• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Islámský terorismus udeřil v Evropě čtyřikrát během týdne. Reakce EU? Žádná.
Počet návštěv: 2738

Islámský terorismus udeřil v Evropě čtyřikrát během týdne. Reakce EU? Žádná.

Jitka Moody Článek od Jitka Moody

Po sobotním nepodařeném útoku na pařížském letišti dostal tvrdý zásah Londýn, kde zemřeli 4 lidé a jeden terorista. Použil auto a pak nůž. Totéž zkusili den nato v Belgii a také v Itálii. Eiffelovka asi jen problikává trikolory.  

K tomu jen před nedávnem týdny nepokojů ve Francii, ve Švédsku, Nizozemí, převážně v No go zonách, které ale prý pořád ještě neexistují. Násilí provázející řadu zraněných, na ulicích zůstaly stovky ohořelých aut a rozbitých budov. Pojítkem jsou dvě hesla, která se nesmějí říkat nahlas. Islám. Neevropský vzhled. Za tím vším neevropské myšlení a ideologie, která v příšerné sebeironii samu sebe naprosto vážně nazývá náboženstvím míru. A právě ve jménu tohoto náboženství míru podle tureckého prezidenta Ertogana už brzy v Evropě vypukne svatá válka.
Jaktože od politiků neslyšíme slova jako alarmující, kritické, ohrožení? Proti nebezpečí povodní se stavějí hráze, všude jsou přísné protipožární předpisy, ale proti tomuto zlu, které sílí, že jsou pomalu slyšet bubny jako z Mordoru, tak to se neděje nic, abychom se také nedejbože nedotkli něčích lidských práv. Muslimský starosta Londýna Sadiq Khan už před časem řekl, že hrozba terorismu patří k životu ve velkoměstě.
Omyl.
Islámský terorismus do Evropy nepatří a nikdy nepatřil. Velká Británie si zažila svoje díky Irům, ale to se nedá srovnat s tím, co se dnes děje v bohatších a kulturně obohacených zemích Evropy. Patří to k zemím jako je Sýrie, Turecko, Somálsko a tak dále. 
Křišťálově jasné. Najdete tu vesměs země původu nejčastějších obohacovačů a pak ty nejvíce kulturně obohacené. Třebaže je nezpochybnitelné, že teroristické útoky páchají (pokud jim není vč včas zabráněno) výhradně přistěhovalci z těchto zemí a jejich potomci, nesmí se o tom mluvit. Nesmí se před tím varovat.
NESMÍ SE PROTI TOMU NIC DĚLAT.
Česká média svižně drží krok s evropskými plánovači islamizace Evropy zvané Euromed, což je projekt EU na přijetí 56 miliónů muslimů do roku 2050. Módní značky se předhánějí v návrzích na to, jak co nejelegantněji zahalit ženu podle práva šaría. Ultralevicoví takynovináři Pehe, Fendrych, Palata a další zase v házení slovního hnoje na zaprděné xenofobní Čechy, kteří pořád ještě nedokáží vidět ten multikulturní přínos, co se porůznu naplavil do Itálie a Řecka. V Národní Galerii se za peníze českého daňového poplatníka objevilo cosi ohyzdného, co se
vydává za umění. To nám čínský migrant vzkazuje, jak jsme se my Češi postavili k přijímání “uprchlíků” trapně. Komickou tečku těmto snahám o výchovu českého xenofoba dala Anička Bachorová svým půvabným článkem o tom, jak islámská modlitba prospívá zádům . Já vám nevím, nejen u nás v obchodě v Sydney jsem potkala hezkou řádku týpků, co měli pořádně odřené boule na čele. Ale záda asi v pohodě.
Evropa, ta původní, ta populistická a xenofobní a bílá, tak ta je pořádně naprdnutá, ať si média se svými haštagy říkají o lásce k muslimským bratrům, co chtějí. Z lidské bezmoci často vzdejde trpký humor.
Po loňských útocích náklaďáky v Nice a Berlíně se objevila tahle webová hra, kdy si můžete vzkoušet svůj džihád i vy.

Poslední chvilky vraha z Londýna si lidová tvořivost představila takto.
O nejvtipnější hlášku se ovšem zasloužili zase muslimové. Ti údajně požadují, ať anglická královna konvertuje k islámu nebo opustí Anglii. 
Optimistický konec nenabídnu. Jen další perlu na úplný závěr. V roce 2015 se oficiálně do Evropy dostalo 1 257 030 migrantů a migrační či uprchlická krize se propírala všude. Vloni pak Merkelová s Erdoganem uzavřela jménem EU onu ďáblovu dohodu o uzavření tureckých břehů a vracení migrantů z Řecka do Turecka a všichni se tváří, že problém vyřešen.
A mezitím se v roce 2016 oficiálně dostalo do Evropy dalších 1 204 280 nelegálních migrantů. A ticho po pěšině, migrační krize přece zažehnána. 
Takže tak.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy