• Pondělí, 09. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Vratislav

 Podvádění občanů politiky je vcelku běžné, ale co si dovolují teď u nás po krajských volbách už není politika, ale prach sprostý hnůj
Počet návštěv: 10385

Podvádění občanů politiky je vcelku běžné, ale co si dovolují teď u nás po krajských volbách už není politika, ale prach sprostý hnůj

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Jsme bezpochyby nemocnou zemí, když stále dokola držíme hubu a ohýbáme svůj hřbet před politickými šmejdy v naší republice. Volby jsou jak vidno k ničemu, nebo jsou značně manipulované. Přijde mi totiž divné, že by občané naší země byli taková tupá hovada, že volili tak jak vyzněly výsledky voleb. Prostě si myslím, že občané tak hloupí nejsou, ale že volby jsou koupenou záležitostí.

Samozřejmě kvituji debakl TOP a ČSSD, ale nepobírám vzestup ODS a ANO. Zlikvidování Kalouskovy lžipartaje je jistě přínosem, ale pozor-ta politická mršina se ještě hýbe. Co však předvedly politické strany při tvorbě krajských koalic je zrůdnost. Všechny se kolektivně pospojovaly za jediným cílem a to je opravdu velmi primitivní, ubohé a občany opovrhující. Všichni se sborem spojili, aby se Babišovo hnutí nedostalo do vedení krajů. Svým způsobem to chápu, ale kam zmizel občan, volič??? Volby jsou přeci pro voliče a ne pro politickou válku či bojkot určitého uskupení!!! Kam zmizely volební programy a ideje politických stran??? Volby nyní jasně dokázaly, že politikům nejde o voliče a republiku, dokázaly, že žádná partaj nestojí na pevné ideologické podstatě, krom vysávání peněz ze státního rozpočtu a přihrávání si kšeftů mezi spřátelenými soukmenovci. Dokázaly, že politická reprezentace naší země je složená z idiotů, žvanilů a bezpáteřníků. Vždyť vezměte-jak může jít do koalice KSČM s lidovci nebo TOP??? To je přeci politický nesmysl. Na straně druhé zas koalice ANO-KSČM??? To není nic jiného, než politický podvod.
 
     Ač nejsem přívržencem hnutí ANO, tak oceňuji Babišova slova, když řekl:  My půjdeme klidně do opozice. Nám stačí, když uvidíme, jak to na krajích chodí!! To mluví za vše. Přesně takto se měla zachovat KSČM a nevstupovat do koalic s ČSSD. Jenže bohužel KSČM klidně plivla na svůj program i na voliče a do koalice nalezla. Dnes jde do koalice s kdekým a to je na pováženou a dokazuje to, že ani současní komunisté nemají čisté svědomí, natož ideologii, že se spojí s kde kým aby měly také svá koryta. Největší otázkou je, čeho se ty strany, které v krajích v minulosti vládly bojí?? Mají strach z toho, že by se mohlo přijít na jejich zlodějny a podvody?? Bojí se o svá zažitá koryta?? Není totiž normální, aby se tak najednou spojovaly do koalic strany které jsou jako voda a oheň!! Tady něco sakra smrdí!! Pan podvodník Chovanec si dovolil dle médií úlet ve smyslu-OD BABIŠE SE OKRÁDAT NENECHÁME!!! No jak to ten Chovanec myslel?? Že by šlo o obavu z možnosti ztráty být přisátý na krajských pěnězovodech??? No nevím, ale tohoto pána, který údajně podváděl při své diplomové práci už skutečně nelze brát vážně. Avšak situace je vážná-všechny politické strany se bojí Babiše a to cosi naznačuje!!
 
     Od doby nástupu Babiše do jeho funkce se podařilo rozpočet ČR stabilizovat a to i přes házení mu klacků pod nohy od Bělobrádka či Sobotky. To je prostě fakt. Značí to změnu v chování jak ministerstva financí, tak vlády. Tam má Babiš dohled. V krajích to zatím nešlo, neb ANO tam své lidi moc nemělo. Teď se situace mění a politickým stranám hoří koudel u zadku že??? Z tohoto lze dovodit, že veškeré partaje od sametu lidem lhaly, podváděly je a okrádaly.
 
     Nemám rád Babiše ani ANO, protože můj politický názor je jiný, ale nelíbí se mi, když někdo zcela lacině okopává kohosi, když sám je ještě horší!! Tím myslím Chovance, Bělobrádka, Sobotku, Kalouska, Fialu a mnohé další pravdomluvné politiky, kteří kopou do Babiše neustále. Jsem přesvědčen, že lidé jako Sobotka či Kalousek patří do kriminálu a na uran s nimi-škody udělali moc. To vše umožňuje zdegenerovaný parlamentaristický systém, který je přežitý a neefektivní. Za ten můžeme děkovat kolaborantovi Havlovi, Klausovi, Dybovi, Kalouskovi a dalším. Tedy-DŮLEŽITÁ JE ZMĚNA SYSTÉMU a tu musíme prosadit v parlamentních volbách nebo občanskou neposlušností v ulicích. Lepší čistá diktatura, než diktatura pod rouškou demokracie likvidující vlastní národ.
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pavel Ovcacek

Pavel Ovcacek

14.10.2016 19:23

Chce to kapku prekopat system vladnoti, voleb, kontroly, odvolatelnost, postih. - ,,Stare strany,, s tim nikdy ani nezacnou.


 
Milan  Baryna

Milan Baryna

13.10.2016 21:33

Velice výživný a pravdivý názor !!!!


 
Milan  Baryna

Milan Baryna

13.10.2016 21:28

Všem věšem všem můj názor: 1) v každém případě se voleb zúčastni !!! 2) dúležitejší je vědět koho nevolit v žádném případě (současné vládní strany ) 3 pak volit dle vlatstního rozhodnutí -. třeba "Svaz včelařů" zavěr: tím se dá předejít že u koryta zůstanou ti samí akorát v jiné barvě kabátu...


 
Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu:

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado“

Tak si opět připomínáme 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Nyní pokus o připomenutí mého nezvyklého nekrologu; o mrtvých jenom dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci dodat, že díky němu byla vyměněna naše svoboda za lichvu exkomunistických oligarchů.

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

„Čína roste, Čína je silná, Čína má tak velký trh! Každý to opakuje – a tím přikrmuje zlo. Všichni víme, jaké zločiny má Komunistická strana Číny na svědomí,“ říká v rozhovoru pro ČT24 Rušan Abbásová, proslulá ujgurská aktivistka. Dobře ví, o čem mluví. Její rodinu prý spolkl koncentrační tábor.

Poslední domácí zprávy