• Pondělí, 16. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Albína

Fiktivní dopis řediteli BIS.
Počet návštěv: 2678

Fiktivní dopis řediteli BIS.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Vážený pane řediteli,  přečetl jsem si zveřejněné úryvky z výroční zprávy BIS., ve kterých je hlavním tématem hemžení ruských agentů na území České republiky. Pod tíhou důkazů uvedených ve zmiňované zprávě jsem se jako správný vlastenec rozhodl, že Vám přiznám: Jsem také agentem Kremlu.

Doznal jsem to již ve svém článku s názvem „Jsem agent!“, který jistě zachytilo Vaše oddělení analýz otevřených zdrojů. Prozradím Vám ko tomu ještě další informaci. Na rozdíl od Donalda Trumpa, kterého „pase“ osobně Vladimír Putin, je mým řídícím důstojníkem žena. Rusové na mě šli od lesa; zjistili si, že mám slabost pro určitý typ žen, a přesně takový na mě nasadili. Ostatně už od dob Mata-hari každý pořádný zpravodajec ví, že muž nejsnáze „pustí“ informaci v posteli s krásnou ženou. Vím o ní jen tolik, že se jmenuje Jevgenie a přišla k nám až z daleké Sibiře. Víc vědět nemusím, ani nechci, protože jinak bych mohl ohrozit její působení v České republice. (Pro Číňany nepracuji, neboť dělat pro dvě řídící důstojnice bych nezvládl fyzicky ani psychicky.)

Podle zprávy Vaší služby jsem také extremista, neboť nedůvěřuji vládním ani opozičním politickým stranám a budu volit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí stranu, která je mi názorově nejblíž. Ostatně i to jsem popsal ve své stati „Český extremismus a co s ním?“ uveřejněné na internetu.

Kromě toho, na rozdíl od mnoha českých občanů, se nebojím říkat a zveřejňovat své názory, a nebojím se vlády, ani parlamentu, policie ani BIS. (Viz též „Proč a čeho se bojí Češi?“) Jsou to totiž (nejen) moji služebníci, placení (nejen) z mých daní, a služebnictvo musí svého pána poslouchat, jinak bude propuštěno. (Že budou současná vláda a parlament propuštěni nejpozději po příštích volbách, na to vemte jed.)

Nic nemám, o nic nemůžu přijít, nelžu, nejkradu a nepodvádím (např. v oblasti dotací), takže mě nelze ani zavřít, leda po vykonstruovaném a zmanipulovaném soudním procesu.

Předpokládám, že navzdory všemu, co zde uvádím, na mě máte založen svazek, a pokud ne, jistě tak po přečtení tohoto dopisu učiníte. Stačí osobní, jsem sám a nejsem nikde organizován ani angažován.

Rovněž očekávám, že na mě brzy nasadíte někoho ze svých podřízených, aby analyzoval mé články a monitoroval mé další aktivity v občanské protiextremistické a protivládní činnosti.

V této věci si Vás s dovolím požádat, abyste mým případem pověřil zkušeného zpravodajce. Ve svém věku, při svých zkušenostech a a při šíři mé činnosti nehodlám ztrácet čas s nějakým zelenáčem, který bude upřednostňovat odposlechy, sledování a podobné zastaralé a neprůkazné metody. Rád prodiskutuji Vaše zájmová témata s Vaším člověkem, ale na patřičné úrovni.

Závěrem mi dovolte ještě malou poznámku:

Jistě je Vám známo, že takových lidí, jako jsem já, jsou v této republice statisíce, možná i miliony. Nestálo by za zvážení zaměřit činnost Vaší služby na skutečné extremisty a ideologické fanatiky, jakými jsou tzv. „sluníčkáři“, „aktivisté“ a „neziskové společnosti“ všeho druhu, zvlátě ty „lidsko-právní a evropsko-hodnotové“, „drazí krajané Landsmanschaftu“, na neoliberální i náboženské fanatiky, kterých je u nás nemálo, ale také přímo na extremistické ministry a poslance, kteří vymýšlejí a schvalují nesmysly proti vlastním občanům a porušují tím zákony i ústavu (např. inkluze ve školách, volební právo pro cizince bez občanství, adopce dětí homosexuály, hledání legálních zbraní v domech občanů bez povolení soudu, tajné dohody o přijímání islámských teroristů pod hlavičkou uprchlíků, prosazování zotročující dohody TTIP proti vůli občanů, apod).

Myslím, že taková práce BIS by byla pro tuto zemi a její občany mnohem přínosnější.

S úctou

Agent W5C (krycí jméno Foustka) a jeho pes Pajda III.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Ten luxus neměli předchůdci Borise Johnsona; ani iniciátor referenda David Cameron či Theresa Mayová. Johnson dosáhl nejlepšího výsledku od éry premiérky Margaret Thatcherové v 80. letech; po více než 9 letech, co jsou konzervativci u moci

Ten luxus neměli předchůdci Borise Johnsona; ani iniciátor referenda David Cameron či Theresa Mayová. Johnson dosáhl nejlepšího výsledku od éry premiérky Margaret Thatcherové v 80. letech; po více než 9 letech, co jsou konzervativci u moci

Je třeba jásat? Kolik bude stát skoro čtyřleté pídění se po brexitu? Tomuto mnoha miliardovému tunelu nejen v Evropě na úkor daňových poplatníků nenapomůže drtivé vítězství konzervativců Borise Johnsona; znamená brexit na konci ledna a proměnu Británie podle konzervativních plánů v následujících měsících a letech.

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Jan Padych - Lámání křížů (5.)

Jan Padych - Lámání křížů (5.)

Hezkých pár hodin trčel ve svém pokoji. Sotva mrštil tašku s učením do mezery mezi skříní a knihovničkou, hodil se na lůžko a ležel jako mrtvola. Kdosi několikrát nahlédl, ale on ani neuznal za vhodné se pohnout, aby viděl. Nechtěl se hýbat. Manuel se taky nehýbe. Drží ho někde v lednici, má úplně všechno za sebou. Satan s ním!

Poslední domácí zprávy