• Pátek, 07. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Lada

Znásilnění je horším aktem, ale pouze na začátku…
Počet návštěv: 2924

Znásilnění je horším aktem, ale pouze na začátku…

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Znásilnění je horším aktem, ale pouze na začátku, když jde pindík dovnitř, pak se žena uklidní a užívá si to jako normální pohlavní styk.  

Takto podle agentury ANSA komentoval čtyřiadvacetiletý pakistánský kulturní mediátor pracující pro italskou neziskovku, jež má za úkol harmonizovat zvyky připluvších imigrantů s domorodci, brutální čtyřnásobné znásilnění polské dívky na italské pláži v Rimini, ke kterému došlo před několika dny. Čtveřice zřejmě afrických mužů zde brutálně napadla mladé polské partnery. Muže nejdříve zmlátili do bezvědomí a pak se všichni čtyři brutálním způsobem „vystřídali“ na jeho partnerce.
Takže takovéto multikulturní mediátory zaměstnávají evropské neziskové organizace, které tím vlastně podporují minimálně v tomto případě islámskou ideologii, která má ženy pouze jako věc a muži si s nimi mohou dělat, co chtějí. V islámu může žena pouze otěhotnět a pak vychovávat děti. Ostatní zcela normální a svobodné záležitosti může dělat pouze se svolením muže. Nějaká lidská práva se v tomto světě neřeší, jelikož prorok Mohamed je vzor k následování.
Státy jako jsou Francie, Velká Británie, Německo, Švédsko a další udělaly v minulosti obrovskou chybu v tom, že chtěly, aby se u nich žilo multikulturně a neuvědomovaly si, že právě toto násilné a netolerantní islámské ideologii nesmírně vyhovuje. Ta totiž ve jménu džihádu řízeně a postupně vysílá do Evropy své zástupce, aby usilovali o její šíření ve světě, tak jak jim to nařizuje prorok Mohamed.
Z těchto obrovských chyb se my občané České republiky musíme velice poučit a nedopustit, aby se něco podobného začalo dít i u nás. Máme to pouze ve svých rukou, a pokud o tom začneme všichni alespoň trochu přemýšlet, dojdeme k tomu, že jedině tak jsme schopni si uchránit naši kulturu, tradice, svobodu a demokratické hodnoty, které nám předávali naši předkové.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

02.09.2017 12:12

Nemáte taky takový neurčitý pocit, že zrůda s nickem Eurofil je dítětem útvaru boje proti dezinformacím, odboru Ministerstva vnitra pod vedením pornobuzeranta Jandy? Jeho exkrementální výblitky tomu nasvědčují. Jako kdybych v něm viděl jeho předobraz civilního strážníka Bretschneidera, stojícího ve službách státní policie. Jak říkám, ve Švejkovi je skoro všechno.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.09.2017 19:39

No ty bys ten kamion nezvládl.Máš schopnosti tak na koloběžku a to ještě pod dozorem.Udavač opět exceluje.Vzteklý nejsem,ale kontrolovat psaní pro idioty nemusím.Kolik už lidí má tvoje famílie na svědomí od německé okupace přes sovětskou okupaci a špíny nedoučeného hajného. Jsi pro mne jen poněkud pokleslá zábava.Musíš se s tím udáváním trochu víc snažit.Takto si moc nevyděláš!


 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

31.08.2017 20:05

Ňufíku, líbí se mi, jak jsi vzteklý, až děláš překlepy...))) Přeci jen jsi měl zůstat u kočírování tiráku, tam ti stačí dlaně.


 
Oběti islámského fanatismu

Oběti islámského fanatismu

Celý svět je nyní otřesen tragédií v Bejrútu, kde při nejméně dvou obrovských explozích zahynulo podle posledních údajů už nejméně sto lidí a tisíce jsou zraněné. Podle libanonské agentury Al-Masdar oficiální orgány pracují s několika vyšetřovacími verzemi. Jednou z nich je, že do skladu hnojiv nastražili bombu teroristé z šíitského hnutí Hizballáh, které je napojené na režim ajatolláhů vládnoucích v Íránu. Tedy v zemi, která je momentálně spojencem Turecka v rozehrané válce o Libyi a střetu o středomořská naleziště ropy a plynu.

DG konečně přestal publikovat

DG konečně přestal publikovat

A to je dobře. Za svuj produktyvni věk napsal přes padesat knižek, po pravdě řečene, take množstvi nepřečte obyčejny člověk za život, tuž kdo to měl furt čitat, když on stihal rychleji psat jak ostatni čitat?

 

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...