• Pondělí, 30. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Ondřej

ČT má strach z útoku Ruska na ČR
Počet návštěv: 12669

ČT má strach z útoku Ruska na ČR

- Lubomír Man - Příspěvek od - Lubomír Man -

Ano, k takové absurditě už ve svém protiruském štvaní dospěli zpravodajci ČT, když v úterních Událostech nechali moderátorské dvojici Železný – Písařovicová oznámit české veřejnosti, že republikou budou zas na svých bojových vozidlech projíždět američtí vojáci, a to ani ne tak proto, aby se někam přesunuli, ale aby nás upokojili o tom, že po posledním přesunu nikam daleko neodtáhli, ale že zde jsou, buď poblíž, anebo dokonce znovu trdlují přímo na našich silnicích, a činí tak prý hlavně proto, aby nás zbavili strachu z ruského přepadu.

Protože pochopitelně, když tady  američtí bojs jsou, Rusové se sem neodváží ani zatelefonovat, ale kdyby se naopak od nás trošku vzdálili, vpadnou sem Rusáci natotata. Ale žádný strach, teď, když si US Army už z naší silniční sítě udělala běžnou průjezdnou trasu, můžeme spát klidně, pokud nás ovšem ze spánku nevzbudí právě rachot těch přesunujících se US válečných auťáků.

Ale prosím vás, co je takové probuzení proti unášejícímu pocitu, které se vám rozlije tělem hned po tom probuzení. Díky bohu za to, že mi amíci za oknem řinčí a dávají mi klid v tom smyslu, že aspoň tuhle noc se ruskému vpádu vyhnem.

A teď pozor: Je mi jasné, že tahle šílenost nevznikla v ČT, ale že si ji US Army vymyslela pro zdůvodnění pohybu svých vojenských kolon po Evropě a možná i po celém světě. Co ale uráží je  skutečnost, že ve zpravodajské redakci ČT usoudili, že bude dobrá a stravitelná i pro nás.

 

                                                                                                             Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Ája Nová

Ája Nová

08.06.2016 09:30

Pane Ferenci, mluvíte mi z duše, díky za tento komentář.


 
Bohumil Ferenc RNDr

Bohumil Ferenc RNDr

01.08.2015 16:55

Nechápu proč se pan Man snaží vyvolávat představy,že přesun amerických vojenských skupin,z jejich základny v SRN je veden hlavně proto,aby nás zbavili strachu z ruského přepadu.Já bych v tom viděl reálnější příčinu.Obavy z ruského přepadu projevují naši současní spojenci z NATO,kteří mají beprostřední hranice s Ruskou federací a podle jejího chování se cítí ohroženi možnou agresí z její strany,když se rozhodne použít jakýchkoliv prostředků,které má k dispozici proto,aby obhájila své zájmy kdekoliv,kde jsou podle jejího uvážení ohroženy.Takže je zcela běžné,že ověřují možný průjezd přes území svých spojenců do oné inkriminované oblasti.Přes Rakousko nemohou,porušili by jeho neutralitu,kterou garantují spolu s RF.A abychom mohli klidně spát ,tak jedou ve dne (jako posledně)a v noci nocují u nás.Takže můžeme i pozorovat jejich cestu a její cíl.Ne jak vojska bývalých spojenců z Varšavské smlouvy,kteří k nám přijeli za hluboké noci a zatkli naše vládní představitele.Tak tu nešiřte ty Vaše zmatečné úvahy.A hlavně nepodezřívejte z nečestnosti občany,kteří mají jiný názor než Vy a zatím nevidí jediný důvod,proč nevěřit vládě vzešlé ze svobodných voleb,že spojenectví v NATO je mnohem jistější zárukou bezpečnosti naší země,než to bývalé.


 
vasiľ potičný

vasiľ potičný

29.07.2015 11:00

Sledovať bláznivých komentátorov ČT je priam zábavné. Ich vymysli nepoznajú hranice. Iba nechápem, či títo ľudia sú tak sprostí, alebo tak zbabelí, že voju osobnosť /ak vôbec nejakú majú, sú ochotní predať za deravý groš/. Ale čo by podlý Čech neurobil za Judášsky groš?


 
Úvaha o volbách v příštím roce

Úvaha o volbách v příštím roce

Povolební martyrium ve Spojených státech asi nejen ve mně vyvolalo potřebu se zamyslet nad institucí voleb, zejména pak v demokratických státech. Ukazuje se totiž, že záležitosti zdánlivě technického charakteru mohou původní účel pošramotit, ne-li přímo zdiskreditovat.

Takže lapidárně

Takže lapidárně

Andrej Babiš skvělým způsoben rozložil politickou scénu. Jeho slevu na dani příjmu ocení 4,2 miliónů zaměstnanců, i tí, kteří na tom budou více profitovat, ale i ti, kteří méně. Politika se děje přes peněženky, a tak jako získal na svou stranu důchodce, může počítat s podporou zaměstnanců. Ví také, že ČSSD a KSČM prakticky již melou z posledního a zcela rozhodně nevypadají, že by se chtěly zapojit do dalších bojů. Prohrávají ostatně jedny volby za druhýma. A jsou vyčerpané.

Poslední domácí zprávy

Takže lapidárně

Takže lapidárně

Andrej Babiš skvělým způsoben rozložil politickou scénu. Jeho slevu na dani příjmu ocení 4,2 miliónů zaměstnanců, i tí, kteří na tom budou...