• Čtvrtek, 29. červen 2017
  • Svátek má Rukojmí Petr / Pavel

Daniela Blechová: Kam zmizel Břetislav Olšer?
Počet návštěv: 4774

Daniela Blechová: Kam zmizel Břetislav Olšer?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Břetislav Olšer, novinář, bloger a spisovatel se naposledy přihlásil na Facebook 18.4.2016. Od té doby jeho aktivita na Facebooku ustala. Také jeho druhý profil zůstává neaktivní.

Krev pod obojí (Břetislav Olšer) - román o izraelsko-palestinském soužití

Články které píše jsou plné odkazů pro ověření jeho tvrzení a názorů. Proto si ho jako novináře velmi vážím. Podává fakta i s důkazy a není politickým řiťolezcem. Důvod toho, aby se stal velmi nepohodlným.

Pokus o jeho cenzuru začala před několika týdny. Jako známý bloger  zveřejňoval také na iDnes ( Mafra, patřící Babišovi), kam napsal přes tisíc blogů. Odkaz na článek  Jeho profil včetně všech blogů byl smazán. Když opomenu fakt, že iDnes neplatí blogerům ani korunu, tak si pokládám otázku, kolik by asi Mafra vydělala peněz, kdyby tam jeho a další blogy nebyly? iDnes a podobné stránky vydělávají reklamou. Byly by tyto stránky čtené, kdyby tam nebyly blogy a články?  Odpověď zná i malé dítě.

Co by však novodobí STBáci neudělali, pro vymezení ,,správného“ směru názorů obyvatel. Vždyť skupina Mafra má dobrého učitele – soudruha Bureše. Článek ZDE

olšer-cenzura

Tím jsme odpověděli na otázku, kam zmizel Břetistav Olšer.

Ale kde ho tedy můžete najít? Jeho příznivci přidávají nové články na jeho FB profil.

Pan Olšer také stále pracuje na informování o žhavých tématech na svých stránkách rukojmi.cz a olser.cz .

Vydané knihy a romány:

Knihy, které zde nejsou uvedeny naleznete na těchto internetových stránkách.

http://cestsvobodarespekt.cz/kam-zmizel-bretislav-olser/

admin@cestsvobodarespekt.cz
www.cestsvobodarespekt.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Luboš Černý

Luboš Černý

09.05.2016 12:25

Že by ten zmrd chcípl?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

28.04.2016 17:18

Můj milý a vážený pane Olšere, pište, prosím dál. Jak jste uvedl, vše co člověk činí, je zároveň tím, co je nám blízké.. Všichni máme určitý řád, díky němuž fungujeme. Vrátil jsem se z cest po východní Moravě a Slovensku a těšil jsem se na každé Vaše slovo. Věřím, že budete natolik v pořádku, abyste byl inspirativní. Velice si Vás vážím a přeju Vám návrat do života. S úctou i láskou k Vám přeju, abyste měl chuť psát. Abyste měl motivaci do života. Nikdy Vás neopustím. Moc si Vás vážím a mám Vás rád. ...Mějte se hezky.


 
Bára Štěpánová exceluje: prý nebojuje, jen se snaží přesvědčovat spoluobčany.

Bára Štěpánová exceluje: prý nebojuje, jen se snaží přesvědčovat spoluobčany.

Talentem ne příliš obdařená (vynahrazeno popředím) hééérečka, bývalá sekretutka Václava Havla, dnes velmi aktivní antizemanka a antibabišovka, ale hlavně předsedkyně výkonného výboru Spolku za zachování demokracie (to zní hrdě, že?) Bára Štěpánová, která se nechala slyšet (i vidět) v pořadu DVtv. Popravdě řečeno, s nutkáním k smíchu a občasné lítosti bylo co poslouchat (ovšem už méně na co koukat), jak ze sebe chrlí nastudované fráze pražsko-kavárenského demokratizmu, havloidní ideologie, resp. sluníčkářské a pravdoláskařské demagogie. 

ČTVRTEČNÍ GLOSY

ČTVRTEČNÍ GLOSY

Neuvěřitelných deset tisíc migrantů jen za tři dny zachránily záchranné lodě ve Středozemním moři. Informovala o tom agentura pro ochranu vnějších hranic Frontex. Podle jejích zástupců se v tomto směru jedná o rekord.
Tolik včerejší zpráva. Chybí v ní ovšem ta nejpodstatnější informace, zda byli zachránění migranti vráceni zpět, či byli dopraveni k evropskému pobřeží.

Poslední domácí zprávy

Žebrácká klientela

Žebrácká klientela

65 milionů utratí český stát za nejchudší! Nikoli za chudé, nýbrž za nejchudší! Tolik melounů pro lid, který se přece nikdy neměl...