• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Počůraný korán; Trestat čůrání je blbost, měla by se trestat aplikace
Počet návštěv: 4092

Počůraný korán; Trestat čůrání je blbost, měla by se trestat aplikace

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Na Slovensku dívka jménem Sheila Szmereková (alias Adriana Meleková) zapálila a pomočila muslimskou knihu Korán a řekla, že muslimové, kteří se neumí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají tu co pohledávat.

Dále řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problémů oddělá“. Nyní je ve vazbě a hrozí ji až šestileté vězení mj. za „výrobu extremistických materiálů“. I v České republice lidé začali ze solidarity k této dívce pálit Korán.
Co na to říct? Já od počátku navrhuji ve Sněmovně zákaz propagace islámského práva šaría a džihádu na území České republiky. Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda však tento můj návrh již před dvěma lety ve Sněmovně zamítla. Doufám, že po říjnových volbách dostane naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od voličů silnější mandát, abychom nejen tyto návrhy mohli legislativně prosadit. Za sebe říkám, že udělám maximum pro to, aby u nás islám nezakořenil. Buď tady bude svoboda a demokracie nebo islám. Jedno nebo druhé. A já prosazuji jednoznačně naší svobodu a demokracii.
S tématem související literatura:

EURABIA – Mýtus nebo realita budoucnosti?
Obrana Vídně při obléhání Turky 1683
Sex, drogy a islám
Ježíš Kristus & Islám
Stručný životopis zakladatele islámu
O islamizaci a demokracii v Egyptě
Islamistický TROJSKÝ KŮŇ v České republice


Pálení a čůrání na Korán nebezpečí, které Korán přináší, nesníží, ale naopak – jakkoli mohu chápat důvody, tak je jasné, že takové činy zradikalizují i další dosud neaktivní muslimy.

Jediná šance, jak s hrozbou islamizace světa globálně bojovat, je v prvé řadě vysvětlovat, v čem spočívá zlo islamizace – právě v tom, že islám je v konečně podobě, jak ji vidíme ve všech islámských zemích, netolerantní, nehumánní, nedemokratický, že potlačuje svobodu a rovnost – včetně svobody a rovnosti víry nebo slova.

Je správné a důležité varovat před náboženstvím, jehož prorokem je člověk z evropského pohledu morálně absolutně nepřijatelný a který na rozdíl od Ježíše nebo Buddhy nehlásá mír a toleranci, ale věčnou válku. Tato naše varování by ale neměla klesnout na úroveň islamistů, kteří také pálí knihy – pravda, oni i s živými lidmi.

Zavřít někoho do vězení, že zhanobil knihu, která přináší po celé planetě miliónům lidí denně utrpení a bolest, je ale nesmysl, jelikož příčinou zla není to, že někdo počurá Korán, ale to, že ho otevře a začne ho aplikovat v reálném životě – to bychom měli trestat.

 

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

25.02.2017 17:07

Pane Okamura, ja vim, ze o moje rady nestojite, ale kdyz spojite do Vaseho volebneho programu vice cilu, tak jest velice otazni, jestli timhle zvysite pocet Vasich volicu. Tedy, kdyz spojite primou demokracii a nenavist k islamu. tak stratite (mozna) volice, kteri sice chteji primou demokracii, ale nemaji nic proti islamu, anebo jen nechteji nenavist. Jinymi slovy, politickych stran proti islamu je dost, ale pro primou demokracii jste jenom Vy. Takze, jenom vysvetlujte a agitujte proc je prima demokracie jedina spravna demokracie. (vid Svycarsko) Netristete vase sance! Kdyz budou obcane chtit, tak at si to pak samy v referendu o islamu rozhodnou... Tohle plati samozrejme pro vsechny otazky na rozhodnuti! Jestli budou chtit Korunu krytou zlatem, vest valku a popripade zemrit (pro zisk tretiho) nekde v "Tramtarii", byt podrizeni nekomu bez demokraticke legitimace atd... Je toho opravdu spousta! Drzim palce!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.02.2017 16:03

Vážený pane Tomio. máme naprostou shodu názorů. Jen je třeba ukočírovat naši korunu, pokud to vůbec jde. Koruna není kryta zlatem. Zlaté rezervy ČNB zmizely do zahraničí a umělecké předměty jsou s velikou pravděpodobností prodány, aniž by byly vyúčtovány jako prodej uměleckých sbírek. Byly prodány pouze za cenu zlata. Naše koruna je snadno manipulovatelná zahraničním kapitálem, a protože s ní hospodaří cizí kapitál, je v případě společenských změn napadnutelná z vnějšku. Žijeme v iluzi, že naše koruna nám patří. Nepatří. Vše, veškeré procesy související s naší měnou, jsou řízeny ze zahraničí. Zahraniční investoři a podnikatelé snižují nebo zvyšují rating naší měny nekontrolovaně. Mají veškeré rozhodovací pravomoci o její hodnotě ve svých rukou. Koruna je spekulativní měna. Nic víc. Nalhávat si o její ulechtilé síle pro český národ, je pouhá chiméra. ...Nerad bych se dopustil špatné rady z mé neinforovanosti, ale zde bych našlapoval opatrně, jako po minovém poli. Pokud dáme průběh svým národním zájmům a citům, zahraniční kapitál nás přes naši víru v "naší" korunu zareaguje a může velice rychle zničit. Podotýkám, že koruna není libra sterlingů, zavedená po staletí imperiální mocností. Ve Spojeném království se nic svévolného dít nebude. Naše koruna je určena do ruky těm, kdo s ní svévolně manipulují k našemu neprospěchu. Nemá cenu si dělat iluze, že ji zépadní kapitál v případě potřeby nesestřelí. Dnes nám klesá reálná životní úroveň o několik procent. Reálný propad zhodnotila JPMorgan, finanční skupina, natolik varovně, že jsme skončili po rozboru našich mezd a cenovými relacemi v České republice mezi rozvojovými zeměmi. Nemá cenu si nalhávat, že po devastaci investičních aktivit kmotry na tom budeme lépe. Téměř vše je rozkradeno a kmotři, kteří tu spoušť mají na svědomí, pobíhají, jako smyslu zbavení s tibetskými vlajkami jenom proto, aby zaručili obchod zahraničním firmám, které si tu taškařici zaplatily. (Bylo důležité poškodit české vývozce). Otázka zní, co s tím? Dostali jsme se do neřešitelných problémů. Nikdo neřekne: mea pulpa. Tomio Okamura si možná uvědomuje, že je našimi podvodníky zcela zničen. Stačí začít budovat stát na nových základech a ti, kteří rozhodjí o naší životní úrovni, nás přes nekrytou korunu zničí. Nemá cenu si nalhávat cokoliv jiného. ...Mějte se hezky.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy