• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Proč si především prezident ČR váží zlatého olympionika Lukáše Krpálka
Počet návštěv: 2639

Proč si především prezident ČR váží zlatého olympionika Lukáše Krpálka

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

V přívalu nejrůznějších zpráv,  možná zanikla informace o  tom, že prezident ČR  Miloš Zeman blahopřál judistovi Lukáši Krpálkovi. Zdálo by se, že to téměř nikoho, kromě adresáta, nebude zajímat, ale text dopisu není jen zvořilostní. Hlava státu píše, proč si úspěšného judisty váží ...

Nejrůznější zprávy, které media chrlí do světa s nepředstavitelnou rychlostí  a nejrůznějšími formami, možná zanikla informace z Pražského hradu, které věnujeme pozornost z důvodu, který prezident Miloš Zeman sám u zlatého olympionika zdůrazňuje. Prezident píše, proč si úspěšného sportovce váží ...


Vážený pane Krpálku,

dovolte mi, abych Vám od srdce blahopřál k vybojování první zlaté olympijské medaile pro naši zemi. Udělal jste radost nejen mně, ale všem občanům České republiky.

Děkuji Vám za to.

Vždy vzhlížím s úctou k lidem, kteří umí a neváhají s plnou vervou férově soupeřit. Svým skvělým výkonem, kdy jste vyhrál všech pět zápasů, jste se stal příkladem hodným následování.

Nezapomínám také na to, že jste medaili vybojoval pro svého kamaráda, který už není mezi námi. Vysoce lidské gesto, před kterým smekám pomyslný klobouk.

Vážený pane Krpálku,

jsem velmi rád, že mohu konečně zaslat blahopřání k úspěchu, ke skvělé události, kterou je Vaše vítězství.

V posledních týdnech jsem totiž měl neradostnou povinnost zasílat celou řadu kondolenčních telegramů v souvislosti s terorem v Evropské unii.

Ještě jednou Vám tedy děkuji a přeji Vám jen to dobré. Jsem na Vás hrdý.

Těším se na setkání na Pražském hradě.

Váš, Miloš Zeman, prezident republiky


Prezident republiky Miloš Zeman v sobotu dne 13. srpna 2016 zaslal  tento blahopřejný dopis k zisku zlaté olympijské medaile judistovi Lukáši Krpálkovi. V úterý 16. srpna 2016 se zlatý Lukáš Krpálek vráti do vlasti a bude na Olympijském parku Rio-Lipno hlavním středem   zájmu fanoušků a novinářů, kteří jeho výkon nemohli sledovat přímo v Riu, ale fandili  mu  ve své vlasti u televizní obrazovky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

17.08.2016 09:55

Informace o gratulaci Krpálkovi od prezidenta M. Zemana nezanikla, jen byla našimi veřejnoprávními médii blokována pro veřejnost. A při současném obsazení těchto institucí, to nebude lepší. Oni totiž prezidenta M. Zemana přímo nenávidí !


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy