• Sobota, 07. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Benjamín

Proč si především prezident ČR váží zlatého olympionika Lukáše Krpálka
Počet návštěv: 2447

Proč si především prezident ČR váží zlatého olympionika Lukáše Krpálka

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

V přívalu nejrůznějších zpráv,  možná zanikla informace o  tom, že prezident ČR  Miloš Zeman blahopřál judistovi Lukáši Krpálkovi. Zdálo by se, že to téměř nikoho, kromě adresáta, nebude zajímat, ale text dopisu není jen zvořilostní. Hlava státu píše, proč si úspěšného judisty váží ...

Nejrůznější zprávy, které media chrlí do světa s nepředstavitelnou rychlostí  a nejrůznějšími formami, možná zanikla informace z Pražského hradu, které věnujeme pozornost z důvodu, který prezident Miloš Zeman sám u zlatého olympionika zdůrazňuje. Prezident píše, proč si úspěšného sportovce váží ...


Vážený pane Krpálku,

dovolte mi, abych Vám od srdce blahopřál k vybojování první zlaté olympijské medaile pro naši zemi. Udělal jste radost nejen mně, ale všem občanům České republiky.

Děkuji Vám za to.

Vždy vzhlížím s úctou k lidem, kteří umí a neváhají s plnou vervou férově soupeřit. Svým skvělým výkonem, kdy jste vyhrál všech pět zápasů, jste se stal příkladem hodným následování.

Nezapomínám také na to, že jste medaili vybojoval pro svého kamaráda, který už není mezi námi. Vysoce lidské gesto, před kterým smekám pomyslný klobouk.

Vážený pane Krpálku,

jsem velmi rád, že mohu konečně zaslat blahopřání k úspěchu, ke skvělé události, kterou je Vaše vítězství.

V posledních týdnech jsem totiž měl neradostnou povinnost zasílat celou řadu kondolenčních telegramů v souvislosti s terorem v Evropské unii.

Ještě jednou Vám tedy děkuji a přeji Vám jen to dobré. Jsem na Vás hrdý.

Těším se na setkání na Pražském hradě.

Váš, Miloš Zeman, prezident republiky


Prezident republiky Miloš Zeman v sobotu dne 13. srpna 2016 zaslal  tento blahopřejný dopis k zisku zlaté olympijské medaile judistovi Lukáši Krpálkovi. V úterý 16. srpna 2016 se zlatý Lukáš Krpálek vráti do vlasti a bude na Olympijském parku Rio-Lipno hlavním středem   zájmu fanoušků a novinářů, kteří jeho výkon nemohli sledovat přímo v Riu, ale fandili  mu  ve své vlasti u televizní obrazovky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

17.08.2016 09:55

Informace o gratulaci Krpálkovi od prezidenta M. Zemana nezanikla, jen byla našimi veřejnoprávními médii blokována pro veřejnost. A při současném obsazení těchto institucí, to nebude lepší. Oni totiž prezidenta M. Zemana přímo nenávidí !


 
Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokraci" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Zřejmě z něho pořádně čpěl aceton, přestože toho večera až tak moc nečichal. Otec to ucítil, sotva otevřel dveře. „Sviňáku!“ křikl na syna. „Pořád v tom jedeš?“ Určitou dobu si dal od čichání pokoj, proto snad otec považoval věc za vyřízenou.

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Poslední domácí zprávy