• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Lucie Bílá a její vlastenecká výzva ohledně zamknutí našich hranic na sto západů!
Počet návštěv: 60486

Lucie Bílá a její vlastenecká výzva ohledně zamknutí našich hranic na sto západů!

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Naše nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá má takové přání, se kterým zcela jistě souhlasí drtivá většina občanů České republiky, jež přemýšlí zdravým selským a hlavně vlasteneckým rozumem.  

V sobotním rozhovoru pro Magazín Právo řekla Lucka mimo jiné toto: „Myslím, že v lidech roste strach. Já ale věřím v dobré konce. Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ní jen tak s někým dělit. Kdyby mi někdo zazvonil u dveří a já cítila, že tím ohrozím svého syna, svou rodinu, nepustím ho domů a nikdo mě k tomu nedonutí. Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí. Nesmíme ho ztratit."
Tyto její slova by se měly tesat do kamene a je více než jasné, že si velice dobře uvědomuje, že politika otevřených dveří, kterou prosazuje Evropská unie v čele s paní Angelou je cesta do pekel. Nejsme schopni pomoci všem, kteří si řeknou, a není to naše povinnost. Ano pokud bují někde válka, pomáhejme tam nebo v zemích okolních, ale nesedejme na lep všem těm nelegálním ekonomickým imigrantům, kteří se pod záminkou původu z válečné zóny vydávají za uprchlíky. Angela jim na ten lep sedla a teď neví kudy kam.
Vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda totiž velice dobře využili válečného tažení Baracka Obamy a jeho zahraniční politiky na Blízkém východě. Většina z nich se vydává za válečné uprchlíky a pomaličku se infiltrují do evropské společnosti, tak jak jim to nařizuje džihád. Pomalu zde budou zakládat radikální islámské buňky z těch, kteří sem přišli jako „váleční uprchlíci“ a až nastane čas a budou cítit, že mají tu správnou sílu, bezhlavě udeří.
Proto je potřeba, aby se přání několikanásobné zlaté slavice co nejdříve naplnilo a zamkli jsme naše hranice na sto západů!

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Mařátko st.

Josef Mařátko st.

17.01.2017 12:29

Hloupá Bílá se samozřejmě ztrapnila, protože její synáček je kosmopolita, a kdyby zavřeli hranice, tak sedí doma. Všichni z téhle prostinky mají obrovskou legraci. Až na Rozvorala a Majevského, ti to berou smrtelně vážně.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2017 20:35

To je jen část pravdy.Protože islám je hnutí,směřující k potlačení práv a svobod lidí,lze ho zakázat.Námitky a poukazy na naši ústavu nelze brát vážně,neboť se jí neřídí ani vláda,ani parlament.Kromě toho se v ústavě hovoří o náboženské svobodě a s tou islám příliš nepočítá!Je třeba už potřeba vyčistit parlament od stávajících parlamentních stran,protože se starají jen o své kapsy a partajní pokladny.Pokud si je opětně zvolíte za koblihy,potom si nestěžujte.Můj hlas dostane partaj,která bude mít v programu referendum,přímou demokracii a ZÁKAZ islámu v tomto státě.Jinak bude nepoužitelný(neplatný).


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy