• Sobota, 29. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Horymír

Novinář popleta, nebo jasný záměr
Počet návštěv: 2327

Novinář popleta, nebo jasný záměr

Přemysl  Votava Článek od Přemysl Votava

Dovídáme se, že Zeman ztratil voliče…. Matematika, která sice nesedí, ale účel nejspíše světí prostředky..... Přesto stačí otevřít příslušnou statistiku a pravda leze ven. Hon na Zemana probíhá již celých pět let. Přesto určitá pravidla a serióznost by se měla, v médiích dodržovat.

Dle mnohých médií, (viz odkaz níže) Miloš Zeman ztratil oproti prezidentským volbám v roce 2013 tři čtvrtě milionu hlasů… Jaká je ale pravda. První možnost je, že média srovnávají hlasy Zemana z letošního I.kola s II.kolem Zemana v roce 2013. Pro ty nezasvěcené připomínám, v II. kole v roce 2013 kandidovali již jen dva kandidáti. Takže hlasy se dělily na dva kandidáty, tedy mezi Zemana (ten získal 54%) a Schwarcenberga (získal 45%). To je první možnost dezinformace, nebo dokonce lži…

Druhá možnost je, že autor zprávy špatně četl, nebo vše popletl. Takže uvádím, letos Zeman oslovil v I. kole 38, 5% voličů, v roce 2013 méně, tedy 24% voličů. Takže to bylo letos výrazné navýšenío 14%. A v počtu hlasů, aby to bylo zcela jasné i pro ta média, získal v roce 2013 v I.kole 1.245. 848. A nyní v I. kole 1.985 547. Takže je to obrácené, naopak získal o 750.000 hlasů více, než v roce 2013. Ale chápu tvůrce této matematiky, dle přísloví..... " Kdo nic neví, všemu věří "

http://forum24.cz/zeman-ztratil-tri-ctvrte-milionu-hlasu-sazka-na-babise-mu-zatim-nevychazi/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.01.2018 20:37

To napsal Jiří Sezemský a k jeho aktivitě jsem se vyjádřil u článku pana Olšera.Zde mohu jen potvrdit,že Sezemský v matematice nevyniká a není ochoten do vzniklé rovnice dosadit všechny neznámé,které se vyrojily.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.01.2018 10:10

Dnes průkazně vidíme, že masmédia, která kopala do ing. Babiše a vedla proti němu "zdrcující" štvanici, ho vyšvihla touto svojí aktivitou do čela peletonu stran a hnutí, a to tak razantně, až se celá kavárna málem zhroutila v základech. A tak přišly na řadu nové okopávky typu: protivníka zkriminalizujeme a tak se ho zbavíme. (Pokolikáté už je použita ta samá taktika)? Vždyť přece víte, že my, co se na něho vrháme, jsme čistí jako ta holátka, holoubátka. A tak oblíbence davů vykteslíme jako toho největšího darebáka, co kdy přišel na svět. Jenomže nic se nesmí přehánět. Média tím spáchala čtenářskou i diváckou harakiri. Poštvala si proti sobě většinovou společnost. Pokud bychom dali na média, měl by ing. Zeman jen zlomek procenta nad nultým bodem. A vida! Čím víc proti němu štvou, tím víc příznivců mu získávají. Čím více ho budou dehonestovat, s tím věším náskokem ing. Zeman druhé kolo voleb vyhraje. Mediální štvanice působí na většinovou společnost jak muleta na býka. Nepřímá úměra tak báječně funguje. Zní: Čím více je ing. Zemanovi spíláno, tím víc příznivců a oličů získá. ....Mějte se hezky.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy