• Pátek, 18. srpen 2017
  • Svátek má Rukojmí Helena

Volby jsou za námi, jenže nic zásadního se nezmění. Chazarští židé nás mají ve své moci.
Počet návštěv: 9060

Volby jsou za námi, jenže nic zásadního se nezmění. Chazarští židé nás mají ve své moci.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 I kdyby se nyní konaly parlamentní volby tak není možná demokratická změna. Nynější krajské volby jsou jen divadelním představením pro občany, kteří povětšinou věří mylné představě, že svou volbou něco mohou změnit. Jistě-mohou se vyměnit určití lidé na určitých postech, ale systémové změny nejsou na pořadu dne. Voliči de facto nemají skrze volby možnost měnit systém, přičemž tento je klíčovou oblastí pro existenci republiky a národa jako takového. Bohužel ani politické strany nejsou těmi subjekty, jež by zásadní změny mohly provést i když to všemožně slibují. Níže Vám vysvětlím, jak to vlastně je a nastíním cesty vedoucí ven z vazalství.

        V první řadě si musíme uvědomit, co v České republice a značné části okolního světa vládne. Nejsou to vlády a ani politické strany!! To jsou pouze loutky hrající divadlo občanům za nemalý peníz. Vládnou peníze, které jsou symbolem ekonomické a následně politické moci. Tuto strategii dovedli k dokonalosti právě Chazarští židé, které bychom měli znát. Jsou to Rotschildové, Rockefellerové či Soros a další. Svoji vůli a moc uplatňují skrze neziskové organizace, které přerozdělují po světě prostředky na podporu barevných revolucí, na financování opozičních stran, na ovlivňování měnové politiky určitých zemí atd. To nejdůležitější, co ony zvláštní neziskovky dělají, je ovlivňování toku finančního kapitálu po světě.

        George Soros-původním pravým  jménem Gyorgy Schwartz se narodil v Maďarsku odkud v roce 1947 uprchl, nebo chcete li-emigroval do Anglie. Zde se moc neohřál a ve svém putování pokračoval do Spojených států. Zde započala jeho dráha finančníka, spekulanta, investora a kapitálového teroristy. Proslul svým doslova mafiánským útokem na Britskou libru, kdy uvolnil na trh značnou sumu liber-cca hodnotu 10 miliard liber. Touto finanční spekulací přinutil Bank of England k tomu, aby libru devalvovala a Británie musela vystoupit z Evropského směnného mechanismu. Tato akce se v dějinách ekonomie nalézá pod pojmem černá středa a Soros na tomto svinstvu vydělal přes jednu miliardu dolarů. Vůbec ho nezajímalo, že Británii dostal do značných ekonomických problémů a že hrozil pád měny, což by nejvíce odnesl běžný střadatel a běžný spotřebitel. Jeho počínání lze hodnotit jako finanční teroristický útok. Obdobným způsobem tento zločinec zaútočil i na Japonskou měnu.
 
       V době takzvané železné opony financoval opoziční a rozvratné skupiny v zemích socialistického bloku. Jeho peníze využívala Polská Solidarita, v Československu Charta 77 a další. To znamená, že Soros měl na výplatní pásce i Havla a jeho soukmenovce. Financoval barevné revoluce v bývalých sovětských republikách. Přitom-světe div se-právě Soros je veřejnou tváří Rotschildovských bankéřů a MMF. Je tedy nesporné, že je sluhou Amerických bankovních zájmů. Mnozí z nás věří tomu, že MMF existuje jako organizace na podporu a rozvoj ekonomik, ale opak je pravdou. I MMF tvrdě hájí Americké ekonomické zájmy a tvrdě útočí na ekonomiky a politickou suverenitu především Evropských zemí. V tomto ohledu je celá Evropa v područí této mafiánsko kapitálové instituce.
 
       Sorosův fond financoval v Kosovské Prištině Občanské centrum /Civil Centre/ za národní nezávislost Albánské muslimské většiny. Tím de facto financoval vyhánění Srbů z jejich domovů a jejich zabíjení, což značně přiživovalo občanskou válku v této oblasti, kterou nakonec odneslo Srbsko takzvaným dle Václava Havla humanitárním bombardováním, které stálo životy tisíce nevinných Srbů. Slobodan Miloševič dobře věděl, co se chystá a dobře odhadl muslimské nebezpečí, ale bylo bohužel ve vyšším zájmu /Sorose a Albrightové/, aby pravda ještě nevyšla najevo a tak se Srbsko  stalo obětí kapitálu finančních teroristů. Proč se ale Soros v tak bezvýznamné enklávě jako je Kosovo angažoval?? Tento zloduch nečiní nic, co by mu nevyneslo pořádný zisk. Vážení-je to tak, že Soros vynaložil cca 50 milionů dolarů, aby ovládl v Kosovské Trepči důlní komplex s obrovskými zásobami zlata, stříbra a dalších nerostných surovin v celkové hodnotě 5 miliard dolarů. Navíc byla v Kosovu zbudována největší Americká vojenská základna v Evropě. Tedy proto ono humanitární bombardování, proto tisíce zavražděných Srbů, proto falešný monster proces se Slobodanem Miloševičem. Přijde mi to jako jistá reminiscence na Miladu Horákovou a také jako mega podvod!!!
 
       Přibližně od roku 1979 financoval Soros Polskou Solidaritu a v Československu Chartu 77. Roční náklady této podpory činily 3 miliony dolarů. Přepočtěte si prosím tyto prostředky na tehdejší dobu a přijdete na to, že to byl vskutku pořádný balík na financování šmejdu jako byl Havel. Právě lidé okolo Havla a Havel sám připravovali za tyto peníze rozklad ustavených politických struktur s následným otevřením ekonomiky jehož cílem není nic jiného, než podprahová kolonizace dané země. Je nesporné, že kolonizace příkladně naší země stále trvá. Stvrdil ji navíc náš vstup do NATO a podpis Lisabonské smlouvy, kde jsme se skrze naše vládní špičky nechali připravit o svou suverenitu a přijali jsme podřízeně diktát Bruselu, jenž je prodlouženou rukou Americké diktatury za kterou jsou skryti Chazarští židé, jenž ovládají takřka celý globální finanční systém. Ovládnutí finančního systému v sobě skrývá samozřejmě ovládnutí politických struktur.
 
       Východisko z této situace existuje, ale bude to strastiplná cesta, kterou příkladně Česká republika není schopna zvládnout sama skrze svou zásadní ekonomickou závislost. Země západní a střední Evropy jsou na tom prakticky stejně a tedy s žádnou kooperací nelze počítat. Navíc zasvěcení lidé dobře vědí, že struktury Chazarských židů mají svá chapadla takřka všude, krom Číny a třeba Ruska odkud byli Chazaři knížetem Svatoslavem vypráskáni a vyhnáni. Naším prvním krokem by mělo být zlikvidování neziskových organizací financovaných zvenčí. Právě tyto vytvářejí šedou vládnoucí strukturu před kterou jsou postaveny loutky jako Klaus, Sobotka, Dienstbier, Herman a mnoho dalších, kteří vytvářejí krytí šedé vládní struktuře a dávají průchod její vůli.Tím nejsme pány ve své vlastní zemi a i kdyby byly volby každý týden tak by se nic nezměnilo. Jedná se o chobotnici, která nás drží a my ji musíme její chapadla usekat chceme li jako národ přežít. Při tomto musí téci krev- ta chobotnice má těch chapadel moc.
 
       K ovládání a zotročování Evropských zemí se používá stále stejný scénář měnící se pouze v detailech. Podstatné  však je, že je zaměřen na vytěžení a vydrancování Evropských zemí. U střední Evropy je do tak daleko, že se dá hovořit už o vysávání krve z lidí. Dnes je dá se říci naším hlavním nepřítelem Islamizace Evropy, ale pozor na mýlku. Prvotním původcem všeho jsou Spojené státy a Chazarští židé. Vždyť opět Soros migraci velmi podporuje. Zeptali jste se někdy proč??? V tomto zmatku Vám totiž uniká příprava třetí světové války, která je směřována proti Rusku a její příprava je v plném proudu. Migrace je jen zástěrkou pro další chystané zvěrstvo.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.10.2016 22:40

Josh Ommi,vymyslel jste hloupost.V České republice a transparentnost? To nepřipadá v úvahu.


 
Josh Ommi

Josh Ommi

08.10.2016 06:37

Zajimave jest, ze cituji: "Izraelské nevládní organizace, které z více než poloviny financuje zahraniční politická entita (cizí stát či například Evropská unie), budou muset tuto skutečnost uvádět ve všech svých publikacích či dopisech adresovaných voleným představitelům nebo úředníkům. Navíc bude na webu Registrátora nevládních organizací uveden seznam organizací, které jsou takto financovány, a zemí, odkud peníze dostávají. " zavedl tenhle zakon. Proc ne taky Cesko? Link: http://eretz.cz/2016/07/izrael-zverejni-nevladni-organizace-prevazne-placene-cizinou/ https://www.palestine.cz/cz/newsd-izrael-ma-novy-zakon-kterym-se-bude-ve-stylu-extremisticke-pravice-snazit-umlcovat-lidskopravni-organizace-kritizujici-okupaci


 
Zapomněli bratři Kličkové, hrdinové krvavého Majdanu, že tvořili součást sovětské okupační armády v Československu z 21. srpna 1968? Kdypak se omluví za svého otce okupanta, věrného člen KSSS a příslušník KGB…?

Zapomněli bratři Kličkové, hrdinové krvavého Majdanu, že tvořili součást sovětské okupační armády v Československu z 21. srpna 1968? Kdypak se omluví za svého otce okupanta, věrného člen KSSS a příslušník KGB…?

Mám ten rok 1968 a jeho srpen navždy v paměti... Byl to pro mě tenkrát šok; cizí ozbrojení vojáci na tancích v mé vlasti. Chodil jsem pak s partou ogarů v naší valašské vesnici a na silnici jsme vápnem psali nápisy: „Běž domů, Ivane!“ nebo „Lenine probuď se, Brežněv se zbláznil…“

Zatímco samička snaživě staví jejich hnízdo, sameček ji svým zpěvem vášnivě povzbuzuje; pokud ovšem nepřišel o potenci v rámci světelného smogu, který je jedem, co týrá lidi rakovinou a zvířata reprodukčními poruchami…

Zatímco samička snaživě staví jejich hnízdo, sameček ji svým zpěvem vášnivě povzbuzuje; pokud ovšem nepřišel o potenci v rámci světelného smogu, který je jedem, co týrá lidi rakovinou a zvířata reprodukčními poruchami…

Nedávno česká vláda konečně projednala materiál ministerstva životního prostředí o světelném smogu, který stát připravuje o miliardy zbytečnými výdaji za fakt, že v noci zbůhdarma svítíme na ulicích, po kterých nikdo nechodí. Navíc takové světlo škodí zdraví, když zvyšuje počet rakovinotvorných, kardiovaskulárních a dalších civilizačních chorob.

Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Otázka vcelku jednoduchá – viďte. Jenže jak pro koho! Já osobně bych toto možná říci mohl, protože nemám ani korunu dluhů, ale neřeknu to. Ona totiž otázka dluhů občanů má poněkud širší kontext!! Nic na tom nezmění ani přihlouplý senátní návrh, že občanům, jenž neplatí své dluhy mají být zadrženy např. řidičské průkazy. Tohle skutečně mohl vymyslet jen debil a člověk absolutně pohrdající občany.

Poslední domácí zprávy