• Pondělí, 06. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí

Máme kvalitního kandidáta na hrad?? Skutečně máme?? Mohu ho prosím vidět??
Počet návštěv: 4113

Máme kvalitního kandidáta na hrad?? Skutečně máme?? Mohu ho prosím vidět??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Skutečně takový počet kandidátů na post prezidenta naší banánové republiky tu již dlouho nebyl. Ani ve světě takový počet jako u nás není obvyklý. Otázkou však je, zda-li naši kandidáti na prezidenta jsou kvalitní!!! Nikdo to zatím moc neřeší, ale jak vidno, tak kandidovat může kdejaký Lojza či pipka. Zase je tu tedy o důvod víc, aby se nám ve světě smáli.

Je zřetelně vidět, že naši občané mají tak nějak krátkou paměť a kandidáti hroší kůži. Sebereflexe, či stud je pro některé lidi neznámý pojem. Jedno však mají ti naši slavní kandidáti společné. Všichni se s radostí strefují do Miloše Zemana. Ne snad, že by to Miloš občas nepotřeboval, ale mnohé z invektiv na jeho osobu postrádají věcnost, slušnost a opodstatnění. Nutno tu však na tomto místě říci, že buržoasie ovládající parlament a senát, chce nyní ovládnout i post hlavy státu.

To je zřejmé. Konečně, potvrdil to i svým zájmem o post prezidenta bývalý zkrachovalý premiér Topolánek, o kterém se proslýchá, že patří spolu s bývalým premiérem Paroubkem mezi solární barony a tudíž i příslušníky buržoasie. Zde se nachází ten zásadní rozdíl od Miloše Zemana. Ač není svatý, tak je pravdou, že on je prezidentem deseti milionů. On není příslušník buržoasie ani dělnické třídy. Miloš Zeman je pracující inteligence a díky tomuto má blíže k obyčejným lidem než kdokoliv jiný. Je prezidentem všech!!!

Bylo by značně pošetilé myslet si, že takový Topolánek, Horáček, Drahoš, Fischer a další kandidují pro blaho lidu. Bylo by to zcela proti jejích zájmům a zájmům jejich mecenášů. Úplně to stejné by například platilo, kdyby kandidoval na post prezidenta rádoby komunista Filip, který taktéž patří k buržoasii, ale svou skutečnou tvář šikovně skrývá za KSČM a mnozí mu to žerou. Pro KSČM je to ostuda a zcela zásadní ideologický rozpor. Takové lidi by volil jen blbec. Nebo si snad myslíte, že takový Horáček ojebávající každý systém by šel na ruku lidem? Ale ne - ojebal by i ty lidi. Topolánek je něco podobného a ještě k tomu exhibicionista, jehož fotky s bimbajícím se dindonem na veget párty ve Francii obletěly svět. Skutečně kvalita - to by byl prezident a i s gulama.

Je samozřejmě výsostným právem každého, komu dá svůj hlas v prezidentských volbách. Chtělo by to však trochu rozumu, aby výsledek nebyl takový jako ve volbách parlamentních, kde se ukázalo, že blbý Čech na koblihu slyší.

Možná by ani nebylo od věci vyloučit z voleb pomatené pražáky, protože  jsou to právě oni, kdož zcela proti logice tlačí do popředí největší lidský odpad. Viz parlamentní volby a výsledky TOP 09 a STAN. Ti pražští hňupi jsou schopni volit za prezidenta klidně Somálce nebo kačera Donalda!!

Chápu, že mnohé opět rozzlobím, ale proti Miloši Zemanovi nestojí jediný schopný a kvalitní protikandidát. Není alternativa hodná zřetele. Jo - kdyby tak žil Karel Kryl - hned by měl můj hlas.

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.11.2017 20:31

Pan Rambousek je komik.Kde chce hledat normálního kandidáta?Naši politici jsou všechno možné,jenom ne slušní.Ač zrovna Zemana příliš nemusím,tak při pohledy na ostatní kandidáty mám husí kůži.Drahoš prý zná politiku,prorže chodil na ministerstvo žebrat o peníze na ČAV.Mně se to zdá trochu málo.Tak si vemte jednoho kandidáta po druhém a budete si připadat jak v nějakém panoptiku.


 
Anonymní rasistická revoluce

Anonymní rasistická revoluce

Již dlouho platí, že fotografie vypovídá o duchu doby více než než dlouhé projevy či komentáře. Zejména máme-li k dispozici snímky ze dvou vzdálených, ale bohužel podobných historických událostí.

EU chce zničit naši zemi a vzít nám práci

EU chce zničit naši zemi a vzít nám práci

Facebookové hádky o tom, kdo je větší vlastenec a víc nesnáší Evropskou unii, jsou zbytečné a českým občanům nic nepřinesou. Namísto toho by měla být věnována pozornost plánům “EU pro novou generaci”. Unie chce pod tímto názvem zavést společné daně a dluh, za který by ručily i členské státy mimo eurozónu.

Požitek z fotbalového televizního přenosu z roku 1996

Požitek z fotbalového televizního přenosu z roku 1996

Kdysi, čímž mám na mysli éru sportovních reportérů jako byli Laufer, Mašlonka, Zelenay, Zikmund, Holubec, Polák a další, bylo sledování sportovních přenosů pro diváky svátkem. Slyšeli krásný český či slovenský jazyk, reportéři mluvili jen když měli co říct, a mlčeli, když vycítili, že teď je na mlčení pravá chvíle.

Poslední domácí zprávy

Marasmus dnešní doby

Marasmus dnešní doby

V jedné fotce najdete celý marasmus dnešní doby. Fakt musíme demonstrovat, že na všech životech záleží? A fakt máme potřebu to dělat na...