• Úterý, 20. březen 2018
  • Svátek má Rukojmí Světlana

Který bambula pozval Merkelovou do ČR??  Lidi-chystejte pukavce na přivítanou.
Počet návštěv: 4630

Který bambula pozval Merkelovou do ČR?? Lidi-chystejte pukavce na přivítanou.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Přichází čas, kdy dostáváme možnost, abychom se mohli otevřeně vyjádřit k zlomyslné politice odporné frau Merkel. Můžeme se tímto vyjádřit i k choromyslné politice Bruselu a našich neschopných europoslanců. Využijme prosím tuto šanci. Nemusí nám být už v budoucnu dána.

   Angela Merkelová je ztělesněním zla v té nejhorší podobě. Na jejich rukách lpí krev zavražděných Evropanů, kteří se stali obětmi šílených a krvelačných šelem z islámských zemí. Byla to ona, co s partou Bruselských idiotů zvala do Evropy islámské invazivní druhy, které však nemají v Evropě místo. Uvědomuji si, že Merkelová není prvotní příčinou migrace, ale je jejím propagátorem a legitimizátorem, což je v rozporu se zájmy Evropy a jejího obyvatelstva. Původci migrace jsou nadnárodní koncerny, které po desetiletí hrubě drancují Africké a Arabské země. Jsou jimi firmy jako např. IG Farben, Basf, Nokia a mnohé další. Pracují obdobným systémem jako u nás v ČR pracoval jistý Bakala, který vydrancoval OKD. Toto mohl činit pouze s politickou podporou takzvaných elit. Dnes onen Bakala sprostě zdrhnul a s horníky, které využíval a zneužíval si vytřel s odpuštěním prdel jako se státem, který nyní za peníze občanů musí čelit katastrofě.

   Další příčinou jsou války, které jsou mnohdy vyvolávané zcela uměle Spojenými státy a to za účelem geopolitických změn a těžbě ropy. Tedy nic jiného, než honba za ziskem a touha po ovládnutí světa. Merkelová svým přístupem de facto podporuje zločinnou politiku USA a je jí lhostejné, že to odnášejí občané Evropy. Tyto principy jsou odsouzeníhodné a paní Merkelová jako jejich propagátorka, by měla stanout před mezinárodním soudním tribunálem spolu s těmi, kdož neurvale drancují země třetího světa, čímž v přeneseném smyslu slova nesou hlavní tíhu odpovědnosti za ohrožování křesťanského světa. Chápu, že Merkelová je v těžké pozici, když ještě dnes, je Německo okupovanou zemí armádou USA, ale jsem toho názoru, že dnes se nepíše rok 1945 ani 1968. Jsem toho názoru, že armáda USA měla opustit Německo v době rozpadu Varšavské smlouvy a odsunu Sovětské armády z východoevropských zemí. Jenže stal se opak a Američané skrze NATO plní expansionisticko-imperialistickou dikci za ovládnutí světa. Američané mají tedy plnou zodpovědnost za politickou nestabilitu Evropy a to spolu s takzvanými Evropskými elitami a politickými prostituty.
 
   Žádný politik neměl tolik odvahy jako pan Farage, který veřejně deklaroval, že politika EU a NATO je zrůdná. Škoda. Ti naši kašpárci v Bruselu za tučný peníz tiše poklonkují a také mlčí, přičemž musí dobře vědět, že politika prováděná Merkelovou a jejími poskoky je schopna Evropu přivést do války o přežití. Toto je všeobecně známá věc a je mi tedy s podivem, který mamlas pozval Merkelovou do ČR!! Vždyť je to výsměch občanům!! Ono nestačí, že se nám zcela otevřeně Němci pošklebují, že pracujeme za žebrácké mzdy, přičemž musíme podávat větší výkony než oni??? Já vím, že mají pravdu, ale také vím, že jsou to i oni, kdož zotročuje Český národ a to skrze politickou dikci Bruselu a skrze naši vlastní nemožnou vládu a parlament.
 
   Domnívám se tedy, že bychom měli Merkelovou kopnout do prdele a vyhnat ji z naší země. Jsem toho názoru, že by Češi měli narovnat ohnutý hřbet a dát světu najevo, že už toho mají dost, že už nechtějí, aby jim takové zrůdy jako je Merkelová s odpuštěním sraly na hlavu. I my Češi a Moravané jsme národ a nikdo nemá právo si s námi vytírat řiť. Totéž platí i pro naši zaprodanou politickou reprezentaci, která je jak použitý prezervativ. Slizká, gumující a na pí......!!!!
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

21.08.2016 11:40

Listina svobod, práv a povinností říká: Článek 26 Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu. Kdy se rozhoupáme tento článek uplatnit v praxi?


 
Putinovi dalo své hlasy na 55 milionů Rusů, v Paříži se k nim přidal i ruský občan a francouzský herec Depardieu, v Ingušsku zase hlasoval nejstarší Rus - Appazu Ilijevovi je 122 let, ve Volgogradu 98letý veterán Velké vlastenecké války

Putinovi dalo své hlasy na 55 milionů Rusů, v Paříži se k nim přidal i ruský občan a francouzský herec Depardieu, v Ingušsku zase hlasoval nejstarší Rus - Appazu Ilijevovi je 122 let, ve Volgogradu 98letý veterán Velké vlastenecké války

V ruských volbách při účasti 67 procent voličů zvítězil hned v prvním kole dosavadní prezident Vladimír Vladimírovič Putin (65); získal od téměř 55 milionů Rusů 76,67 procent hlasů; volili ho tři ze čtyř hlasujících Rusů... Nyní o všem důležitém, co tomu předcházelo...

Studenti, já žasnu. Zdeněk Zbořil se vysmál protestující mládeži, poučil ji a položil jí otázky

Studenti, já žasnu. Zdeněk Zbořil se vysmál protestující mládeži, poučil ji a položil jí otázky

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Ti, kteří protestují, většinou nezvítězí, alespoň ne tak, jak si na počátku svých protestů představovali,“ přidává svůj komentář nejen ke stávkám studentů politolog Zdeněk Zbořil. Pozastavuje se také nad tím, proč vystupující na obranu ČT se ani slovem při žádné příležitosti dosud nezmínili o svobodě slova a svobodném šíření myšlenek někoho jiného než zaměstnanců České televize. A vyjednávání o vládě? Podle Zbořila už je vše dohodnuto: „Dokonce si myslím, že za zavřenými dveřmi se už mluví i o jménech.“ Napětí mezi státy v souvislosti s otravou dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julije komentuje Zbořil i takto: „Pokud si ve Velké Británii myslí, že to odnese zase jen střední a východní Evropa, je to sice možné, ale můžeme jim připomenout, že už se jednou, v roce 1938, který právě vzpomínáme, osudově zmýlili.“

Český rozhlas zase nelhal!

Český rozhlas zase nelhal!

Na chvíli jsem si pustil Radiožurnál, abych se dozvěděl, co bych si podle nich měl myslet. První zpráva v 10.00 zněla tak, že ve volbách v Rusku zvítězil Putin, který získal "nejvíc hlasů". No to je opravdu pravda. Jen tak nějak opomněli říci, že zvítězil již v prvním kole, že volební účast dosáhla 67,4%, že Vladimír Putin získal 76,7%, což je skutečně "nejvíc", že na druhém místě komunista Grudinin získal 11,82 %, a třetí nacionalista Žirinovskij 5,68 %, takže po součtu těchto kandidátů na Západu milé "demokraty" a různé figurky zbývá 10,1%. ČRo si nechává prostor pro své oblíbené komentátory, kteří nám vysvětlí, jáká tragédie pro lidstvo volba V. Putina je.

Poslední domácí zprávy