží své hranice jako oko v hlavě? A kdo si teď mně ruce nad tím, co se děje u nás v Evropě, za velkou louží?

Angela Merkel je jen prodloužená ruka, trojský kůň a dobře zaplacený pěšák. A Obama ji zákonitě musí veřejně podpořit. Ani tihle dva, byť to tak na první pohled vypadá, nejednou v žádné „dobrotě“, ale velmi promyšleně a cílevědomě naplňují projekt zkázy Evropy.

Jo, abych nezapomněla - tomu všemu ještě zdatně sekunduje hlava katolické církve.

A my jen můžeme koukat s otevřenými ústy. Možná můžeme křičet a vzpírat se, ale nenaděláme s tím nejspíš vůbec nic. A obávám se, že tohle už nezvládne uklidit ani nikdo, kdo přijde po nich.

A tak nám nezbývá než v přímém přenosu sledovat jednu velmi významnou a smutnou kapitolu dějin.

 

Pavla Pokorná
Vystudovaná publicistka a mediální analytička, která několik let působila v médiích a později se uplatnila i v PR. Toho času na rodičovské dovolené.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Odešel nejvýznamnější prezident od časů F.D. Roosewelta…

Odešel nejvýznamnější prezident od časů F.D. Roosewelta…

Ukazuje se, že v amerických dějinách (a nejen v nich) je úspěšný ten prezident, který překračuje úzké omezení stranického vidění a má odvážný protimainstreamový vhled do celé škály problémů týkající se vlastní země a (protože v Amerika nesporně byla a stále je supervelmocí) hlavně světa.

Senátorka Němcová se opět strefuje do premiéra Babiše.

Senátorka Němcová se opět strefuje do premiéra Babiše.

Paní Senátorka M. Němcová se čílila nad projevem preniéra Andreje Babiše, když v krátké připomínce sebeupálení Jana Palacha (v r. 1969) prohlásil, cituji: „...Naše země tehdy čelila okupaci, dnes musíme čelit zákeřné pandemii. Proto bych byl velice rád, kdybychom se i my znovu semkli a společně ji porazili.“

A dobře nám pak (se lží), bude na zemi

A dobře nám pak (se lží), bude na zemi

Úkol rozněcovat nevraživost našich lidí vůči Rusku, udělat z něho v našich očích ďábla, z Rusů bandu satanů a z Putina Belzebuba, předepsaný naší vrchnosti  ještě vyšší vrchností euroatlantickou, naráží u nás na potíže a jeho plnění neprobíhá zdaleka tak hladce, jak by bylo třeba a jak by si euroatlantická vrchnost představovala. 

        Má to rádio Frekvence jedna skutečně zapotřebí, aneb lhát se nemá.

Má to rádio Frekvence jedna skutečně zapotřebí, aneb lhát se nemá.

 Mám štěstí, že v současnosti dělám práci, kde mám na uších sluchátka téměř celou pracovní dobu a tak poslouchám v nadpise zmíněné rádio. Člověk si za určitou dobu samozřejmě udělá jakýsi názor na dané rubriky, či moderátory. Musím říci, že rádio Frekvence jedna je dobré rádio, kde na člověka neřve jen muzika, ale je zde i mluvené slovo a zábava. Nicméně mi už přijde docela trapné vystupování herce Jana Krause v rubrice Kraus a blondýna. Proč??? Stále dokola jedna a ta samá lež.

Poslední domácí zprávy