• Pondělí, 24. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Matěj

Zločinci u nás zabíjejí lidi, když do nich vjedou autem, střílejí je, bodají, páchají sebevraždu explozí i s mrtvými dětmi; protože však při tom nekřičí Alláhu Akbar, nejsou to teroristé, ale tuplovaní blázni pod ochranou zákona…
Počet návštěv: 4664

Zločinci u nás zabíjejí lidi, když do nich vjedou autem, střílejí je, bodají, páchají sebevraždu explozí i s mrtvými dětmi; protože však při tom nekřičí Alláhu Akbar, nejsou to teroristé, ale tuplovaní blázni pod ochranou zákona…

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Inspirací pro teroristy v Nice, Paříži, Berlíně či Londýně a Barceloně, kde zabili lidi, když do nich vjeli auty, byla jistě Češka Olga Hepnarová, co v červenci 1973 najela v Praze do skupinky lidí – tři z nich zahynuli na místě, dalších pět v nemocnici.

„Stočila jsem řízení na chodník, kde jsem řízení vyrovnala. Jela jsem po chodníku a přejížděla lidi. Směr jízdy vozidla po tomto chodníku a podél zdi jsem udržovala až do konce, kdy jsem už všechny lidi, kteří se tam nacházeli, přejela,“ uvedla Hepnarová u výslechu, aby byla poté popravena… https://www.irozhlas.cz/veda-technologie_historie/nakladakem-zabila-8-lidi-dostala-opratku-od-cinu-hepnarove-uplyne-40-let_201307091833_mkaspar

Olga Hepnarová najela nákladním autem Praga na tramvajovou zastávku, zabila osm lidí | Foto: Muzeum Policie ČR

Kdyby se toto stalo někde v zemi s islámskými běženci, byl by tento řidič okamžitě tamními médii označen za islámského teroristu... http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/134059/hruza-na-d1-ridic-vytlacil-auto-z-dalnice.html

A sebevražedné atentáty v Česku? Ve Frenštátě pod Radhoštěm žil psychicky nemocný muž, trpící paranoiou spojenou s kverulantstvím a sudičstvím, měl tedy stálý pocit křivdy, který několik let šikanoval své sousedy, velký podivín, jenž měl s dalšími nájemníky dlouhodobé spory. Několikrát jim i vyhrožoval, aby nakonec pustil 13. února 2013 v domě plyn a spáchal jako duševně vyšinutý sebevraždu tím, že činžák vyhodil do povětří i se třemi sousedy, včetně něj a třemi dětmi, v nemocnici skončilo 11 těžce zraněných.

A obráceně, inspirace pro ubodání z ciziny pro Česko? Policie potvrdila, že psychicky postižená žena v květnu 2012 napadla vychovatelku, která bránila sedmiletou dívku v jídelně v Havířově. Do února 2014 pak byla v psychiatrické léčebně, odkud ji právě opavský soud propustil na doporučení psychiatrů. Po obvinění bylo její trestní stíhání zastaveno kvůli psychickému stavu nepříčetnosti.

V případě soudního projednávání by jí hrozilo 15 až 20 let vězení nebo i výjimečný trest. Ovšem, zmýlená neplatí; pro nepříčetnost nebyla potrestána, skončila jen v psychiatrické léčebně. A psychiatři ji v únoru propustili na svobodu, a dovolili tak, aby došlo k vraždě ve Žďáru n. S..

„Pouštíme je z psychiatrické léčebny zbytečně brzy a pak je Žďár nad Sázavou, nebo je do psychiatrické léčebny neposíláme a pak je to Uherský Brod. V tom bych viděl podstatu věci,“ řekl prezident Miloš Zeman. Byl to již druhý případ v krátké době za sebou, kdy psychopat vraždil. Této tragédii předcházel hrůzný čin ve Žďáru nad Sázavou, kde 26letá žena ubodala v místní škole studenta a zranila další dvě studentky a policistu při zásahu.article_photo

Ilustrační fotografie...

A pak 24. února 2015 v Uherském Brodě 63letý psychotik zastřelil osm osob v místní restauraci a následně spáchal sebevraždu. Co vedlo muže k tomu, aby v době obědů vešel do restaurace Družba a bez varování začal střílet do lidí, stále jasné není, a jelikož se též zastřelil, rovněž se již nezjistí. Státní zástupce také zčásti komentoval osobnost střelce. „Zcela jistě nebyl zdráv a jeho psychický stav se zhoršoval,“ podotkl státní zástupce.

Devětadvacetiletého muže, podezřelého z vraždy knihovnice v Horní Bříze, propustila léčebna na základě rozhodnutí jeho ošetřujícího lékaře. Vrah byl v léčebně už na začátku roku, údajně jevil známky duševní poruchy a vyhrožoval, že někoho zabije. Jeho hospitalizace byla nedobrovolná, a tak ji měl po třech měsících potvrdit soud. Dřív než stačil rozhodnout, lékaři muže propustili, a řízení bylo zastaveno. Proč dochází k tak nezvyklým bláznovsko-podivínským šachmatům?

A tento člověk, který před policistou i před lékařem opakovaně prohlásil, že má vidiny a „někoho asi zabije“, byl přesto propuštěn z blázince, resp. z psychiatrické léčebny v Dobřanech, a svobodně odjíždí do Horní Břízy, kde si jako rukojmí vezme mladou knihovnici, donutí ji s nožem pod krkem k telefonátu, následně ji ale stejně zabije a pak z místa klidně odejde.article_photoNěkdy jsme příliš benevolentní k bláznům”, řekl prezident Zeman v Kralovicích na Plzeňsku. MUDr. Bašný však ví své; "Zeman nesmí selektovat podivíny, aby jim říkal blázni, to je prý hrubé ustrnutí v předminulém století…" O jakém ustrnutí bude pan veledůležitý psychiatr Bašný mluvit nyní, kdy vzápětí došlo k již zmíněné smrti pobodáním nožem knihovnice v Horní Bříze shodou okolností na Plzeňsku.

Další pachatelka byla nedávno propuštěna z psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Ředitel nemocnice Martin Hollý později České televizi potvrdil, že útočnice se v nemocnici v minulosti léčila a byla propuštěna ve stabilizovaném stavu, s nastavenou medikací a s plným vnímáním reálného světa. Žena byla propuštěna ráno v den, kdy ubodala v obchodním centru Smíchov druhou ženu, tedy 21. července 2016….article_photo

Ilustrační fotografie pacientů dr. Chocholouška....

Předtím však ten samý ředitel MUDr. Martin Hollý předseda Psychiatrické společnosti ČLS JEP pronesl: „Je proto nezodpovědné od nejvyššího představitele České republiky, aby ve veřejnosti vyvolával mylný dojem, že kdyby byla míra benevolence vůči „bláznům“ menší, žádný z těchto tragických incidentů by se nestal. Není to pravda! Opravdu si prezident Miloš Zeman přeje, aby byli lidé, kteří trpí duševní nemocí, hromadně a preventivně omezováni na svobodě a pak trvale drženi pod zámkem, jenom proto, že lidské chování nelze s jistotou předvídat? S tím my, psychiatři, jejichž posláním je duševně nemocným lidem pomáhat, a nikoli být jejich dozorci, rozhodně nemůžeme souhlasit…“

Po atentátu v Barceloně její občané prohlásili, že pachatelé těchto zločinů mají jasno: „Byl to výkřik pár bláznů. Je to strašné, ale na druhou stranu se to stalo ve spoustě evropských měst a může se to stát kdekoliv, i v Praze,“ myslí si. Pár příkladů:

Co tedy vede teroristy k takovým děsivým činům? Především náboženský fanatismus, peníze, frustrace, beznaděj, psychická porucha a také žal šahíd, tedy žen sebevražednic. Je jasné, že způsoby a důvody pro spáchání takového útoku má dva zásadní parametry - dobrovolnost a vynucenost. Dobrovolnost vychází z patologické nenávisti vůči "západnímu satanovi", pro něhož je smrt co největšího množství civilistů potupou a důkazem o jeho vojenské nemohoucností.

Dalším důvodem je fanatické vyznávání islámu, přičemž je zde i nenávist vůči všem bezvěrcům podporovaná Koránem. S tím jde ruku v ruce vymyšlená představa čtvrtého muslimského ráje s dvaasedmdesáti černookými pannami připravených k nekonečnému obcování s mučedníky jako odměna za jejich hrdinskou smrt.

Na mučedníka přece čekají v Ráji “dívky s plnými ňadry, věkem s nimi stejné” (Korán 78:31); “dívky zrak klopící, okaté” (Korán 37:48), “jež rubínům a perlám se budou podobat” (Korán 55:58), za něž budou “oženěni” (Korán 52:20), Tyto ženy budou “dívky sklopených zraků, jichž předtím ani muž, ani džin se nedotkl” (Korán 55:56). Alláh je “učinil pannami” (Korán 56:36), a podle islámské tradice zůstanou pannami navždy. No, nezabíjej kvůli takovým super nabídkám…http://olser.cz/wp-content/uploads/mime-attachment112.jpg

Potenciální černé vdovy v bílém...

