• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

Který bambula pozval Merkelovou do ČR??  Lidi-chystejte pukavce na přivítanou.
Počet návštěv: 6511

Který bambula pozval Merkelovou do ČR?? Lidi-chystejte pukavce na přivítanou.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Přichází čas, kdy dostáváme možnost, abychom se mohli otevřeně vyjádřit k zlomyslné politice odporné frau Merkel. Můžeme se tímto vyjádřit i k choromyslné politice Bruselu a našich neschopných europoslanců. Využijme prosím tuto šanci. Nemusí nám být už v budoucnu dána.

   Angela Merkelová je ztělesněním zla v té nejhorší podobě. Na jejich rukách lpí krev zavražděných Evropanů, kteří se stali obětmi šílených a krvelačných šelem z islámských zemí. Byla to ona, co s partou Bruselských idiotů zvala do Evropy islámské invazivní druhy, které však nemají v Evropě místo. Uvědomuji si, že Merkelová není prvotní příčinou migrace, ale je jejím propagátorem a legitimizátorem, což je v rozporu se zájmy Evropy a jejího obyvatelstva. Původci migrace jsou nadnárodní koncerny, které po desetiletí hrubě drancují Africké a Arabské země. Jsou jimi firmy jako např. IG Farben, Basf, Nokia a mnohé další. Pracují obdobným systémem jako u nás v ČR pracoval jistý Bakala, který vydrancoval OKD. Toto mohl činit pouze s politickou podporou takzvaných elit. Dnes onen Bakala sprostě zdrhnul a s horníky, které využíval a zneužíval si vytřel s odpuštěním prdel jako se státem, který nyní za peníze občanů musí čelit katastrofě.

   Další příčinou jsou války, které jsou mnohdy vyvolávané zcela uměle Spojenými státy a to za účelem geopolitických změn a těžbě ropy. Tedy nic jiného, než honba za ziskem a touha po ovládnutí světa. Merkelová svým přístupem de facto podporuje zločinnou politiku USA a je jí lhostejné, že to odnášejí občané Evropy. Tyto principy jsou odsouzeníhodné a paní Merkelová jako jejich propagátorka, by měla stanout před mezinárodním soudním tribunálem spolu s těmi, kdož neurvale drancují země třetího světa, čímž v přeneseném smyslu slova nesou hlavní tíhu odpovědnosti za ohrožování křesťanského světa. Chápu, že Merkelová je v těžké pozici, když ještě dnes, je Německo okupovanou zemí armádou USA, ale jsem toho názoru, že dnes se nepíše rok 1945 ani 1968. Jsem toho názoru, že armáda USA měla opustit Německo v době rozpadu Varšavské smlouvy a odsunu Sovětské armády z východoevropských zemí. Jenže stal se opak a Američané skrze NATO plní expansionisticko-imperialistickou dikci za ovládnutí světa. Američané mají tedy plnou zodpovědnost za politickou nestabilitu Evropy a to spolu s takzvanými Evropskými elitami a politickými prostituty.
 
   Žádný politik neměl tolik odvahy jako pan Farage, který veřejně deklaroval, že politika EU a NATO je zrůdná. Škoda. Ti naši kašpárci v Bruselu za tučný peníz tiše poklonkují a také mlčí, přičemž musí dobře vědět, že politika prováděná Merkelovou a jejími poskoky je schopna Evropu přivést do války o přežití. Toto je všeobecně známá věc a je mi tedy s podivem, který mamlas pozval Merkelovou do ČR!! Vždyť je to výsměch občanům!! Ono nestačí, že se nám zcela otevřeně Němci pošklebují, že pracujeme za žebrácké mzdy, přičemž musíme podávat větší výkony než oni??? Já vím, že mají pravdu, ale také vím, že jsou to i oni, kdož zotročuje Český národ a to skrze politickou dikci Bruselu a skrze naši vlastní nemožnou vládu a parlament.
 
   Domnívám se tedy, že bychom měli Merkelovou kopnout do prdele a vyhnat ji z naší země. Jsem toho názoru, že by Češi měli narovnat ohnutý hřbet a dát světu najevo, že už toho mají dost, že už nechtějí, aby jim takové zrůdy jako je Merkelová s odpuštěním sraly na hlavu. I my Češi a Moravané jsme národ a nikdo nemá právo si s námi vytírat řiť. Totéž platí i pro naši zaprodanou politickou reprezentaci, která je jak použitý prezervativ. Slizká, gumující a na pí......!!!!
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

21.08.2016 11:40

Listina svobod, práv a povinností říká: Článek 26 Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu. Kdy se rozhoupáme tento článek uplatnit v praxi?


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...