• Pondělí, 25. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Miloš

Jediní v republice
Počet návštěv: 3126

Jediní v republice

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Podle posledních průzkumů se naše SPD stala pátou nejsilnější stranou a přeskočila například KDU-ČSL nebo TOP 09. Ať průzkumům věříme nebo ne, tak mi dovolte na úvod poděkovat těm, co nás podporují, za důvěru. Být pátí ale nepokládám za výhru.

Ano, jsme v SPD jednoznačně jediní, kteří mluví i dělají po léta totéž, a neměníme populisticky názory jako korouhvička ve větru. Jsme jediní, kteří prosazují v této zemi demokracii.


Ostatní partaje nemusí být nutně antidemokratické, ale stejně jako u migrace jim vůbec nedochází, že v této zemi nemáme demokracii – panuje tu vláda stranické oligarchie. Lidé bohužel netuší, co to skutečná demokracie je – to není anarchistická vláda od referenda k referendu, ale vládne vláda, které dává zákony mantinel, a obojí kontrolují občané, kteří vládu i poslance přímo volí, přímo odvolávají a mají pravomoc mít konečné slovo zrušit nebo přijmout zákon v referendu.

V takovém systému, který navrhuje naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) panuje obrovská sebereflexe politiků, protože preventivně na ně působí hrozba odvolání a referenda. Nikdo nepřijme špatný zákon, protože ví, že by ho hned občané zrušili. Nikdo neporušuje otevřeně volební sliby, protože by ho ihned odvolali. Nikdo bezdůvodně nezvedá byrokracii nebo daně, protože opět by to přes občany neprošlo.

Švýcarsko není tak skvělé proto, že má kultivované občany, ale ta tzv. přímá demokracie s odpovědností kultivuje a motivuje každého občana, aby se staral o veřejné věci.

A samozřejmě jsme také jediní, kdo kontinuálně dlouhodobě varuje před nelegálními migranty a hrozbou islámu v Evropě.

Dnes už to říká, pravda, kdekdo, ale občané by si měli vzpomenout, že to jsou ti, co proti migraci v europarlamentu po desetiletí nehnuli prstem a nakonec to tzv. vyřešili kvótami. Přesněji naši čeští zástupci v podstatě všichni navrhli a schválili pro Českou republiku nelegály, které pozvala Merkelová a spol. A teď tady najednou Sobotkové, Babišové či Bělobrádkové vykřikují, že kvóty nechtějí – ti, kteří je navrhli a odhlasovali. A navíc trvale celoročně muslimské arabské a africké migranty do České republiky natrvalo přijímají. To je sprosťáctví a divím se, že vůbec tyhle vládní podvodníky ještě někdo chce volit.

Jsme také jediná strana, která přináší pozitivní systémovou změnu – tedy změnu směrem k přímé demokracii, jsme jediní, kteří kontinuálně drží slovo a názor. Já doufám a věřím, že daleko více občanů bude postupně otevírat oči a přidá se k nám. Koneckonců už máme přes 10 tisíc přihlášek na členství, které se snažíme co nejrychleji schvalovat, a doufám, že tohle číslo poroste.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Gabriela Šťastná

Gabriela Šťastná

23.03.2017 01:17

U Petra Nového jsem nedopatřením stiskla mínus, samozřejmě s ním plně souhlasím, ale opravit se to nedá nebo jo?


 
Gabriela Šťastná

Gabriela Šťastná

23.03.2017 01:11

Tomio, já doufám, že vás bude volit dost lidí a vítězství bych vám přála, nejsem už nejmladší a strašit tady zřejmě už dlouho nebudu, ale přála bych si vaše vítězství také kvůli mladým, kteří žijí a pracují podle pravidel a správného lidského charakteru. Doufám také, zase z hlediska a postavení ženského důchodce, že na rozdíl od současných politiků, kteří mají před volbami plná ústa rozdílných, hlavně nižších, platů žen oproti mužům, a tím se samozřejmě odvíjejícím nižším důchodům, budete prosazovat valorizace pro každého důchodce přinejmenším stejně nebo, pokud procentuelně, tak ve prospěch žen. Vím o čem mluvím, mám to doma, při každé valorizaci, jsou naše důchody stále rozdílnější, on který doma na nic nešáhne, protože důležitě pracuje, má důchod stále vyšší a já, která se o něj 30 let starám (aby mohl "důležitě" pracovat) mám při každé valorizaci penzi vůči němu nižší a nižší. A to si dovolí (protože může) říci, že já ho potřebuji a on mě ne. Toto rozevírání nůžek existenčních potřeb a odměn mezi nejchudšími, je účelové, protože se nejednotnost obyčejných lidí současným politikům hodí do krámu. Důchodců bude stále víc a jejich volební síla by se mohla politikům jistě hodit. Přeji v každém případě úspěch!


 
Petr Nový

Petr Nový

22.03.2017 12:45

Celá naše rodina bude volit SPD. Cíl číslo jedna pro všechny je - DOSTAT VLASTIZRÁDCE A PODVODNÍKY OD KORYTA. Cíl číslo dvě, pohlídat si novou vládu.


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...