• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

MUDr. Marek Obrtel:
Počet návštěv: 2983

MUDr. Marek Obrtel: "JAK DOPADLA PRVNÍ DEBATA OBOU PREZIDENTSKÝCH KANDIDÁTŮ..."

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

 Jedním slovem bych ji shrnul asi tak, že na jejím konci prof. Drahoš nepochybně zalitoval, že nezůstal "za katedrou" ve škole, což měl nepochybně udělat, neboť by byl ušetřen trapných situací a debaklu, jako byl tento.

 Na rozdíl od Martina Fendrycha, všem jistě dobře známého "kavárenského blogera", jsem přesvědčen o tom, že Drahoš PROHRÁL !!! A to ze zcela konkrétních důvodů.... Každý, kdo duel sledoval, jistě nepopře fakt, že prof. Drahoš si v jeho závěru přál už jen jediné..... Aby už "propánakrále" byl konec...

Navzdory desítkám komentářů mainstreamových médií a různých "profláknutých" individuí, která tvrdí, jak prezident Zeman "útočil" od první chvíle, vypichujíce z jeho vystoupení vždy a pouze jen věty vytržené z kontextu (jako například, že Babiše pověří druhým pokusem o sestavení vlády, což jsem namátkově objevil snad desetkrát za pět minut brouzdání netem.....), zobrazujíce prezidenta v těch nejbizarnějších pózách, které mohl fotograf či kameraman zachytit, navzdory tomu všemu působil Miloš Zeman velmi klidně, vyrovnaně a profesionálně, majíce vždy trefnou, věcnou, vyčerpávající a hlavně podloženou odpověď na každé diskutované téma....

S postupujícím časem se prof. Drahoš zaplétal víc a víc do svých dezinformací a vynucených stanovisek a na jeho gradující nervozitě a nejistotě to bylo znát.... Korunu tomu ovšem nasadil v okamžiku, kdy Zemana "obvinil" nebo nařknul, chcete-li, z toho, že "nečte a nepamatuje si", když se Drahoš marně snažil obhájit svá pochybná tvrzení stran "manipulace volbami" a "migrační krize".... Zeman "čte a pamatuje si" jako nikdo jiný, koho znám, k tomu připočtěme jeho politologické, ekonomické či prognostické znalosti, zkušenosti a dovednosti.... A Drahošův debakl se uzavírá....

 Za mne, a věřím, že za všechny nezaujaté rovněž, tedy 1 : 0 pro Miloše Zemana....

 Jeho zapřisáhlí odpůrci to samozřejmě NIKDY neuznají, nadále budou vykládat ty trapné a ohrané básničky o opilectví, vulgaritě a nemocech, jakkoliv i mne by potěšilo, kdyby Miloši Zemanovi jeho tělo fungovalo alespoň z padesáti procent tak, jako jeho hlava, to by úplně, ale úplně stačilo...... Pro prezidenta je však nesporně důležitější jeho "bystrá mysl", o tom není pochyb....  I tyto odpůrce by však mohlo zajímat stanovisko osoby nade vše kompetentní hodnotit osobnosti prezidentů a státníků, stanovisko Elišky Haškové Coolidge:  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slusnost-neni-u-prezidenta-nutna-vlastnost-tvrdi-eliska-haskova-coolidge-proc-podporuje-zemana-41937

Rada Národní domobrany panu prezidentovi k dílčímu úspěchu upřímně gratuluje !!!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.01.2018 12:26

"Uhodila naše hoduna, otevřely se brány, pražská se vzbouřila chudina a zahraje si na pány"...Kdo by neznal text první Smetanovy opery "Baniboři v Čechách"?. (Zle je zle je zle. Branibři zde)...Ale i třetí opera Bedřicha Smetany - Dalibor, nás odkáže k ryzímu národovectví,. Měli bychom si uvědomit, že hladomorna, jež naučila Dalibora housti je předobrazem naší národní poroby. Je znakem našich shrbených zad, Narovnejme hřbety a volme stávajícího prezidenta ing. Zemana. Už proto, abychom nemuseli sloužit Braniborům, přesněji řečeno Habsburgům. ....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.01.2018 20:14

Dovoluji si polemizovat s titulkem článku.To by chtěl MUDr Obrtel,aby někdo typu Drahoš nakazil naši mládež pochybnými názory,jež vyznává?To je asi lepší,že musel zůstat až do konce.Vždyť se u žádnou debatu dle mých zpráv nejednalo.Drahoš přišel naprosto nepřipraven,ačkoliv si vyžádal témata debaty předem.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.01.2018 11:55

Pokud jsou Drahošovi poradci inteligentní, vystaví mu na příští duel neschopenku. ...JP.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy