• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Nenechme se vyprovokovat!
Počet návštěv: 2709

Nenechme se vyprovokovat!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Právě proto různí „kavárenští intelektuálové“ píší ty odporné články proti voličům Zemana! Chtějí nás vyprovokovat ke sprostým, urážlivým či výhrůžným reakcím, aby z nás pak mohli udělat „nenávistné extremisty“!

Pokud ovšem na jejich hru přistoupíme a klesneme na jejich úroveň, nebo ještě níže, tak ne jen, že je nijak neoslabíme, ale naopak jim tím dodáváme spoustu munice proti nám! Plně chápu všechny ty, kteří už se neudrží a napíšou něco hodně „peprného“, já sám jsem cholerik a často „vybouchnu“. Ale je třeba s tím bojovat, a to ve vlastním zájmu.

Tím ovšem neříkám, že bychom měli zbaběle mlčet, právě naopak. Ale za mnohem lepší považuji, když si z „kavárenských nenávistníků“ budeme dělat legraci, když jim ukážeme, jací jsou to komedianti, že jejich urážky je jen usvědčují z pokrytectví, tj., že se ani omylem nejedná o nějakou „slušnější půlku národa“…, než když jim budeme vulgárně nadávat.

K napsání tohoto článku mě podnítila obava, že se velmi naštvané reakce vůči urážlivým článkům slovenského novináře Štefana Hríba na adresu voličů Miloše Zemana mohou zvrhnout v protislovenské nálady. Ti lidé jsou naštvaní plným právem, ovšem chtěl bych apelovat na to, aby se nenechali unést natolik, aby svůj hněv přenesli na Slováky jako celek. Vždyť naši čeští „kavárnisté“ také nemlčeli např. těsně po posledních slovenských parlamentních volbách, kdy se do tamějšího parlamentu dostalo mnoho vlasteneckých a protibruselských politických uskupení. Takže i mnoho Slováků mohlo být tehdy právem naštvaných, když si přečetli výlevy publikované v některých českých médiích.

Takže…, vyzývám ke změně „bojové strategie“, podle hesla – smíchem proti aroganci!

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.01.2018 20:53

Nevidím důvod,proč bych nemohl poslat slovenského zmrda do pr-yč. Ať se stará o to,co mají v Horních Uhrách,je toho na řešní dost a dost.S těmi kavárníky se vůbec netřeba zabývat.Potřebují mít nad sebou dozorce,co jim nařizuje myšlení a konání.Nejsou schopni se o sebe sami postarat a proto potřebují nad sebou dozorce s bičem.Jsou to vlastně chudáci bez vlastního názoru.Jen papouškují silácké řeči z Brusele a Berlína.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.01.2018 10:50

Pokud cokoliv netvrdí muftí, ani ajatoláh, nemá cenu se mnou diskutovat. Na vaše hospody zapoměňte. Nejenom že nebudete kouřit... (nebo), ale ani pít sebemenší hlt alkoholu. (Kdo chce vyvraždit evropskou civilizaci, musí být střízlivý)!....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.01.2018 10:41

Mrzí mě, že jsme volbou prezidenta v české republice nepochopili, že jediné mužské jméno v naší republice by mělo býr Mohamed. ....Že se nestydíte, že to neberete jako fakt, vy xenofobové! ....JP.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy