• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Peticí chce SPO pro seniory zrušit koncesionářské poplatky ČT
Počet návštěv: 3366

Peticí chce SPO pro seniory zrušit koncesionářské poplatky ČT

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Strana Práv Občanů spouští petiční akci za zrušení koncesionářských poplatků České televizi Prvni červencové pondělí Strana Práv Občanů oznámila, že spouští petiční akci za zrušení koncesionářských poplatků České televizi. Důvodů jsou prý mraky.

"Strana Práv Občanů dnešním dnem 4. července 2016 spouští ve spolupráci s SPD Tomio Okamura petiční akci týkající se zrušení koncesionářského poplatku 135 Kč České televizi pro seniory a zdravotně tělesně postižené osoby a pro ostatní osoby dává možnost volby, zda přispějí České televizi, kultuře, sportu nebo třeba dětským domovům ve svém regionu.

Senátor Jan Veleba má jasno: Oni nejsou naši
 
Vyjádření předsedy SPO a senátora Jana Veleby k petiční akci sám dokonce osobně natočil na video a je možné si jej poslechnout na facebooku.

Kritikou  České televize a zejména zpravodajských a publicistických pořadu je senátor Veleba velmi proslulý. Jan Veleba se kriticky směrem k médiím zamýšlí pravidelně a zejména poté, kdy se setká  s chybami, třeba s jakou formou jsou prezentovány návštěvy Miloše Zemana v krajích, dále Veleba upozorňuje  na nevyváženost  ohlasů mezi příznivci a nepříznivci prezidenta na počínání hlavy státu.

Jelikož  už několikrát sdělený názor na zrušení koncesionářských poplatků už nikoho nezajímal, přišla na řadu malá změna. Zrušení koncesionářských poplatků by se týkalo pouze seniorů a postižených osob, což je v některých zemích zcela běžná věc.
 

zdroj : prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Věra Jelínková

Věra Jelínková

05.07.2016 02:20

Dobrý den. Zajímalo by mě, kde se mohu pod tuto petici podepsat. A ten výpočet Bruselu, že důchodci v ČR mají 15 a nějaké drobné důchod je pouhý blábol. Ty drobné snad, ale 15 tisíc těžko. Jsem také důchodce a zrušení poplatků na ČT i ČRozhlas by mě nadchlo, protože to je stejná "žvanírna" jako parlament. Kdysi, když jsem přišla z práce domů, tak jsem v "botech" běžela zapnout rádio. Dnes tady mám jako v "mrtvém domě". Kromě sportu je tam velké NIC. O dehonestaci našeho pana prezidenta Zemana je zbytečné psát. Takže prosím o tu adresu pro podpis na petici, pokud u toho bude možnost stáhnutí podpisového archu, projdu náš 7 poschoďový dům a přidám další nespokojence, kteří "v našem věku" koukají jen na sport a nebo "šlágr". Přeji hezké svátky.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy