• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Uf, to byla rána!
Počet návštěv: 2534

Uf, to byla rána!

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Také jste to slyšeli? Milionům lidí v celé zemi spadl obrovský kámen ze srdce. Naše přání se splnilo – Miloš Zeman byl znovu zvolen prezidentem České republiky. Bude tedy pokračovat ve svém úsilí posilovat mezinárodní postavení České republiky a hájit naše národní zájmy.

Bude dále pokračovat v diskuzích s občany a pomáhat řešit jejich problémy. Bude prostě dalších pět let NAŠÍM PREZIDENTEM!

 

Přejme mu tedy mnoho zdraví a dobré nálady, aby dokončil, co začal, a za pět let předal republiku svému pokračovateli ve stavu, který bude dobrým základem pro její další všestranný rozvoj.

 

Pane prezidente, blahopřejeme a děkujeme.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.01.2018 19:41

Žádnou ránu jsem neslyšel.Pro mne to byl nově zvoleným prezidentem vždy Miloš Zeman.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

27.01.2018 17:43

Gratuluji všem občanům, kteří podpořili současného prezidenta svou volbou. Velké poděkování všem, že náším prezidentem je nadále ing. Miloš Zeman. Mějte se hezky.


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...