• Pátek, 03. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Radomír

Americké Rádio Jerevan a sprostá infantilní pomlouvačná kampaň. Bezpečnostní expert se vysmál zprávě, že Trump je vydírán Putinem kvůli prostitutkám
Počet návštěv: 2018

Americké Rádio Jerevan a sprostá infantilní pomlouvačná kampaň. Bezpečnostní expert se vysmál zprávě, že Trump je vydírán Putinem kvůli prostitutkám

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

„Je to těžká dehonestace současného vedení amerických tajných služeb. Už to, že se takto veřejně vložily do politického boje, navíc proti vlastnímu prezidentovi, je neomluvitelné a svědčí to o tom, že vytvářejí stát ve státě. Je patrné, že nepracují tak profesionálně, jak se je snaží prodávat Hollywood, a svět si toho samozřejmě stále více všímá,“ říká o poslední „aféře“ Donalda Trumpa, kdy na něj mají mít Rusové kompromitující údaje, bývalý policejní prezident a expert na bezpečnost Stanislav Novotný.

Co říkáte poslední „aféře“ okolo Donalda Trumpa? Americké servery uveřejnily zprávu, která má prokázat koordinaci volební kampaně Donalda Trumpa s ruskými tajnými službami a Moskvou organizovanými hackerskými útoky. Pětatřicetistránkový kompilát měl vzniknout z iniciativy republikánských odpůrců Donalda Trumpa, klíčové materiály měl předat tajným službám senátor John McCain. Později se k nim měli ochotně přidat i lidé stojící za Hillary Clintonovou... 

Tak si shrneme to, co víme z veřejně dostupných zdrojů. John McCain si najme britského zpravodajského vysloužilce a dnes již pouze soukromé očko, aby našel něco na Donalda Trumpa. Detektiv vyslídí, že ruské tajné služby mají na Trumpa kompromateriály. Jak to zjistil, nevíme. Zřejmě zašel za ruskými kolegy z branže a oni mu vše – s pravou ruskou otevřeností – řekli. McCain očku věří a je to. Navíc materiál doprovází i další trumfové eso. Estonská(!) rozvědka zjistila, že se v Praze konala loni v létě schůzka Trumpova právníka s vyslancem Ruska. Právník Cohen prohlásil, že nikdy v Praze nebyl. To je poměrně snadno ověřitelné – ponorkou by nepřijel. Ale je tu Rádio Jerevan, pardon CNN, a tam to musejí vědět. 

Ve zprávě se též uvádí, že Rusko má množství kompromitujících materiálů i na Donalda Trumpa a čeká na vhodnou příležitost, kdy je použije. Rusové mají prý na Trumpa kompro spočívající v hambatých sexuálních videích. Newsweek má prý informace od „pracovníka tajných služeb“, že měla být pořízena v minulosti při Trumpově návštěvě Moskvy. Jiná média upřesnila, že měla být pořízena v roce 2013 v moskevském hotelu Ritz. Marnivý Trump se měl ubytovat ve stejném apartmá, kde předtím bydleli manželé Obamovi, a díky tomu měly jeho činnost zachytit monitorovací systémy ruské rozvědky, nainstalované kvůli prezidentskému páru. Konkrétně mělo jít o divoký Trumpův večírek s objednanými prostitutkami. Vrcholně kompromitujícím materiálem prý měly být snímky Trumpa, jak se od společnic nechává počurat... Je reálné, že by si prezident Obama nenechal prověřit své apartmá, zda tam nejsou odposlouchávací a nahrávací systémy? A je reálné, že by si to nenechal prověřit Trump? 

Pokud bylo apartmá tak mizerně zabezpečeno už při návštěvě Obamy, měly by okamžitě padat hlavy. A jestliže nepadají, znamená to, že vše je jinak. Trump možná jako soukromá osoba bezpečnost podceňoval, ale bez předložení důkazů jde o prachsprostou pomlouvačnou kampaň. Zveřejnění důkazů by navíc znemožnilo Trumpovo vydírání a diskuse by se přenesla do úplně jiné roviny.

Veškeré informace o ruském ovlivňování amerických voleb a Trumpových údajných kontaktech na Kreml se odkazují na informace amerických tajných služeb, konkrétně na senátní slyšení šéfa amerických rozvědek Jamese Clappera a šéfa FBI Jamese Comeyho. Ti komentovali zprávu amerických rozvědek z minulého týdne, ze které média čerpala hlavní část informací. Co to vypovídá o amerických tajných službách, že takovéto informace, které samotná média, která to zveřejnila, považují za nevěrohodné, americké tajné služby za věrohodné považují a pracují s nimi?

Je to těžká dehonestace současného vedení amerických tajných služeb. Už to, že se takto veřejně vložily do politického boje, navíc proti vlastnímu prezidentovi, je neomluvitelné a svědčí to o tom, že vytvářejí stát ve státě. Je patrné, že nepracují tak profesionálně, jak se je snaží prodávat Hollywood, a svět si toho samozřejmě stále více všímá. Amerika potřebuje změnu, a to lidi, kteří seděli v tak vysokých a odpovědných místech, znepokojuje natolik, že dělají infantilní chyby.

Zdroj: Parlamentní Listy

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Mlčící většina je rukojmím menšin

Mlčící většina je rukojmím menšin

Až se jednou zase proti obyčejným lidem naplánuje nějaká další nová drahota, co se stane? Sejdou se političtí vůdci rozličných menšin a vše odsouhlasí. Že je to utopie? Ba ne, soudy v západní Evropě a v USA už demokracii obcházejí dnes.

 

Není sucho jako sucho – nebo ano?

Není sucho jako sucho – nebo ano?

V médiích čas od času zazní zvláštní pojem – „nejhorší sucho za posledních 500 let“. Nevím, kdo s tím přišel jako první, ale začíná se to v určitých novinářských, politických a zdá se i odborných kruzích ujímat jako výraz pro současný typ počasí (v užším slova smyslu po letošním březnovém a dubnovém suchu) i pro počasí za poslední léta (2014 – 2018) v širším slova smyslu. Považuji tuto rétoriku za velmi nebezpečnou, protože ve spojení s jinými tématy (green new deal, 5G sítě, koronavirus a ekonomická krize v důsledku „pandemie“) se jí stále dokola straší široké vrstvy obyvatelstva nejrůznějšími katastrofálními dopady. A člověk, který se bojí, je lépe manipulovatelný a s menším odporem přijímá nejrůznější opatření „pro jeho vlastní dobro“.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...