• Neděle, 28. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Co po dalším masakru? Je na čase odzbrojit lid a už se to nestane
Počet návštěv: 3456

Co po dalším masakru? Je na čase odzbrojit lid a už se to nestane

Článek od

Tento rok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý svět nás bude následovat vstříc budoucnosti! To neřekl žádný EU papaláš ale Adolf Hitler v roce 1935.  

A spousta lidí to žrala, nejen v Německu. Také byl mužem roku v časopise TIME. Soudruh národní socialista dával Německo do richtiku. O to se snaži i Obama, ale v USA to jde hůř.

Němci kteří chtějí používat zbraně by měli vstoupit do SA nebo SS. Obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou. Heinrich Himmler.

Veškerá politická moc pochází z hlavně pušky. Veškerými zbraněmi musí vládnout komunistická strana, aby takto žádné zbraně nemohly nikdy být použity k vládnutí straně. Mao C. Tung

Jeden člověk s puškou je je schopen kontrolovat sto neozbrojených. Provádějte plošné prohlídky a za nalezené zbraně popravujte. Vladimír Iljič Lenin

Po každém masakru chtějí sebrat zbraně těm kdo to neudělali. Jsem si jistý že bych nechtěl žít ve společnosti kde by zbraně směla mít jen policie a armáda. William S. Burroghs, spisovatel.

WIKI

Toť pár citátu z Wiki o zbraních, na dnešní situaci to padne. V EU se chce odzbrojovat obyvatelstvo, to už tu bylo, soudruh socan Áda také věděl co je pro lid nejlepší. Podotýkám že jsem zbraň nikdy neměl, i když jsem za mlada s kámoši rád střílel, z jejich zbraní, a šlo mi to. Ale necítím potřebu. To ovšem neznamená že bych podporoval odzbrojování obyvatelstva, to pak budou mít zbraně jen ti co jsou mimo zákon. A na větší zabíjení stačí i náklaďák. (Olga Hepnaqrová)

Ale říkám se Švejkem, naši vlast - Evropu - vovanuly nějaké mraky. Zase. A vlády se zase začínají svých lidí bát, jde o mnoho, jde o koryta, a žádný remcálek jim do toho nebude kecat. Jenže na každého dojde. Zatímco se straší Putinem, ne snad že bych ho měl rád, ale dnes z Kremlu už nefouká, zato z Turecka začíná, tak až bude v Německu dost kanonfutru, tak uvidíme jak se Erdogan dokáže udržet na uzdě.

Odzbrojené obyvatelstvo, armáda za starou bačkoru,bázlivápolicie,všude,elity škoda mluvit. A Evropa bude jako chroust ležící na krovkách.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

   P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy