• Pondělí, 26. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Erik

Tisková konference k demonstraci proti vlastizrádné činnosti České televize
Počet návštěv: 3048

Tisková konference k demonstraci proti vlastizrádné činnosti České televize

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Pozvánka na tiskovou konferenci , úterý 7. 6. 2016 ve 14:00 hod.,  Praha 1, Revoluční 13    5. patro, č. místnosti 523

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci k Demonstraci proti vlastizrádným aktivitám ČT, která proběhne 8. června 2016 u ČT v Praze na Kavčích horách. Demonstraci pořádá ALIANCE národních sil – společenství volně spolupracujících skupin, menších politických stran, hnutí, spolků a jednotlivců.

Akce by měla napomoci rozhýbat příslušné orgány (Poslaneckou sněmovnu PČR a její Volební výbor, Radu pro rozhlasové a TV vysílání, Radu ČT a ředitele ČT) k tomu, aby donutily ČT, která má s českou zemí společný snad už jen jazyk a koncesionáře, začala konečně plnit to, co jí zákon a etický kodex ukládají.

V současné době probíhá bitva o vědomí nás všech. ČT se neštítí jakékoliv lži a manipulace, aby překroutila či zamlčela fakta, dějiny, hodnoty prověřené mnoha generacemi a odkazy našich předků. Systematicky tak napomáhá rozvratu společnosti na mnoha frontách (rodina, školství, národní hrdost, žebříček hodnot, zdravotnictví, životní prostředí, mírová politika, vztah k Rusku atd.). Deformuje tak vědomí národa a následně i svědomí občanů.

Stížnosti ani žaloby nepomáhají. ČT má totiž od EU (tedy od USA) určený úhel pohledu, což přiznal i její radní Michal Jankovec. Není tedy pro ni důležitá pravda, objektivita, vyváženost, zájmy národa či vyšší principy mravní!

ALIANCE národních sil však nechce nečinně přihlížet, jak ČT rozbíjí naši společnost a pracuje na její likvidaci.

Ing. Oldřich Lukáš

 

Demonstrace proti vlastizrádné činnosti České televize Demonstrace se koná:

ve středu 8. června 2016 od 14:00 hod u ČT Praha – Kavčí Hory

Sraz a příprava účastníků: téhož dne ve 13:00 hodin na nám. Hrdinů, Praha - Pankrác

Program:

 13:00 příprava – nám. Hrdinů, Praha – Pankrác, stanice metra C – „Pražského povstání“

 13:30 pochod k České Televizi na Kavčích Horách (ulicemi Děkanská a Na hřebenech)

 14:00 vlastní demonstrace; promluví zástupci řady organizací i nezávislí aktivisté

 15:00 až 16:00 návrat na Pankrác

 Doprovodné akce (petice, rozhovory atd.) – dle situace

 Po skončení – dle možností k Parlamentu – předání výzvy předsedům obou komor Vlastní transparenty, vlajky, rámusiče apod. vítány! Zájemci o vystoupení (projevy) – na základě vyplněné a včas odeslané karty účastníka – kontaktujte nás na

zdroj : czechfreepress.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Ája Nová

Ája Nová

06.06.2016 10:03

Jediná televize, která informuje objektivně !!! A když se vám to některým nelíbí, proč se na ni díváte??? Máte možnost sledovat své nekonečné seriály, VIP, krimi, MISS, stupidní soutěže....... na jiných kanálech. Proč vám leží v hlavě ČT ???


 
Klečíme před revolučními marxisty?

Klečíme před revolučními marxisty?

Český fotbal se otřásá kauzou Berbr a spol. a zdá se, že by v jeho vedení neměl zůstat kámen na kameni. Teď se ve všech pádech skloňuje slovo korupce, už tolikrát falešně rozehrané, a proto značně zprofanované. Do jaké míry prostoupila všemi patry českého fotbalu, to se teprve ukáže, bude-li vůle vše zjistit.

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše děti, kteří se vzpouzeli na prvních demonstracích v Praze systému. Tehdy jsme byli označování hanlivě vládnoucími strukturami. Psal se rok 1989 a nepamatuji si, že by na nás byla nasazena tak brutální technika, jako tomu bylo na Staroměstském náměstí minulý týden. 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...