• Sobota, 17. listopad 2018
  • Svátek má Rukojmí Mahulena

Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Rok 1974 - prezident Alžírska Boumedienne. Zploďte ne tři, ale pět dětí, neboť vy jste budoucnost Evropy... Řekl v roce 2017 turecký prezident Erdogan...
Počet návštěv: 18380

Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Rok 1974 - prezident Alžírska Boumedienne. Zploďte ne tři, ale pět dětí, neboť vy jste budoucnost Evropy... Řekl v roce 2017 turecký prezident Erdogan...

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Na počátku zásadní infiltrace islámu do Evropy bylo tzv. Havlovo humanitární bombardování Srbska a Černé Hory, jímž byla přesně před osmnácti roky zahájena pozvolná likvidace evropského křesťanství a nastolení islámu na Starém kontinentu…

Dne 24. března 1999 začalo NATO bombardováním Bělehradu. Letecká kampaň nakonec trvala šílených 78 dní a vyžádala si asi pět set civilních obětí. Škody na infrastruktuře šly do desítek miliard dolarů. Rozkaz k zahájení leteckých útoků dal generální tajemník NATO Javier Solana 23. března 1999... Václav Havel – humanitární bombardování…

Na tisíc letadel NATO svrhlo na Jugoslávii při více než deseti tisících útocích 23 000 bomb o celkové hmotnosti 7 000 tun. Vypuštěno bylo také 2 500 střel s plochou dráhou letu. Napadány a ničeny byly rafinérie, elektrárny, mosty i továrny, které nepracovaly pro ozbrojené síly.Výsledek obrázku pro foto olšer bosna

Tenkrát v Mostaru... Snímek Břetislav Olšer

Následné vytvoření umělého státu Kosovo v roce 2008 bylo dalším krokem v islamizaci Evropy, jejímž dalším krokem byla dohoda o euro-středomořském partnerství z Barcelony v listopadu 1995. Podepsaly ji všechny tehdejší členské státy EU plus Maroko, Alžírsko, Tunisko, Egypt, Jordánsko, Palestina, Sýrie, Libanon, Turecko a Izrael, který jediný v bláhové naději, že se tak zbaví muslimů.

Jednou z nejdůležitějších a nejaktivnějších institucí byl poté „Euro-Med“, vzdělávací nadace Anna Lindh Foundation, kterou v roce 2005 společně založily Arabská liga, EU a UNESCO. Její kulturní politikou, jak ji vysvětlil tehdejší šéf Traugott Schoefthaler, je „útočit na stereotypy, předsudky a ignoranci a měnit každodenní žurnalistiku“, aby prosazovala „mezikulturní porozumění“. Rozvíjet „mezikulturní dovednosti novinářů, školáků a umělců, řídit výstavy a kulturní produkce a školit učitele, aby jejich učení bylo multikulturní“.

Pod taktovkou Bruselu tak běží již přes deset let projekt „Euro-Med“, který skončí až totální islamizací Evropy. EU zahájila postupnou imigraci 56 milionů muslimů ze Středozemí v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (nebo také takzvaný Barcelonský proces a posléze Unie pro Středomoří) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už dvacet let a představa o počtu muslimů v Evropě stoupla na 80 milionů do konce roku 2050….

Dnes už je jasné, že zvěrstva NATO při napadení Srbska a Černé Hory byla dalším z kroků pro infiltraci islámu do křesťanské kultury v Evropě… Ještě předtím vznikla roce 1996 vznikla oficiálně albánská ozbrojená organizace Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK), která postupně zahájila ozbrojený odpor proti Srbsku. Nejprve prováděla teroristické útoky proti policejním stanicím, úřadům a institucím, poté sváděla i drobné potyčky se srbskými policejními jednotkami. Její financování probíhalo zejména prostřednictvím organizovaného zločinu v evropských zemích, zejména obchodu s drogami a „bílým masem“...Thaci a vraždění kvůli lidským orgánům..

Parlament autonomní oblasti poté vyhlásil dne 17. února 2008 v 15:50 SEČ nezávislost na Srbsku a prohlásil Kosovo za demokratický, světský a multietnický stát, oficiální orgány a představitelé Srbska však nezávislost odmítají uznat a považují oblast nadále za součást Srbska, postoj ostatních států není jednotný.

Zatímco bylo během rozsáhlé vandalizace srbských památek i majetků a při záměrném ničení klášterů i chrámů, řada z nich z XIII. - XIV. století zlikvidováno bylo přes 140 pravoslavných chrámů a na dva miliony srbských knih, Kosovo má dnes už přes 800 mešit, 240 z nich bylo postaveno po válce a byly nařčeny, že pomáhají indoktrinovat novou generaci wahhábismem. Během posledních dvou let identifikovala policie už 314 Kosovanů – včetně dvou sebevražedných atentátníků, 44 žen a 28 dětí, kteří odešli do zahraničí, aby se připojili k bojovníkům islámského státu.

Situace v Kosovu se neustále zhoršuje výskytem velkého počtu extrémistických imámů a tajných organizací, které jsou za podpory alibistických Spojených států financovány „užitečnými idioty“ Saúdy a dalšími teokratickými arabskými státy Perského zálivu, v nichž jsou už dávno zabukovány Spojené státy. Společně tak pod příkazy islámského práva šaría zneužívají sítí různých charitativních organizací, soukromých osob, ale i státních úřadů.

Organizace Islámský stát před časem zveřejnila video s názvem „Islám je otázkou cti: vzkaz lidem na Balkáně“. Region, v něm se označila za novou frontu džihádu v Evropě. Tato hrozba roste, Albánie a obzvláště Kosovo totiž patří v poměru na počet obyvatel mezi největší „dodavatele“ bojovníků IS a dalších džihádistických uskupení v Sýrii a Iráku. http://www.rukojmi.cz/clanky/1768-usa-si-upravily-heslo-divide-et-impera-rozdel-a-panuj-na-znic-rozdel-mezi-lichvarske-banky-a-ovladej-ze-je-hanba-nefackuje

Nyní přehled sebevražedných a jiných bombových atentátů muslimů na Evropu od napadení Srbska a Černé Hory v roce 1999...

26. října 2002169 obětí

Dne 23. října obsadilo 40 čečenských teroristů, z nichž většinu tvořily tzv. černé vdovy – manželky padlých bojovníků, vyprodané divadlo Dubrovka ve kterém zajali 850 osob, a žádali ukončení 2. čečenské války. 26. října ráno zaútočilo komando Specnaz a zlikvidovalo všechny teroristy. Před samotným útokem použilo speciální plyn, jenž měl omráčit teroristy, avšak omámil i rukojmí. Kvůli utajovanému složení plynu zemřela většina ze 129 rukojmích na následky otravy plynem, který byl použit při zásahu.

6. února 2004 - 41 obětí 41 mrtvých včetně atentátníka a 120 zraněných si vyžádala exploze ve vlaku moskevského metra mezi stanicemi Paveleckaja a Avtozavodskaja. Tři spolupachatelé byli za útok odsouzeni na doživotí.

11. března 2004 - 191 obětí

Po půl osmé ráno explodovalo 10 bomb umístěných ve vlacích na nádraží Atocha v Madridu. Zahynulo 191 osob, dalších 2057 lidí bylo zraněno. Útok měla na svědomí skupina zradikalizovaných obchodníků s drogami arabského původu kvůli účasti Španělska ve válce v Iráku.

24. srpna 2004 - 89 obětí Dvě ruská dopravní letadla TU-134 a TU-154, která v rozmezí 40 minut startovala z letiště Domoděvo v Moskvě, se zřítila po sebevražedných útocích dvou čečenských žen, tzv. černých vdov...

1. září 2004 - 334 obětí V severoosetském Beslanu vniklo asi 40 ozbrojenců do školy a zadrželo více než 1100 lidí, převážně dětí a jejich rodičů. 3. září vyvrcholila krize zásahem ruských speciálních jednotek. Z celkového počtu obětí bylo 186 dětí, 10 pracovníků bezpečnostních jednotek, 31 teroristů, více než 700 osob bylo zraněno. K útoku se přihlásili čečenští separatisté.

Londýn – Snímek Břetislav Olšer

7. července 200556 obětí

Čtveřice islámských radikálů narozených ve Velké Británii (tři z nich pákistánského původu) provedla sérii sebevražedných bombových útoků v ranní špičce v centru Londýna, během které usmrtila 56 osob, včetně samotných atentátníků a přibližně dalších 700 osob zranila. Tři bomby explodovaly v metru a čtvrtá v dvoupatrovém autobuse. Důvodem ke spáchání atentátů byla účast VB ve válce v Iráku.

29. března 201040 obětí

Dvě sebevražedné atentátnice původem z Čečenska se odpálily ve stanici metra Lubjanka a Park kultury v centru Moskvy a zabily 40 lidí a 65 osob zranily.

Vzhůru ke královně… Snímek Břetislav Olšer

22. května 2013 – jedna oběť

Mačetový útok dvou islamistů na místního vojáka, kterému radikálové sťali hlavu za denního světla na ulici, považuje britská vláda za vážnou hrozbu a možný akt terorismu. Premiér David Cameron proto svolal vládní krizový výbor, který se schází jen v případech ohrožení národní bezpečnosti. V Londýně propukly kvůli incidentu nepokoje.

13. listopadu 2015 - 130 obětí

Celkem čtyři sebevražedné bombové útoky a šest útoků střelnými zbraněmi provedl neznámý počet teroristů napojených na Islámský stát v Paříži. Při útocích zahynulo celkem 130 osob a 352 jich bylo zraněno, přičemž nejvíce obětí (85) si vyžádal střelecký útok v koncertní síni Bataclan. Celkem zahynulo též 7 teroristů.

22. března 2016 – 34 obětí

 Dvě sebevražedné exploze na letišti Zaventem a jednu v Bruselském metru  provedly osoby napojené na Islámský stát jen čtyři dny po té, co byl chycen jeden z hlavních strůjců atentátu z listopadu předchozího roku v Paříži. Čtvrtému útočníkovi bomba nevybuchla a z místa utekl. Atentáty si vyžádaly 34 mrtvých a 340 zraněných.

15. července 2016 – 84 obětí

Nejméně 84 lidí zemřelo při útoku ve francouzském městě Nice, kde ve čtvrtek pozdě večer najelo do davu lidí oslavujících státní svátek nákladní auto. V kritickém stavu je stále 52 zraněných. Prezident François Hollande označil útok za teroristický čin, navrhl prodloužit výjimečný stav v zemi a počínaje sobotou vyhlásil třídenní státní smutek. Prokuratura útočníka identifikovala jako 31letého Mohameda Lahouaieje Bouhlela původem z Tuniska. Policie ho ještě během činu zastřelila.

19. prosince 2016 – 12 obětí

Policie Spolkové republiky potvrdila, že do návštěvníků vánočního trhu na náměstí Breitscheidplatz v berlínské čtvrti Charlottenburg najel pondělí večer nákladní automobil. Dvanáct lidí podle policie zemřelo. Nejméně 50 lidí je zraněných.

22. března 2017 - tři oběti

Tři lidi zabil zatím úředně neidentifikovaný pachatel při teroristickém útoku u budovy britského parlamentu v Londýně. Útočník pak podlehl střelnému zranění, které mu způsobil zasahující policista. Dalších 20 osob utrpělo při atentátu zranění, oznámil vysoký představitel Scotland Yardu Mark Rowley. Policie je podle něj přesvědčena, že útočník, který najel autem do lidí na mostě přes Temži a následně pobodal u budovy parlamentu policistu, byl pouze jeden.

Jedna z londýnských no-go zón... Foto: Reuters...

Kdoví, co na další islamistický atentát v Londýně říká jeho starosta, labouristický Sadiq Kahn, zatím nejvýše infiltrovaný muslim ve Velké Británii. Asi  má následující heslo na transparentu ve své londýnské primátorské kanceláři: „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tuto větu však neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odhaleno-Muslimsky-starosta-Londyna-pronesl-tento-skandalni-vyrok-o-terorismu-Trump-je-z-toho-v-soku-480678

“Muslimové celého světa, bezprávní této země, povstaňte!…“

Londýnský starosta Kahn.... Foto: Reuters

"Zploďte ne tři, ale pět dětí, neboť vy jste budoucnost Evropy," prohlásil turecký prezident Erdogan, sám otec čtyř potomků. "To bude ta nejlepší odpověď, kterou můžete dát na nestoudnosti, nepřátelství a nespravedlnosti, které jsou vám činěny…“

"Odtud apeluji na moje občany a bratry v Evropě. Tam, kde pracujete a žijete, je nyní vaše vlast. Zakládejte ještě více podniků. Posílejte své děti do lepších škol. Nechte své rodiny žít v lepších čtvrtích. Jezděte v nejlepších autech. Bydlete v nejhezčích domech," vyzval na politickém mítinku v západotureckém městě Eskisehir.

A já v Bruselu zatím naštěstí marně hledal nedaleko tamního náměstí na proslulém čůrajícím chlapečkovi pás s výbušninami a na pár stovek metrů od něho vzdálené čůrající holčičce hidžáb... Ale znáte to; nikdy neříkej nikdy.... 200 let terorismu

http://www.rukojmi.cz/clanky/1105-z-jakeho-lidskeho-organu-si-udela-albrightova-broz-na-setkani-s-kosovskym-hashimen-thacim

A tak máme, co jsme sami chtěli za tučné částky petrodolarů v rámci projektu, co se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (nebo také takzvaný Barcelonský proces a posléze Unie pro Středomoří); v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti tak v tichosti, jež věští bouři, připravuje už dvacet let a představa o původním počtu muslimů v Evropě stoupla na 80 milionů do konce roku 2050, s řízenou invazí běženců se naplní tato kvóta zřejmě mnohem dřív...

Inu, filozof Nietzsche charakterizoval současnou morálku, a i když se narodil před více než stoletím a půl, prorocky řekl: …”Žijeme všichni v hluboké lži, protože předstíráme, jako kdyby stále platila křesťanská morálka, ačkoli v ni v hloubi duše nevěříme…”

http://www.rukojmi.cz/clanky/1596-hlas-kaddafiho-ze-zahrobi-varoval-jsem-vas-ze-se-vam-bombardovani-libye-vymsti-a-jednou-budete-hrabat-prstíčkem

http://www.rukojmi.cz/clanky/1482-zhuverila-neomalenost-masovych-loupezniku-usa-francie-a-britanie-znovu-planuji-utok-na-libyi-kterou-samy-promenily-v-zemi-chaosu-a-nasili

http://www.rukojmi.cz/clanky/183-zlodej-uz-rok-krici-chytte-zlodeje-rusko-chce-ukrizovat-presila-vice-nez-30-zemi-nato-eu-a-osn-jejimz-hlavnim-sponzorem-jsou-navic-usa

http://www.rukojmi.cz/clanky/456-prezidenti-na-zabiti-umuceni-a-obeseni-byli-nadzibullah-husajn-a-kaddafi-co-ceka-asada

http://www.rukojmi.cz/clanky/1959-britska-kralovna-alzbeta-ii-nelezi-na-zadech-a-netrepe-nozickama-nadsenim-z-clenstvi-jejiho-britskeho-spolecenstvi-narodu-commonwealthu-v-eu-a-je-zvedava-co-je-to-to-brexit-tedy-vystoupeni-britanie-z-evropske-unie

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pepa SPD

Pepa SPD

25.03.2017 16:47

VOLÍM SPD TOMIO OKAMURY!


 
Jana Štablová

Jana Štablová

25.03.2017 14:47

co dodat? Pocity po přečtení článku jsou jednoznačné, mrazivé, děsivé. Proto, abychom se nemuseli bát ráno vstát a pustit své děti - nejen dcery, ale opravdu děti, abychom se nemuseli bát vyjít z domu VOLÍM SPD TOMIA OKAMURY ! ! !


 
Tak dlouho hlásala Slonková, že ji chtěli zastřelit za její údajnou investigativní žurnalistikou, až se odstřelila sama svým bulvárním humusem na úkor Andreje Babiše, z jehož deníku byla vyhozena

Tak dlouho hlásala Slonková, že ji chtěli zastřelit pro její údajnou investigativní žurnalistiku, až se odstřelila sama svým bulvárním humusem na úkor Andreje Babiše, z jehož deníku byla kdysi vyhozena

Premiéru Andreji Babišovi se musí otevírat nůž v kapse, když jen uslyší jména „novinářů“ Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka, kteří se zpronevěřili všem morálním normám; „natočili totiž reportáž“ se synem Andrejem Babišem, švýcarským občanem. Když s ním zmínění novináři vedli rozhovor, sdělili mu, že jsou žurnalisté, a on jim nezabouchl dveře před nosem.

17, listopad 1939 - 9 poopravených představitelů studentů, 1 200 jich bylo odvlečeno do koncentračních táborů, kde mučením zemřelo dalších několik desítek; 17. listopad 1989 - jeden údajný mrtvý student Šmídy

17. listopad 1939 - 9 popravených představitelů studentů, 1 200 jich bylo odvlečeno do koncentračních táborů, kde mučením zemřelo dalších několik desítek; 17. listopad 1989 - jeden údajný mrtvý student Šmíd

Letošní 17. listopad měl rovněž všechno perfektně načasované do posledního puntíku; v roce 2014 to napřed byly červené karty proti Miloši Zemanovi, tentokrát to byly demonstrace za demisi Andreje Babiš jako mafiána, který coby zlý muž "vláčí svého syna mafiánskými způsoby po světě". Tento nehorázný útok navíc zákeřně probíhal ve chvíli, kdy byl premiér Babiš v Palermu na Sicílii, kde má jako na zavolanou sídlo sicilská mafie Cosa Nostra. Už zase cizí moc útočí na premiéry české vlády, už opět mají padat jejich hlavy...?

Učme se spolupracovat napříč názory, řekl v pořadu Na prahu změn Ladislav Jakl

Učme se spolupracovat napříč názory, řekl v pořadu Na prahu změn Ladislav Jakl

Pořad Na prahu změn přináší každé pondělí banskobystrický Slobodný vysielač. Moderátorem je Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií, který si v pořadu povídá s výraznými českými osobnostmi. Hostem posledního dílu byl Ladislav Jakl, publicista, politik, hudebník a bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky.

Aktivisti se aktivizují.

Aktivisti se aktivizují.

Už zítra se chystají oslavy výročí listopadu 1989. Co může občan krásné české kotliny očekávat? Bohužel, nepůjde jenom o připomínku, jak jsme proti pendrekům vyzvonili klíči demokracii!

 

Poslední domácí zprávy

Aktivisti se aktivizují.

Aktivisti se aktivizují.

Už zítra se chystají oslavy výročí listopadu 1989. Co může občan krásné české kotliny očekávat? Bohužel, nepůjde jenom o připomínku, jak...