Jak si tedy vedou ve světovém "sebevražednictví" muslimky, co jsou polovinou svých mužů? Každý sedmý sebevražedný atentát ve světě v současnosti páchají ženy; v úhrnu již jde o desítky případů. Znamená to snad, že islám ve své moci oslabuje, když na místa mužů-mučedníků nastupují křehké ženy? Je to projev emancipace moderních muslimek, či zoufalé snahy ukázat, že se vyrovnají mužům?

Ilustrační foto...

Maroko.... Snímek Břetislav Olšer

Viz sebevražedný útok; jako desetitisíce iráckých žen a dívek se staly během války nazvané Operace Irácká svoboda prostitutkami. Potenciální kandidátky sebevražednictví. V osidlech iráckých pašeráků s “bílým masem” také často skončily mladé vdovy.

Co se v mládí naučíš...

V Iráku jsou rovněž tržiště, kde zchudlé matky prodávají své dcery. Mnohým je teprve jedenáct až dvanáct, za ty totiž lze získat až 30 tisíc dolarů. Většina se však dá prodat nanejvýš za 2 000 USD. Dvacetileté dívky se už považují za staré. I z takových stresujících podmínek se rodí sebevražedné atentátnice; pokud budou muslimky v Afghánistánu a Iráku či Pákistánu považovány za bezcenné věci, budou zabíjet.

Mezi sebevražedkyně patřila i Wafa al-Bisová, zohavená po výbuchu kuchyňské plynové bomby, zase měla pocit, že se nevdá – východisko spatřila v mučednictví a tak zabila stejným způsobem přes čtyři desítky studentů na jedné z bagdádských vysokých škol... Některé ženy se k takové hrůzné akci rozhodly, aby se vyhnuly trestu za nechvalně známé vraždy na ochranu ctnosti, nebo poté, co vážně onemocněly.

Někdy byly k akci donuceny bitím nebo drogami. Jiné děti jen doplatily na svoji důvěřivost, kdy dostali od dospělého muže peníze za to, když odnesou vymyšlenému člověku zásilku, kterou mu muž přivázal kolem těla, do přeplněného nádraží, Sotva děcko začalo v davu hledat údajného adresáta, muž z bezpečné vzdálenost zmáčkl detonátor výbušniny ovázané kolem těla dítěte...

A pak již zmíněné peníze. Mezi nic netušícími lidmi, spěchajícími do Dizengoffova nákupního střediska, je i bojovník džihádu Muhammed Hashim, dvaadvacetiletý Palestinec, který se chystal sebevraždou „vstoupit do nebe“. Zaplatil arabskému řidiči tisíc dolarů za to, že ho ozbrojeného tajně vyvezl z Gazy do Tel Avivu.

Památník obětem atentátu na křižovatce ulic Rehov Meir Dizengoff a Hamelekh George… Snímek Břetislav Olšer

Chce vykonat hrůzný čin – výbušnou směs z patnácti kilogramů dynamitu, starých pozemních min a hřebíků, je odhodlán odjistit na svém těle v davu nakupujících. Když spatří stráž u vchodu, zaváhá, pak se otočí a proplétá se davem zpět. Začíná být nervózní. Byl vybrán losem a rázem se stal nejobdivovanějším mezi ostatními kandidáty.

Musí splnit svůj úkol, už ho všichni oslavují jako mučedníka. Jeho milovaný guru Šejch Ahmad Jasín, duchovní otec a vůdce militantní odnože Hamasu, mu slíbil deset tisíc dolarů, jakmile v televizi oznámí jeho mučednickou smrt. Hashinova desetičlenná rodina v Gaze už na ně netrpělivě čeká.

Bylo před svátkem Purim, který je slaven každoročně 14. dne hebrejského měsíce adaru. Paradoxně jde o nejveselejší židovský svátek. Vypráví o tom, jak Židovka jménem Ester, která se stala královnou v Perské říši a zachránila svůj lid před záhubou.

Když se Hashim přes izraelskou ostrahu nedostal do obchodního domu, zamíří k přechodu pro chodce na křižovatce ulic Rehov Meir Dizengoff a Hamelekh George. Fascinuje ho houstnoucí dav lidí. Je tím pohledem posedlý, vzrušuje ho, když vidí, jak se proudy lidí slévají v jednu řeku, směřující přes bílé pruhy přechodu.

,,Bude hodně mrtvých bezbožných Židů,“ říká si a nahmatá pod košilí detonátor trhavin, umístěných na sobě v těžké vestě. Je 16,04. Muhammed mačká detonátor a odpaluje nálož. Na pátém pruhu. Zrovna ve chvíli, kdy kolem něho už s nakoupenými sladkostmi a hračkami pro vnoučata přecházejí i starší ženy.

Muhammed Hashim zabil na místě tragédie sebe a sedm lidí. Dalších šest ze stovky zraněných zemřelo později. Okna v okolních domech byla rozbita do vzdálenosti sedmdesáti metrů…

Je třeba si ale odpovědět též na otázku, kdo zabíjí muslimy víc? Fakta jsou jasná; od roku 1948 bylo v konfliktech zabito přes 11 milionů muslimů, přičemž 90 procent z nich bylo zabito jinými muslimy; bratrovražednost mezi sunnity a šíity je daná od smrti Proroka.... Mezi teroristickými skupinami jenom Al-Kájda zabila 8x více muslimů než nemuslimů, např. mezi roky 2004 a 2008 se přihlásila k 313 útokům, které usmrtily 3010 lidí, a z toho jen 371 bylo nemuslimů, přičemž tyto útoky zahrnovaly i teroristické útoky v Madridu v roce 2004 a v Londýně  o rok později. Ty v Paříži, Nice, Berlíně či Barceloně raději ani nepočítaje... šíité a sunnité…

Inu, vraťme se však domů; v Česku dnes máme asi 80 tisíc pacientů s psychózami, z toho na 800 velmi nebezpečných jedinců, kteří by byli v multikulturních zemích zahrnuti automaticky mezi potenciální islámské teroristy. Přitom jen někteří jsou včas identifikováni… Kdo si vsadí na podivínského vraha nevraha…?

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zajimavosti/_zprava/posledni-popravena-zena-v-ceskoslovensku-jsem-obeti-vasi-bestiality-napsala-hepnarova--1465573

Praha je světa ráj, v podhradí jen dřina, slzy a pláč…

Filosof Voltaire metá v záhrobí kozelce z cenzury v ČT

Proč by měl platit poplatky někdo, o kom lže Česká televize

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/134059/hruza-na-d1-ridic-vytlacil-auto-z-dalnice.html

 Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi” jako eKniha – (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

24.08.2017 13:06

Čím dál víc mám dojem, že pacient dr. Chocholouška, Ferdyš Pištora Olšer, tato novinářská šmíra poplatná každému režimu, má své alter ego v Petru Majevském, který podobně bez kritického zhodnocení komentuje kdeco a "moudře" se vyjadřuje k čemukoliv. Výsledek - bylo by lepší napsat - jsem kryptobolševik a obdivuji Putina a jeho Rusko.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.08.2017 20:44

Opět nám sudeťák dělá přednášku o slušném chování.Škoda,že nežil ve třicátých letech minulého století,třeba by Hitlerovi rozmluvil válku.Co dál má idiot Hofman,který se musí podepisovat dvakrát.V článku uvedení psychiatři jsou obětí svého povolání a sami už nedokáží posoudit duševní stav člověka.Jak se dělí doktoři?Chirurg nic neví a všechno může,internista všechno ví a nic nemůže a psychiatr nic neví a nic nemůže.Ještě jednou pro Hofmana.Raději být českým banditou než slušným skopčákem s jalovou němkyní v čele.


 
Richard Hofman Hofman

Richard Hofman Hofman

20.08.2017 19:04

Pokud srovnáme kolik lidí v Evropě bylo zabito šmejdy, kteří sice nikdy opravdovými Muslimy nebyli, ale rádi se za ně schovali, když chtěli dobrovolně odejít na věčnost a těmi bílími evropskými šmejdy (Čechy nevyjímaje), tak bohužel bílý evropský povl jasně vede... Na evropské poměry se 77 mrtvými najednou, pochopitelně vede Norský bílý zabijácký král Anders Behring Breivik ... Ale i český povl nemá v Evropě nijak zvlášť dobré jméno, a je stále po právu řazem mezi slovanský odpad, do kterého se na první místo řadí Rusko a jeho nevypočitatelné režimy... Bude těžké pro české obyvatelstvo, se vyprofilovat jako evropský rasistický a xenofobní národ, když sám o sobě je stále řazen na spodní příčky rasové kvality... Jak se říkává, "Není bílá jako bílá", že ano? http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/86154-cesi-jsou-banditi-eu-prepadeni-v-rakousku-kradeze-v-nemecku/


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy