• Pondělí, 11. prosinec 2017
 • Svátek má Rukojmí Dana

N. Lisková- Proč se Piráti dostali do parlamentu?
Počet návštěv: 5675

N. Lisková- Proč se Piráti dostali do parlamentu?

- Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

ZDROJ: Nela Lisková

DATUM: 6. PROSINCE 2017

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

07.12.2017 08:57

Rukověť extrémistova....Kterak se státi extrémistou snadno a rychle... Jděte na to tak: Proklejte a odsuďte ukrajinské neonacisty, banderovce a válečnická uskupení typu "AZOV". Odsuďte vraždění civilistů, žen a dětí v DLR a LLR a jste označen za nepřítele civilizace a všech západních hodnot. Rusové dnes nemají (stejně jako židé v nacistickém Německu) právo na život. Kdo je po tisících nevraždí, není demokrat. Je tudíž extrémista. Kdo se opováží vyhranit se proti přílivu utečenců ze zemí, které jsme humanitárně vybombardavali, je extrémista. Kdo dbá na národní zájmy a zajištění bezpečnosti, je xenofob. (Pardon, to sem nepatří). Kdo volí SPD a Tomia, je vyvrhel, protože podporuje podnikatele, který nám sem tahá japonské turisty ve velkém. Ti tu utrácejí a dělají kšeft. Toto může zorganizovat jenom extrémista. Kdo není extrémista a měli bychom ho chválit dnem i nocí, rozkrádá ve velkém státní prostředky a natahuje chamtivou ruku ke státní kase. To je náš zářný vzor, pro mne, žel, nedosažitelný. Proto jsem extrémista. Odsuzuji vrahy maminek a dětí na jihovýchodní Ukrajině a na rozdíl od Němců, kteří měli za Ády s židy jasno a Amíků, kteří mají totéž jasno a kopírují Führera pro změnu s Rusy. Jsem stále pyšnější na svůj extrémistický postoj, z něhož nikdy neuhnu, a to ani o píď .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.12.2017 20:39

Piráti se dostali do parlamentu,protože je volili převážně studentíci a další omladina,která brala volby jako recesi.Jejich program zlegalizování drog nikoho jiného nemohl oslovit.Maximálně fetky.Jejich akce na vyšetřování kauzy OKD je k ničemu.Žádná parlamentní komise nikdy nic nevyšetřila.Nemá totiž k tomu žádné mocenské páky.Svědci si už nebudou pamatovat a papírově to je ošetřené.V případě nutnosti se věc prohlásí za promlčenou a pojede se dál.Piráti si tak nasbírali nějaké body,o které v dalším průběhu zase přijdou.Ale byli zvoleno v demokratických volbách,jen mírně poupravených,proto jsou v parlamentu.Co jsou zač nám poví až další budoucnost.


 
                   P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

Vědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět.

Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo.

Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?

Poslední domácí zprávy