• Sobota, 26. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Andrea

Stále slyším výrok Marie Benešové o justiční mafii; též za to musela k soudům, přesto její slova pořád platí; viz už justiční evergreen - kauza Nagyová-Nečasová, kterou kočíruje justiční mafiánka soudkyně Králová…
Počet návštěv: 5177

Stále slyším výrok Marie Benešové o justiční mafii; též za to musela k soudům, přesto její slova pořád platí; viz už justiční evergreen - kauza Nagyová-Nečasová, kterou kočíruje justiční mafiánka soudkyně Králová…

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Rázná řeč Marie Benešové o justiční mafii v českých luzích a hájích byla jen předehrou ke kauze Nagyová-Nečasová, o níž bude dnes řeč. Případ „Benešová“ začal už v prosinci 2007 v pořadu Českého rozhlasu, v němž řekla, že "funguje zákulisní justiční mafie, která se justici snaží plně ovládnout, aby sloužila zájmu vládnoucí garnitury, a že se snaží ovlivňovat kauzy v zákulisí, což se jí zatím daří". A zmínila například kauzu tehdejšího vicepremiéra Jiřího Čunka….

A byl z toho soud, vlastně několik, až nakonec v únoru 2015 dostala Benešová zpět 370 tisíc korun, které svým žalobcům již dříve vyplatila. Nemusela však stahovat omluvu, kterou před několika roky musela po soudním rozhodnutí adresovat žalující straně; vlk se nažral a koza zůstala celá… Stejně tak do dopadá i s kauzou Nagyové - Nečasové…Výsledek obrázku pro olser marie benešová foto

Napřed soudkyně Helena Králová od Obvodní soud pro Prahu 1 svévolně rozhodla, když opakovaně zprostila viny obžalovanou Janu Nečasovou (dříve Nagyovou) i zpravodajce Ondreje Páleníka, Milana Kovandu a Jana Pohůnka. Aféra z června 2013, kdy policejní zátah na Úřadu vlády smetl vládu premiéra Petra Nečase, dospěla k zajímavému rozuzlení. Na základě jeho výpovědi zprostila obžaloby lidi, kteří stáli u zrodu případu, tedy Janu Nagyovou, dnes Nečasovou, i trojici vojenských zpravodajců.

Pražský městský soud poté Králové proto kauzu zneužití Vojenského zpravodajství definitivně odebral 26. ledna 2017. Obvodnímu soudu pro Prahu 1 tak nezbylo nic jiného, než aby se touto kauzou zabýval již počtvrté, tentokrát ji ovšem musel projednat jiný soudce.Výsledek obrázku pro foto soudkyně králová

„Podle odvolacího soudu lze mít v této trestní věci pochybnosti o nepodjatosti samosoudkyně, a to na základě způsobu, jakým hodnotila důkazy,“ konstatoval v usnesení předseda senátu pražského městského soudu Richard Petrásek. V 69 stránkovém odvolacím verdiktu zdůvodnil, proč soudní kolotoč v jedné z větví kauzy Nagygate vrátil na samotný počátek.

„Obvodní soud naprosto nekriticky akceptoval obhajobu obžalovaných z jejich výpovědí u hlavního líčení a nevypořádal se s důkazy, které jejich obhajobu zpochybňují či vyvracejí, včetně výpovědí z přípravného řízení," stálo v odvolacím zdůvodnění...Výsledek obrázku pro olser marie benešová foto

Polopaticky řečeno; šlo o deformované nebo zcela opomenuté důkazy. Odvolací soud rozcupoval verdikt soudkyně Heleny Králové v kauze zpravodajců a Jany Nečasové. Nekriticky podle něj přijala výpovědi obžalovaných z hlavního líčení, k tomu opomenula řadu odposlechů či listinných důkazů.

Bývalá šéfka kabinetu Nečase Jana Nagyová v té době již jeho milenka, nyní manželka, byla svým nynějším mužem také štědře odměňována. Mezi roky 2010 a 2012 pobírala přes 900 tisíc korun ročně a její odměny za toto období, kdy "dřela jako kůň", přesáhly částku 2,4 milionu korun. Nejvyšší odměnu dostala za rok 2011, a to konkrétně 1,22 milionu. Měsíčně odměny skoro 230 tisíc...

Bylo rozhodnuto, že případ údajného zneužití Vojenského zpravodajství tak bude u Obvodního soudu pro Prahu 1 řešit soudkyně Pavla Hájková. Proto pod jejím předsedáním obvodní soud pro Prahu 1 v pokračujícím opakovaném hlavním líčení ve čtvrtek 2. listopadu 2017 vyslechl bývalou manželku někdejšího premiéra Petra Nečas (ODS) Radku Nečasovou.

Ta v případu figuruje jako poškozená, protože právě ji podle obžaloby nechala vojenskými rozvědčíky sledovat na podzim roku 2012 tehdejší šéfka Nečasova sekretariátu a zároveň jeho milenka Jana Nagyová, nyní již Nečasová. Ta je v případu hlavní obžalovanou, kromě ní také tři bývalí vysoce postavení činitelé vojenské tajné služby. Státní zástupci míní, že toto údajné nezákonné sledování si Nagyová objednala z ryze soukromých důvodů, protože se prý snažila donutit svého milence k rozvodu a k jejich společnému životu.

K tomu nakonec skutečně došlo, Petr Nečas se s manželkou Radkou rozešel a Nagyovou si později vzal za svoji druhou ženu. Ta první ve čtvrtek jako svědkyně uvedla, že si v oněch podzimních dnech roku 2012 vůbec nevšimla, že by ji někdo sledoval, že by se kolem ní pohybovala podezřelá auta a lidé. Radka Nečasová rovněž odmítla, že by v té době byla v kontaktu s nějakou sektou, jak o tom údajně v některých odposleších hovořila Nagyová.

Podle státních zástupců telefonáty z října a listopadu 2012 dokazují, že se oba milenci teprve v té době domlouvali na tom, že Nečas opustí svou první manželku Radku a bude žít s Nagyovou. Bývalý premiér v minulosti u soudu jako svědek tvrdil, že na odluce byl se ženou domluven už dávno předtím. Uvedl, že své manželství již považoval za rozpadnuté. Měl prý s Radkou Nečasovou dohodu už od léta 2011, jak budou postupovat.

Svědectvím chtěl Nečas údajně vyvrátit tvrzení obžaloby, že Nagyová nechala v téže době, tedy v říjnu a listopadu 2012 nezákonně sledovat vojenskými zpravodajci Radku Nečasovou z osobního zájmu. Podle žalobců se snažila donutit premiéra k rozvodu a získat ho pro sebe.

V povolených odposleších znělo: „Všechno je to minulost. Není to pořád. Odcházím od ní,“ bránil se koncem října 2012 Nečas slovním útokům plačící Nagyové, která mu vyčítala, že je pořád se svou stávající manželkou.Výsledek obrázku pro radka nečasová foto

„Dělal jsi ze mě blbce, idiota, který si se mnou jenom hrál... Myslíš, že mi vrátíš všechny ty chvíle, všechna ta příkoří?...,“ vyčítala Nagyová předsedovi vlády jeho chování. Nečase přitom téměř nepustila ke slovu, a když se mu to občas podařilo, snažil se jí vysvětlit, že Nagyová je pro něj jen ta jediná.

„Jestli chceš, tak mi vynadej, vylij si na mně zlost, já to všechno přežiju... Chci být s tebou, tohleto všechno vydržím... Já ti to všechno vynahradím, Jaňulko. Strávím zbytek života s tebou, všechno ti chci vynahradit, abys toho nikdy nelitovala,“ sliboval koncem října Nečas. Nagyová mu ale zjevně nevěřila. „Jenže ty v tom pokračuješ,“ naznačovala, že tehdejší premiér svou manželku opustit nehodlá.Výsledek obrázku pro olser nečas foto

„V čem pokračuju? Vždyť to není pravda. Já zalezu na opačný konec bytu a neprohodím s ní ani slovo. Jaňulko, už to končí! Odcházím od ní, už to ví,“ oponoval jí ale Nečas. A poté vytáhl nejsilnější kalibr: „Odcházím od svých dětí, abych mohl být s tebou.“ To už Nečas začal do telefonu křičet.

Žádal pak Nagyovou, ať se slovními útoky a výtkami přestane, že on má ve všem jasno. „Je to strašné! Jaňulko, prosím tě, nerozkopej to! Jestli chceš, tak veřejně vystoupím, řeknu, že na všechno se.u,“ neudržel se křičící Nečas, začal hlasitě přerývaně dýchat a do telefonu se rozplakal.

V hovoru z poloviny listopadu 2012 Nagyová znovu tlačila na rozchod: „Proč se o ni staráš, proč o ni pečuješ?“ ptala se Nečase, proč stále zůstává s manželkou. On to ale odmítl s tím, že si jen před pár dny spolu vše vyjasnili a naplánovali.„Vždyť jsme si to v pondělí psali na papír, co přesně jak bude. Co je najednou jinak? Proč neplatí to, na čem jsme se dohodli... Co se zase stalo?“ ptá se znovu plačící Nečas.

„Tak jí to řekni!“ chce po něm Nagyová, ať už situaci doma vyřeší. „Vždyť jí řeknu, udělám vše, jak chceš ty. Tak proč mě tak trestáš?... Jsem úplně psychicky vyřízený, protože se to všechno posr... v práci,“ slíbil Nečas, který pak skutečně během pár dnů odešel od rodiny a přespával v Hrzánském paláci.

Podle slov jeho tehdejší manželky Radky se jí pak v lednu vůbec poprvé zmínil, že se chce rozvést. Ale až v červenci téhož roku se prý dověděla, že má Nečas poměr a že jeho milenkou je právě Nagyová. „Vůbec si nevzpomínám, že bych se s ní (Nagyovou) někdy potkala. A vůbec jsem nic o jejich poměru netušila,“ řekla ve čtvrtek soudu Radka Nečasová, která je v případu vedená jako poškozená.

Ukázal na Nagyovou pro miliony od jejího milence; hrozilo mu vězení

Nagyová podle obžaloby nechala Radku Nečasovou sledovat vojenskými zpravodajci na základě dohody s jejich tehdejším ředitelem a nyní rovněž obžalovaným Ondrejem Páleníkem. I o něm pak v odposleších telefonních hovorů hovoří s Nečasem. Ten jí vysvětluje, že nebude schopen dostat Páleníka na post prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), jak si Nagyová podle všeho přála.

Prý ho nikdo nezná a nespojuje s nimi. „Nemám prostě politickou sílu prosadit Páleníka na šéfa NKÚ. Tohle jsem si dovolil ti říct, a tebe to rozzuřilo, nadáváš mi a urážíš mě,“ bránil se opět Nečas dalším ostrým atakům Nagyové. Dodal, že v ODS  by mu to neprošlo.

„Ne, nezmiňoval,“ odpověděla Nečasová na dotaz soudu, zda jí tehdejší manžel říkal o nějakých výhrůžkách či hrozbě anebo nějakém nebezpečí pro rodinu. Právě kvůli údajným obavám o svou rodinu přitom Nečas podle svého dřívějšího svědectví požádal vojenskou tajnou službu, aby monitorovala pohyb kolem jeho tehdejšího bydliště a manželku Radku. Obhajoba tvrdí, že šlo o obranu proti možnému sledování.

Radka Nečasová se rovněž vyjadřovala na téma rozchodu s manželem či útočných anonymních SMS zpráv, které v roce 2012 obdržela. „V průběhu roku jsem dostávala takové SMS zprávy. Mazala jsem je z telefonu a neřešila je. Obsahem těch zpráv byla spíš moje osobní dehonestace. Byly to asi tři SMS. Svěřovala jsem se o tom manželovi, ale jeho názor byl, ať to hodím za hlavu a nijak neřeším,“ řekla soudu.Výsledek obrázku pro radka nečasová foto

Zmínila se také o tom, že jí v říjnu 2012 přišel do schránky časopis Forbes, a v něm žebříček nejúspěšnějších žen. „Nagyová tam tehdy byla na sedmém místě. A v časopise byl vložen lístek: ‚Kam jsi došla Ty?‘. Manžel mi řekl, ať se tím nezaobírám,“ podotkla Nečasová. Tehdejší předseda vlády se pak v polovině listopadu ze společné domácnosti odstěhoval.

"Vůbec si nevzpomínám, že bych se s ní někdy potkala. A vůbec jsem o jejich poměru netušila," řekla Radka Nečasová o vztahu svého tehdejšího manžela s Janou Nagyovou. „Šlo o naše osobní problémy v manželství, nikoli o někoho třetího. O tom, že je v tom někdo třetí, jsem se dověděla až v červenci 2013, i o tom, že jde o Nagyovou,“ upřesnila Nečasová.

V lednu 2013 se pak prý Nečas poprvé zmínil, že se chce rozvést. A důvod? „Řekl, že se mnou nemůže dál žít,“ dodala Nečasová s tím, že až v červenci téhož roku se tedy dověděla o jeho dlouholeté milence… https://www.novinky.cz/domaci/453740-prvni-manzelka-necase-o-nagyove-jsem-nemela-ani-tuseni.html

A na závěr celé této soudní šarády ještě mírně zmatená slova člena ODS Petra Štěpánka o tom, že je to prý největší prasárna naší současnosti, když neexistuje žádný důvod, proč by odposlechy intimních rozhovorů bývalého předsedy vlády, Petra Nečase, s ředitelkou jeho kabinetu, leč zároveň jeho milenkou, měly být veřejným majetkem…

Fajne, ale pan Štěpánek si opět plete pojmy s průjmy. Proč by neměly být intimní a sprosté rozhovory premiéra a jeho milenky na postu jeho šéfky kancelář veřejným majetkem, když jejich platy kolem milionu ročně jdou z veřejných daní náš všech? Premiér a šéfka jeho kanceláře jsou přece velmi dobře placení veřejní a jistě vysoce morální činitelé a ne nějaká uklízečka a nepřizpůsobivý bezdomovec… Proč bychom nemohli kritizovat nejvýše postavené politiky za naše peníze a zveřejňovat, zda se chovají slušně a morálně; a pokud na to nemají, tak ať jdou od koryta, nebo ať alespoň u něho nemlaskají...

Co mají tyto dva monstrprocesy společného? Typicky americkou nebetyčnou blbost a českou ovčáckou zaprděnost… Ponaučení z výše uvedeného opičího procesu Nečasová-Nagyová? Suma sumárum: jen zcela stupidní popření logických souvislostí... Zkrátka tragikomedie a děsivé svědectví o české justiční mafii... Omluvte se tedy Marii Benešové, bývalé ministryni spravedlnosti z Rusnokovy vlády, a na svéráznou soudkyni Helenu Královou podejte trestní oznámení pro zneužití pravomoci veřejného činitele, byť se vlk z plzeňských práv Chovanec a alibistický Pilát Sobotka nažrali a obě kozy tandemu Nečasová-Nagyová, resp. Králová zůstaly celé…

Štěpánkova rozhořčená slova definitivně vygumuje pár okamžiků, které jen potvrdily Benešové slova o justiční mafii v českých luzích a hájích, když zmanipulovanou českou politickou scénu především pobouřila lživá zpráva, že si pro Nagyovou do bytu v pražských Modřanech přišlo dvanáct zakuklenců s beranidlem, s níž přišel její advokát Eduard Bruna. "Byla tam sama ženská a oni to věděli,“ rýpl si právník.

Jenže podle šéfa ÚOOZ Bruna svým tvrzením hodně přestřelil. "Vyjádření pana Bruny je scestné, tak to nebylo,“ uvedl. A přidal se i šéf dozorujícího Vrchního státního zastupitelství v Olomouci Ivo Ištvan, podle něhož policie nepochybila. "Jednání bylo přiměřené situaci. Ani na Úřad vlády nešli policisté v kuklách, ale v civilu. Byl jsem u toho,“ řekl žalobce… https://zpravy.idnes.cz/video-ze-zadrzeni-jany-nagyove-dz6-/domaci.aspx?c=A131222_125126_domaci_hv

Přestože se vyšetřovatelé dlouho bránili zveřejnit video ze zadržení Jany Nagyové, současné manželky expremiéra Petra Nečase, policisté si nyní řekli dost a podstatnou část videa přehráli pro miliony televizních diváků. A ejhle; žádné beranidlo, násilí, ani křik. Viděli a slyšeli jsme, že při zadržení policisté Janu Nagyovou řádně poučili, nenechali ji ale zatelefonovat a musela opustit do dvaceti minut byt.

Ukázal to záznam ze zadržení. Zveřejnila jej policie. Chce se tak bránit napadání, že se na místě chovala neadekvátně. Záznam má celý zhruba 20 minut, ve zkrácené podobě byl uveden jen proto, aby chránil soukromí třetích osob. Jen dva kukláči, kteří byli k dispozici jen pro případ, že by bylo nutné při neochotě zadržovaného zasahovat, eventuálně při variantě, že budou muset dveře bytu otevírat násilím. Slyšeli jsme, jak jí policisté stručně říkají, že ji přišli zadržet a že musí s nimi a byt že bude zapečetěn. Ptají se, zda je v bytě sama. Nagyová se jich ptá, proč a zda si smí zatelefonovat.

To jí policisté nedovolí a nabídnou jí, že její dcery vyrozumí sami, když jim dá jejich číslo. V bytě zůstávají jen psi, čemuž se Nagyová nebrání a do uvedeného ráno příštího dne v bytě sami vydrží.. A žádná klepeta… Přitom premiér v televizním vystoupení hovořil, že se jednalo o přepadení jedné osaměle žijící ženy komandem dvanácti těžce ozbrojených zakuklených mužů s automatickými pistolemi, což prý připomínalo zásah StB nebo gestapa…Když Nagyová dřela jako kůň…

Hovořil zasvěceně, aniž by byl osobně přítomen mj. rovněž v bytě, kde se měli policisté zadržované vysmívat, ponižovat ji tím, že ji nedovolili osprchování, ani vykonání osobní potřeby na WC, přitom hulákali a obutí skákali po ustlané posteli. Nečas měl urážlivé výhrady, na rozdíl od advokáta, který vše podepsal a v ničem neprotestoval…

Nic se tedy nestalo, tedy ani dle konstatování některých rozhořčených rozumbradů, nevtrhli fízlové k paní Nagyové tak, že vyhnali veškeré osazenstvo na ulici z obydlí , tedy i její dceru, pokud vůbec zletilou, tak jen málo zletilou, a ani jí neumožnili si vzít věci, takže tak jak byla, musila být jak bezdomovec na ulici. A psi, které měli v bytě, tak zůstali zapečetěni spolu s věcmi, jako by ti psi byli též věc a bez možnosti se napít. Takže údajně jen jako obyčejné fízlácké gestapo…

Nečas oproti tomu v rozhovoru řekl, že jeho žena je „předmětem šikanózní štvanice“, policie ji „šmíruje“ a chce na ni něco hodit. Jenomže už předchozí Nečasova žena byla prý ohrožená! Kvůli ní bylo spunktováno Vojenské zpravodajství (VZ), aby ji ochránilo, a to v souladu se zákonem, pravil Nečas a dodal:

„Oba pánové, Ištvan i Šlachta, vědí, že kdybych dokončil svůj mandát jako předseda vlády, tak by na svých místech nezůstali. Moje vláda se chystala zrušit Vrchní státní zastupitelství v Olomouci. Byl jsem nespokojen jak s působením pana Martince v čele Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality, tak pana Šlachty v čele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Jmenování obou těchto pánů do čela útvarů byl omyl. Oba se zaměřili na hon na politiky, z čehož mají jistě největší radost skuteční gangsteři a mafiáni.“

Zasedání Sněmovny skončilo, aniž by se Šlachta dostal ke slovu. | foto:  Dan Materna, MAFRA

Nečas pak padl, ale pro jistotu, aby nepadl díky Šlachtovi, byl tento v roce 2016 odstraněn Chovancem jako ministrem vnitra Sobotkovy vlády v rámci akce „Šlachtagate“ Vedení policie totiž z „mosta do prosta“ oznámilo, že chce vybudovat Národní centrálu boje proti organizovanému zločinu, pod kterou by nově měly spadat dva elitní policejní útvary - proti organizovanému zločinu a protikorupční policie.

Objevily se spekulace, že cílem změn je odstavit šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachtu, jehož podřízení prošetřují mnoho citlivých kauz. A že jich bylo… Šlo o Útvar, který byl známý tím, že se nebojí politiků, takže zcela nezávisle a s podporou českých špiček státních zastupitelství zasahoval bez problémů a v duchu rčení „padni komu padni“ třeba i přímo na úřadu vlády. A to sejřilo hlavně socialisty, některé…http://www.rukojmi.cz/clanky/1892-komu-vadi-slachta-resp-uooz-podvodnikum-zlodejum-trafikantum-ci-tunelarum-viz-particka-bakalu-chovancu-sobotku-langeru-nagyovych-a-dalsich-vytecniku-s-kostlivci-ve-svych-skrinich

Přitom pár měsíců před tímto humbukem nový ředitel Policie ČR Tuhy napsal: "Organizační strukturu není třeba dále reorganizovat. Policie ČR má za sebou dost reorganizací a­ tato struktura je obecně shledávána jako vhodná. Není třeba riskovat destabilizaci další reorganizací, namísto toho je nezbytné vyjasnit role prvků této organizační struktury a dát jim potřebný obsah,“ napsal to do svého projektu na straně tři v kapitole s názvem Oblast koncepce řízení, organizace a organizační struktury Policie ČR... http://zpravy.aktualne.cz/domaci/zive-slachta-rezignoval-zalobci-si-zvou-k-vyslechu-spicky-po/r~3f25e25e2edf11e69d46002590604f2e/

Navíc v autorizovaném rozhovoru Tuhý před rokem mj. řekl: "Nemyslím si, že by bylo vhodné vytvořit národní kriminální úřad, v němž by se soustředily celorepublikové útvary. Početní stavy, které by umožnily vznik této nové struktury, by negarantovaly, že budou všechny problematiky dostatečně pokrývané. Docházelo by k jejích prolínání..." A pak dodal, že Šlachtův ÚOOZ by měl zůstat samostatným organizačním článkem...  Byl též proti názorům, že by vytvoření úřadu, který by absorboval tyto útvary, nebyla dobrá cesta... Není jeho citovaný projekt postavený rovněž jen na výtečnou literární licenci...?

Kolika žijícím výtečníkům z tohoto seznamu spadl kámen ze srdce, když Tuhý odrovnal Šlachtu…?

Ale, ale, copak že se v Česku natolik za dalších pár měsíců změnilo, aby najednou bylo nutné policejní útvary dokonale překopat a nastolit nový řád...? Vedení policie totiž oznámilo, že chce vybudovat Národní centrálu boje proti organizovanému zločinu, pod kterou by nově měly spadat dva elitní policejní útvary - proti organizovanému zločinu a protikorupční policie, resp. sloučení Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) a Úřadu pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). A bylo to upečené na to ta ta...

Dnes už víme, proč generál Tuhý byl na následující tiskovce tak tuhý, že vzal nohy na ramena; napřed se ale generál před novináře připotácel zpocený a marně se snažil, aby se mu silně netřásly ruce. "Důrazně se ohrazujeme proti kriminalizaci restrukturalizace policie. Ohrazujeme se i proti tomu, že bychom byli vyšetřováni. Vylučujeme, že by cílem reorganizace bylo odstranit někoho z funkce. Všichni manažeři byli informováni, že mají své místo jisté," pronesl s tím, že chce, aby reorganizaci projednala bezpečnostní rada státu, byť roce 2006 při zrušení finanční policie se žádná bezpečnostní rada nekonala...

Vše uzavřel s konstatováním, že vedení policie si za svými kroky stojí. Poté opustil tiskovou místnost, aniž by novináři mohli položit doplňující otázky. Přesto při odchodu na jednu letmo odpověděl, když se jej kdosi zeptal, jestli zvažuje svoji rezignaci. "V žádném případě," odpověděl a drzouna pokropil svým pracovním potem a krví....

Šlachta měl totiž též jasno kolem zneužití rozvědky Janou Nagyovou, která nechala sledovat řidiče úřadu vlády Jiřího P. a správkyni Hrzánského paláce Alenu H. Podle prvních informací ho nechala sledovat, protože věděl o jejím vztahu s premiérem. Chtěla mít kompromitující materiál, kdyby to chtěl vyzradit. Další verze byla ještě zamotanější. Řidič měl zjistit, že premiérovu ženu někdo sleduje. Oznámil Nagyové, která mu nařídila, aby o tom mlčel.Výsledek obrázku pro olser nagyová foto

Foto: ČTK...

A opět - pro případ, že by její nařízení chtěl porušit, nechala ho sledovat, aby na něj získala páky. U výslechu ale Nagyová nabídla úplně jiný příběh. Řidič totiž na noc jezdil za Alenou H. k ní domů a Nagyová se bála, že novináři si budou myslet, že tam ve skutečnosti s Nečasem pobývá ona. Proto nechala pořídit rozvědkou snímky jako důkaz řidičova prohřešku a jemu i Aleně H. za to vynadala… https://www.lidovky.cz/jana-nagyova-cyh-/zpravy-domov.aspx?klic=172113

Je to tak, jednou budou Marii Benešovou považovat za novodobou Sibylu, co předpověděla již před lety nynější stav české společnosti, která se zmítá ve spárech justiční mafie; důkazů je habaděj - zametením pod stůl kauzy Sobotkovy zlodějny při privatizaci OKD počínaje a naopak vydáním policii poslanců v rámci předvolebního stíhání Babiše a Faltýnka konče…

Inu, proto stále slyším výrok Marie Benešové o justiční mafii, za což též musela k soudům, přesto její slova pořád platí; viz už justiční evergreen - kauza Nagyová-Nečasová, kterou kočíruje justiční mafiánka soudkyně Králová…

PS: Avšak pozor - důkaz: Je zde totiž patologická schizofrenie inkriminované české justiční mafie; soudkyně z Prahy 1 Helena Králová dostála své kontroverzní pověsti a při úterním hlavním líčení v tzv. kauze týkající se údajných poslaneckých trafik náhle rozhodla o nezákonnosti odposlechů jako důkazu v daném případu.

Odposlechy, o něž se opírá obžaloba v případu tzv. trafik pro poslance, označila tvrdohlavá soudkyně při včerejším hlavním líčení za problémové jen SMS zprávy ze spisu a odposlechy za nezákonné. Státní zástupci je tak nemohli předestřít bývalému ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, který má v případu postavení svědka. Králová přitom při předchozích jednáních použití odposlechů připustila. Žalobce Rostislav Bajger řekl novinářům, že její postup nechápe a počká si na výsledek zdůvodnění.

V kauze, která v roce 2013 přispěla k pádu kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS), čelí vedle Nečase obvinění také jeho současná žena Jana (dříve Nagyová) a bývalý náměstek ministerstva zemědělství Roman Boček. Oba podle obžaloby Nečase v roce 2012 navedli k podplacení poslaneckých „rebelů“ Ivana Fuksy, Petra Tluchoře a Marka Šnajdra lukrativními funkcemi výměnou za to, že se vzdají mandátů a umožní přijetí vládního daňového balíčku.Výsledek obrázku pro foto olser kalousek fuxa

Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Králová, která čelí kárné žalobě v souvislosti se svým rozhodováním v jiné kauze Nečasové, (viz výše...) včera prohlásila odposlechy za nezákonné po několikavteřinové tiché poradě svého senátu. Reagovala tak na námitku jednoho z obhájců Adama Černého, který se bránil tomu, aby státní zástupce přečetl vypovídajícímu svědkovi Kalouskovi textovou zprávu SMS bývalého poslance Fuksy. Všichni Němcové muži – Tluchoř, Fuksa, Šnajdr, Pekárek… a Moravec…?

Právník stručně argumentoval tím, že odposlechy povolil místně nepříslušný soud a také že žádosti o odposlechy nebyly dostatečně odůvodněné. Králová mu dala za pravdu, a státní zástupce tak v rozporování Kalouskovy výpovědi nemohl pokračovat. Kalousek ve své včerejší výpovědi podpořil tvrzení obhajoby, že místa ve vedení Českého Aeroholdingu a Čepra nabídl Fuksovi a Šnajdrovi on sám, a to až poté, co se vzdali mandátu – tedy nikoliv premiér Nečas před složením jejich poslanecké funkce... Výsledek obrázku pro foto olser kalousek fuxa

„Fuksovi jsem nabídl místo v představenstvu Aeroholdingu v době, kdy jsme chtěli zachránit České aerolinie. Ministerstvo financí chtělo rozšířit představenstvo o věrohodného zástupce státu, mně se ta myšlenka líbila, ale neměl jsem vhodnou osobu. Když se inženýr Fuksa vzdal mandátu, tak jsem tu vhodnou osobu měl. Svého času to byl můj první náměstek na financích, lepšího člověka bych k tomuto účelu nenašel,“ řekl Kalousek...

Ohledně Šnajdra uvedl, že pro pozici předsedy dozorčí rady Čepra měl dostatečné předpoklady, protože měl zkušenosti z exekutivy, byl náměstkem na ministerstvu zdravotnictví a dlouhá léta stál v čele VZP... Byl jsem v šoku; nad budovou Sněmovny se vznášely tři svatozáře…

Kauzy soudkyně Králové…

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zlom-prisel-kdyz-mel-promluvit-kalousek-soudkyne-prevratila-naruby-pripad-nagyova-39535

Trafiky pro Šnajdra a Fuksu? Prachsprosté vydírání, vlastizrada, říkali politici.

Nagyová jednala s Rittigem u něj doma. Zjišťovala informace pro Nečase.

Stydí se Němcová a kníže za „přes čáru“ a „prachsprosté vydírání”?

Nejvyšší soud: Do 7. listopadu 2012 vás mohli beztrestně korumpovat

Ovčákov se stal rukojmím 101 většiny, aneb Další legalizace korupce

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKnihav elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-os

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.11.2017 20:05

Justiční mafie tady existuje a je výsledkem"práce"debilních poslanců,kteří odhlasovali absolutní neodvolatelnost soudců.Ti si díky tomu mohou dělat co se jim líbí a také dělají.Jeden by uznán nesvéprávným,ale jeho rozsudky zůstaly v platnosti.Čím dál častěji se množí rozsudky koupené zdejšímy grázly a nebo se odsuzuje na základě přesvědčení.Jen já,hlupák,so myslel,že na základě důkazů a ono stačí přesvědčení.Co si debilové vycinkali na Václaváku a Letné,to teď mají.Buď s tím budou žít,nebo budou nuceni vzít spravedlnost do svých rukou.V tomto státě se nejedná o nějakou demokracii,ale o božská práva politických a mafiánských kariéristů.


 
K lékaři bez papírů?

K lékaři bez papírů?

Stalo se vám někdy, že jste přišli na kontrolu ke svému lékaři a výsledky vašich krevních testů zůstaly doma na stole? Mně ano, a několikrát. Proto moc dobře vím, co v takové situaci následuje. Váš lékař nemůže správně stanovit diagnózu, jelikož nemá kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Co to pro vás znamená? Přijďte druhý den znovu a nezapomeňte - papíry s sebou

Když na vylet, tak do Běloruska.

Když na vylet, tak do Běloruska.

Tuž co s tym Běloruskem? Jet? Nejet? Předpokladam, že pokud ste tam nebyli v dobach klidnějšich, tak fčil ste tak vystrašeni ze zprav koronovize, že tam nepojedete. Přitom to je kusek.

 

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze neznamenají nic, že nejdůležitější je, jak se srovnáváme se svými blízkými a hlavně sami se sebou

 

Novinky z italské migrační fronty

Novinky z italské migrační fronty

Po povzbudivých zprávách z Řecka, zprostředkovaných nám europoslancem Ivanem Davidem, o vyšetřování a obvinění příslušníků tamějších proimigračních neziskovek, přichází další pozitivní signály, tentokrát z Itálie.

Poslední domácí zprávy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze...