• Středa, 15. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jindřich

Fiktivní dopis řediteli BIS.
Počet návštěv: 2967

Fiktivní dopis řediteli BIS.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Vážený pane řediteli,  přečetl jsem si zveřejněné úryvky z výroční zprávy BIS., ve kterých je hlavním tématem hemžení ruských agentů na území České republiky. Pod tíhou důkazů uvedených ve zmiňované zprávě jsem se jako správný vlastenec rozhodl, že Vám přiznám: Jsem také agentem Kremlu.

Doznal jsem to již ve svém článku s názvem „Jsem agent!“, který jistě zachytilo Vaše oddělení analýz otevřených zdrojů. Prozradím Vám ko tomu ještě další informaci. Na rozdíl od Donalda Trumpa, kterého „pase“ osobně Vladimír Putin, je mým řídícím důstojníkem žena. Rusové na mě šli od lesa; zjistili si, že mám slabost pro určitý typ žen, a přesně takový na mě nasadili. Ostatně už od dob Mata-hari každý pořádný zpravodajec ví, že muž nejsnáze „pustí“ informaci v posteli s krásnou ženou. Vím o ní jen tolik, že se jmenuje Jevgenie a přišla k nám až z daleké Sibiře. Víc vědět nemusím, ani nechci, protože jinak bych mohl ohrozit její působení v České republice. (Pro Číňany nepracuji, neboť dělat pro dvě řídící důstojnice bych nezvládl fyzicky ani psychicky.)

Podle zprávy Vaší služby jsem také extremista, neboť nedůvěřuji vládním ani opozičním politickým stranám a budu volit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí stranu, která je mi názorově nejblíž. Ostatně i to jsem popsal ve své stati „Český extremismus a co s ním?“ uveřejněné na internetu.

Kromě toho, na rozdíl od mnoha českých občanů, se nebojím říkat a zveřejňovat své názory, a nebojím se vlády, ani parlamentu, policie ani BIS. (Viz též „Proč a čeho se bojí Češi?“) Jsou to totiž (nejen) moji služebníci, placení (nejen) z mých daní, a služebnictvo musí svého pána poslouchat, jinak bude propuštěno. (Že budou současná vláda a parlament propuštěni nejpozději po příštích volbách, na to vemte jed.)

Nic nemám, o nic nemůžu přijít, nelžu, nejkradu a nepodvádím (např. v oblasti dotací), takže mě nelze ani zavřít, leda po vykonstruovaném a zmanipulovaném soudním procesu.

Předpokládám, že navzdory všemu, co zde uvádím, na mě máte založen svazek, a pokud ne, jistě tak po přečtení tohoto dopisu učiníte. Stačí osobní, jsem sám a nejsem nikde organizován ani angažován.

Rovněž očekávám, že na mě brzy nasadíte někoho ze svých podřízených, aby analyzoval mé články a monitoroval mé další aktivity v občanské protiextremistické a protivládní činnosti.

V této věci si Vás s dovolím požádat, abyste mým případem pověřil zkušeného zpravodajce. Ve svém věku, při svých zkušenostech a a při šíři mé činnosti nehodlám ztrácet čas s nějakým zelenáčem, který bude upřednostňovat odposlechy, sledování a podobné zastaralé a neprůkazné metody. Rád prodiskutuji Vaše zájmová témata s Vaším člověkem, ale na patřičné úrovni.

Závěrem mi dovolte ještě malou poznámku:

Jistě je Vám známo, že takových lidí, jako jsem já, jsou v této republice statisíce, možná i miliony. Nestálo by za zvážení zaměřit činnost Vaší služby na skutečné extremisty a ideologické fanatiky, jakými jsou tzv. „sluníčkáři“, „aktivisté“ a „neziskové společnosti“ všeho druhu, zvlátě ty „lidsko-právní a evropsko-hodnotové“, „drazí krajané Landsmanschaftu“, na neoliberální i náboženské fanatiky, kterých je u nás nemálo, ale také přímo na extremistické ministry a poslance, kteří vymýšlejí a schvalují nesmysly proti vlastním občanům a porušují tím zákony i ústavu (např. inkluze ve školách, volební právo pro cizince bez občanství, adopce dětí homosexuály, hledání legálních zbraní v domech občanů bez povolení soudu, tajné dohody o přijímání islámských teroristů pod hlavičkou uprchlíků, prosazování zotročující dohody TTIP proti vůli občanů, apod).

Myslím, že taková práce BIS by byla pro tuto zemi a její občany mnohem přínosnější.

S úctou

Agent W5C (krycí jméno Foustka) a jeho pes Pajda III.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

 

Zní to jak v pohádce. Chudý hostinský ze Stupna, z vesnice ležící nedaleko Zbiroha, se vydal roku 1888 do Ameriky hledat štěstí. Měl pár dolarů v kapse a velké plány… Ten chuďas se jmenoval František Kroc. A zde začíná příběh o velkém úspěchu českého podnikatele. Jeho vnuk již narozený v USA Raymond Kroc (1902 – 1984), se stal jedním z největších podnikatelů v pohostinství. Bez pověstného hamburgeru od firmy McDonald´s, by Američané nejspíše „pomřeli hlady“.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...