• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku.
Počet návštěv: 2148

Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Europoslanec Nigel Farage se pořádně rozjel v Evropském parlamentu. Tématem byl George Soros a jeho vliv v Bruselu. Farage za šumu a projevů nesouhlasu v sále vyslovil názor, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. Následně upozornil, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka považuje za oddané spojence, a dokonce se tím suverénně veřejně chlubí.

Farage reagoval na informaci eurokomisaře pro hospodářství, měnu a daně Pierra Moscoviciho, který referoval o tématu boje proti offshorovým společnostem. Zmínil přitom dokumenty, které na toto téma unikly a byly zveřejněny, známé Panama Papers.

„Tyto uniklé dokumenty zveřejnilo Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Co nám pan eurokomisař neřekl a co je podle mě relevantní, je to, že toto pátrání financoval George Soros,“ uhodil Farage a v sále začal stoupat šum.

Europoslanec následně připomněl, že v současnosti začínají nabírat hysterických rozměrů zuřivé spekulace o vlivu peněz na brexit a zvolení Donalda Trumpa.

Donald Trump a Rusko:

A pak europoslancům vyprávěl příběh z britského parlamentu. Tam bylo minulý týden iniciováno vyšetřování, zda organizátoři kampaně pro brexit nepřijali nějaké peníze z Ruska nebo z nějakého offshoru. „Je to důsledek snahy labouristického poslance Bena Bradshawa. A tento poslanec je propojen s organizací Open Society (nadnárodní seskupení neziskových organizací, založené a financované americkým burzovním miliardářem Georgem Sorosem; pozn. PL).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaroslav D.

Jaroslav D.

16.11.2017 09:45

Já jsem slyšel domněnku, že Soros není žádný soukromník, ale je nastrčenou figurkou CIA. Ta mu umožnila zbohatnout. Soros organizuje hlavně převraty proti vládám, které se nezdají býti spojenci USA.


 
Mikuláš Hrubiško

Mikuláš Hrubiško

16.11.2017 05:36

Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferencích. Chtěl by islamizovat Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu. http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.11.2017 19:52

Zda se jedná skutečně o Sorosovo spiknutí nevím.V každém případě se ale jedná o korupci.Čekat od nějaké němkyně solidní jednání je nesmysl.Ona jenom převádí politiku německé čtvrté říše do praxe.Aspoň se čeští voliči mají na co těšit při dalším pobytu v této koloniální skupině.


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...