• Úterý, 22. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Sabina

Proč když Janek Kroupa investigativně lže, přesto dostal novinářskou Křepelku, cenu za „Za významný přínos televizní investigativní žurnalistice
Počet návštěv: 2968

Proč když Janek Kroupa investigativně lže, přesto dostal novinářskou Křepelku, cenu za „Za významný přínos televizní investigativní žurnalistice"; kvůli němu však věří lidé médiím méně než uklízečkám

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Tak nám vyvstala opět zásadní otázka, proč už zase Janek Kroupa investigativně lže, jako by se nechumelilo... Ale po pořádku; právě to totiž ve veřejnoprávním Českém rozhlase (ČRo) začalo vřít mezi některými zaměstnanci a generálním ředitelem René Zavoralem, resp. mezi asi kým jiným, než investigativním redaktorem Jankem Kroupou...

Ten odvysílal reportáže o hospodaření koncernu Agrofert na pozemcích, které údajně mají nevyjasněné vlastníky.Výsledek obrázku pro foto kroupa zaoral

Pro ČTK Zavoral uvedl na jednání Rady ČRo, že Kroupovy reportáže byly nevyvážené a neobjektivní. Opíral se přitom o analýzu Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK, kterou si ČRo nechal spolu s dalšími dvěma zpracovat. Někteří zaměstnanci, a je jich přes dvě stě, mají ale opačný názor a podepsali prohlášení, že jejich šéf poškozuje dobré jméno veřejnoprávního média.

Zaoral se však brání; k dvěma analýzám, které prý nezohlednil, uvedl, že byly nedostatečné. Jednou z nich byl text publicisty Karla Hvížďaly, tedy spíše esej než mediální analýza, druhá analýza byla od společnosti Newton, která se podle ředitele ČRo zabývala „převážně kvantitativním výzkumem, nikoli však kvalitativní složkou a rámováním obsahu“.

Zavorala se zastal bývalý generální ředitel ČRo Richard Medek. Podle něj úroveň a pravidla investigativní žurnalistiky v ČRo nemůže určovat jednotlivý redaktor nebo skupina najatých investigativních žurnalistů, ale pouze managment, jak je to zvykem i v jiných médiích.

„Vůbec bych se Renému Zavoralovi nedivil, kdyby vyměnil pracovníky odpovědné za úroveň investigativní žurnalistiky v ČRo, včetně Janka Kroupy samotného. Snaha politizovat celý problém ze strany Janka Kroupy je slabou obranou, zastírající nedostatky v jeho práci, tak jak mu je René Zavoral vytknul,” uvedl v zaslané reakci. Že by další Kroupův vyhazov z další redakce…? https://zpravy.idnes.cz/kroupa-rozhlas-reportaze-agrofert-neobjektivni-analyza-pe1-/domaci.aspx?c=A180131_193256_domaci_jj

Generální ředitel ČRo René Zavoral se tedy ptal ve své  argumentaci  ke kauze Janka Kroupy na jednání Rady naprosto profesionálně a zcela v souladu s ustanovením zákona a Kodexu:

"Je nutné se zeptat v souladu se zákonem: byly informace o pozemcích, na kterých hospodaří zemědělci bez právního důvodu, které získal posluchač Českého rozhlasu objektivní a ve svém celku vyvážené? Zdůraznění 1700 hektarů jednoho vlastníka z 300 tisíc hektarů pozemků není objektivní pohled. Zamlčení zbytku není objektivní. Posluchač si nemohl svobodné vytvářet názor.

Mohl být manipulován. Poslech rádia neumožňuje zpětné listování historií. Nelze také přinášet informace na etapy. Z toho je zřejmé, že má-li být informace objektivní a vyvážená, musí být objektivní a vyvážená v rámci jedné reportáže. Tak je nutno interpretovat požadavky zákona i Kodexu. "

Tolik generální ředitel ČRo René Zavoral, nyní s dovolením obecné resumé soudných posluchačů: Janek Kroupa není neomylný Bůh; kvůli němu věří lidé médiím méně než uklízečkám. Co vlastně znamená investigativní? Možná společensky užitečný, leč současně odporně vlezlý a dotěrný postup...Výsledek obrázku pro foto pandury steyr ministr barták

Takže, copak je to za investigativního ptáčka ten Janek Kroupa? Podívejme se do jeho žurnalistické minulosti. “Ohýbaj ma mamko, dokud jsem jen Janko!” říká česko-slovenské mudrosloví. Možná platí pro bývalého investigativce TV Nova. Kam šlápne, tam je to samá zákeřná manipulace a následný kopanec do řiti...

Třeba v roce 2005 akce; bývalý poradce sociálnědemokratických premiérů Zdeněk Doležel – polský lobbista Jacek Spyra, který chtěl dostat zpět do hry o privatizaci Unipetrolu společnost Seta. Zázračný bystrovtip ukázal Janku Kroupovi zřejmě v divokých erotických snech, odpovídající pražskou restauraci, v ní stůl, kde se budou dít věci, poté i židle, na které se usadí hlavní protagonisté. Že by předtím “dvojitý agent” Spyra “zpíval”…?

Štáb musel přece vědět, kam si přesně namířit skrytou kameru, nastavit neviditelné odposlouchávací mikrofony. A pak to klaplo, pánové Doležel a Spyra přišli v danou hodinu, sedli si, kam měli, mikrofony fungovaly, kamera předla a nikdo nic netušil… Nikdo…? A investigativec Janek měl opět sólokapra. Kdo mu dal “správný tip”, to se nikdo nedoví, ty můj práskači medový… Tajemník socialistických premiérů, jak si říká o úplatek “pět v českých na stole”. Bomba. To bude šatlava a nejmíň Pulitzer...Související obrázek

2005; bývalý poradce sociálnědemokratických premiérů Zdeněk Doležel... Foto: ČTK

A socialisté mají po vítězství ve volbách, jásal Kroupa… Ovšem ouha; další provokace, inscenace, konspirace a hra na tajné agenty znovu vybouchla, jak palubní sáček plný zvratků. Zdeněk Doležel si napodruhé vyslechl osvobozující verdikt v kauze známé jako “pět na stole v českých”. Pro nedostatek důkazů, resp. pro žádný důkaz, zatím nepravomocně zprostil obžaloby z pokusu o podvod.

A pak se přišlo na to, odkud věděl Kroupa, kde se Doležal se Spyrou setkají; soudce Kamil Kydalka totiž během procesu upozornil na neobvyklé množství kontaktů autora reportáže, redaktora Janka Kroupy se Spyrou. „Během dvou týdnů si volali padesátkrát, přitom tvrdili, že se jen maximálně dvakrát sešli,“ řekl Kydalka. Reportáž navíc neodpovídala skutečnému průběhu schůzek. „V televizi byly věty jinak poskládány, než ve skutečnosti zaznělo,“ řekl.
https://www.denik.cz/z_domova/unipetrol_sobotka.html

Syn politika Daniela Kroupy jménem Janek, vyhozený před lety z Novy, se nechvalně zapsal do historie českých médií používáním skryté kamery. Třeba, když byl v roce 2008 najat na vytvoření umělé kauzy bývalého poslance Moravy, jehož za přítomnosti televizních kamer přistihli při shánění kompromitujících materiálů na Olgu Zubovou z vládní Strany zelených. Tím se poprvé v souvislosti s Jankem Kroupou rozpoutala diskuse o etické stránce investigativní žurnalistiky.

A právě tento jmenovaný autor reportáže televize Nova v ní využíval skrytou kameru a pod maskou fiktivní detektivní kanceláře odhaloval údajné korupční praktiky české politiky. Argumentuje, že natočený materiál byl zveřejněn ve veřejném zájmu, odborníci ale připouštějí, že i navzdory tomu byly novinářské postupy eticky prostě žumpa...

Před lety šlo o Kroupovu “konspiraci” na téma: jak se zbavit vydíráním rebelky poslankyně Zubové přes její „sváděnou“ dceru, přičemž však byl zničen jen začínající poslanec ODS Morava, když se investigativci vydávali za detektivy... https://zpravy.idnes.cz/zubova-dceri-bylo-divne-jak-na-ni-morava-neustale-dotira-pj4-/domaci.aspx?c=A080906_085440_domaci_janMyslím, že iniciativa vyšla od Moravy, ale ODS se to hodilo, říká o aféře poslankyně Olga Zubová.

Redaktoři v čele s Jankem Kroupou doslova vnutili jako údajní detektivové a vnukli poslaneckému jelimánkovi Moravovi, jak může prodat pro slávu svoji i ODS tajně nafocené “zinscenované” záběry nejen dcery Zubové na letišti, ale i bývalého ministra financí za ODS Vlastíka Tlustého s prostitutkou v bazénu, z níž se ve skutečnosti vyklubala jen nastrčená redaktorka…

Zubová Právu řekla, že na ni Morava sbíral materiál. Jako první o tom informoval server idnes.cz. „Měl to být asi způsob, jak mě přinutit k poslušnosti,“ potvrdila večer Právu Zubová. O věci se dozvěděla od TV Nova, když její reportér Janek Kroupa ukončil natáčení poslance Moravy a dalších skrytou kamerou. V komentářích na internetových stránkách poslance Moravy se se objevila reakce podepsaná jmorava@seznam.cz, která se shoduje s Moravovou emailovou adresou uvedenou v jeho oficiálních kontaktech. V komentáři se doslova píše:

"Ano, stal jsem se obětí řízené provokace, kdy mé schůzky, jejichž obsah jsem považoval za ryze soukromý, byly bez mého vědomí po dobu sedmi měsíců nahrávány skrytou kamerou. Ano, dopustil jsem se řady chyb a omlouvám se všem, jichž se mé jednání negativně dotklo nebo dotkne. Moc děkuji všem, kteří nezaujatě hodnotí práci, kterou jsem za dva roky v politice vykonal."

Autor dokumentu Janek Kroupa na začátku konstatuje, že lidé rádi "práskají" a mistrem světa v tomto oboru je podle něj exministr financí Vlastimil Tlustý (ODS). "Na toho stačilo nadhodit, že bych rád natočil film o pozadí české politiky," říká v reportáži Kroupa. Dává tak zapravdu Tlustému, který odmítl tvrzení premiéra Mirka Topolánka, že by sám reportéra kontaktoval.

Tlustý zopakoval, že on sám reportérovi televize Nova, která kauzu spustila, nevolal. "Kontaktoval mě on (reportér Janek Kroupa - pozn. autor)," řekl Tlustý. Tématem schůzky měla být kauza Nedbálková (jeho bývalá asistentka, která v bulváru popsala intimní vztah s ním) a také policejní spis Krakatice.Související obrázek

Redakce Aktuálně.cz zjistila, že fotografie ve vířivce byly pořízeny v luxusním šumavském hotelu Svatý Tomáš, který před rokem v tichosti získala firma, v níž figurují nejbližší Tlustého příbuzní.

Tlustý se prý rozhněval a na popud reportéra se rozhodl dát záměrně vyrobit kompromitující materiál, který bude nabízen dál. "Na žádné jiné schůzce s kýmkoliv jiným jsem potom nebyl a nevím, co následovalo,“ řekl Tlustý s tím, že jediné setkání s reportérem Jankem Kroupou natáčela skrytá kamera, o čemž se dozvěděl teprve mnohem později.

Agentura ale byla totiž fingovaná, vytvořili ji reportéři televize Nova, kteří se domluvili s poslancem ODS Vlastimilem Tlustým, a ve spolupráci s ním nafotili snímky, které ho měly kompromitovat. Morava se na ně "chytil" a projevil o ně zájem. Netušil ale, že je to lest, a agenturu pověřil sledováním a focením Martiny Zubové.

Autor reportáže Janek Kroupa v pořadu ČT Události, komentáře argumentoval tím, že jím zvolený způsob byl jediný možný, jak se do prostředí vrcholné politiky inkognito dostat a odhalit případné nepravosti. Politici by totiž podle něj před novináři otevřeně nemluvili.

Podle právníka Tomáše Sokola se však Kroupa přeci jen dopustil prohřešku a to zveřejněním záběrů, na nichž se Jan Morava setkal s dcerou Olgy Zubové a její kamarádkou. Tyto záběry osob, které nejsou veřejně činné a do kauzy byly zataženy prakticky omylem, totiž mohou ohrozit jejich soukromí. https://www.novinky.cz/domaci/149048-tlusty-si-dobre-rozmysli-zda-pri-prvni-prilezitosti-nepotopi-vladu.html

Kdopak je to Olga Zubová?: Připomenutí: „Ona ta kráva nás už ani neumí oslovit. To je neuvěřitelný. Donutíme je ke spolupráci – silou, Kaťuško. Políbení, martin.“ Slavný e-mail roztržitého Bursíka; odešel v neděli 24. února 2008 ve 23.13 hod. Tedy nedlouho poté, co skončilo zasedání republikové rady, z něhož se Zubová pro nemoc omluvila…

Foto Tomáš Krist / MAFRA /Profimedia.cz. Bursík stojí před svým billboardem na podporu Tibetu a u ucha má iPhone 4. Naprostá většina produktů firmy Apple přitom vzniká v Číně.

Vše by klapalo, jen s nezanedbatelnou minipotíží; tím adresátem mailu byla sice předsedkyně poslaneckého klubu zelených Kateřina Jacques, ovšem SMS přišla řízením osudu, co čert nechtěl, Olze Zubové, o níž byla v textu řeč. Hoplá, ruská ruleta pravdoláskařů, aneb Jak Jau Jau dojela nejen na biomasu…

Sotva byl proto Janek „odejít“ z TV Nova, ujala se ho MF Dnes a hned se jí odvděčil super další záhadou, že armádní zakázce na obrněné transportéry Pandur za více než 14 miliard korun předcházela smlouva o lobbingu u českých politiků. Schůzky s politiky měl rakouské firmě Steyr, která je dodavatelem pandurů, údajně sjednat český podnikatel za provizi přesahující miliardu korun.Výsledek obrázku pro foto pandury stayer janek kroupa

Bývalí manažeři rakouské firmy Steyr - Wolfgang Habitzl a Herwig Jedlaucnik, kteří se měli v roce 2010 podle tajné nahrávky MfDnes dopustit miliardové korupce při prodeji 107 transportérů Pandur II pro Českou republiku, svá slova nyní označují za “špatný žert”. Reportér deníku MfD Kroupa to netušil, když hovořil s dvěma někdejšími manažery rakouské zbrojovky Steyr, která české armádě dodává transportéry Pandur...

“Slyšel od nás vše, co slyšet chtěl. Že fakticky všichni politici a politické strany se podíleli na jakémsi dealuex-manažeři Steyru. Když nás kontaktoval špatně maskovaný novinář, jenž se vydával za manažera jedné investiční firmy, který chtěl s naší pomocí zpeněžit údajnou pohledávku pana Vlčka, nemohli jsme odolat pokušení přivést jej na tenký led. Naším cílem bylo dopomoci tomuto pánovi ke ‚zlaté malině žurnalistiky´,“ napsali oba manažeři ve svém prohlášení. „Protože se Mf Dnes a Janek Kroupa podle našeho názoru už dostatečně blamovali, nastal čas informovat média o skutečném stavu výše uvedené věci,“ dodali.

Architekt Marek Řičář

„Bojím se. Čím dál víc,“ tvrdí korunní svědek v kauze Budišov 

Pražský zuřivý Egon Erwin kischovitý, alias Janek Kroupa, to je jeden průser za druhým, asi u nás ani není tolik redakcí, které by ho nejraději kdykoliv vyhodily, jen by se představil, už by letěl... Připomeňme si jeho někdejší reportáž na TV Nova, která poslala do vazby několik nevinných lidí; byl podzim 2006 a Kroupa se nechal obelhat architektem Markem Řičářem o údajném dotačním podvodu v Budišově, o němž do té doby nikdo nikdy neslyšel.

Naletěl na Řičářovy lži, načež šlo okamžitě do vazby několik vysoce postavených lidí včetně Jourové, dnes eurokomisařky v Bruselu, a tehdejšího starosty Budišova Péti... Jenže "čo bolo, to bolo, terazky som major Kroupa, super Janek-trouba; všechno bylo úplně jinak - zločincem byl ve skutečnosti Řičář, zatímco Jourovou a spol. museli pustit na svobodu.

Jen tragický konec pro starostu Budišova; sotva byl zproštěn obžaloby,vzápětí zemřel z dlouhodobého stresu na rakovinu.... Vše tak skončilo velkou blamáží médií i policie a taky hezkou ironií: Jourová vysoudila odškodné a omluvu.

A k tomu dodal politik a publicista Petr Štěpánek: „Co bylo ve skutečnosti spouštěcím mechanismem životní tragedie Věry Jourové? Jak to bylo na začátku? Věra Jourová byla třískou, když novinář Janek Kroupa v nováckém magazínu Na vlastní oči kácel les. Byl to Kroupa, kdo do světa vypustil budišovskou kauzu a právě v jeho reportáži byla Jourová prvotně očerněna. Teprve později vyšlo najevo, že Kroupa všechno pomotal a hlavním gaunerem v celé kauze byl právě architekt Marek Řičář, kterého ovšem Kroupa prezentoval jako hlavního svědka a hrdinu. Ve skutečnosti byl Řičář vykutálený podvodník, který si z popleteného, leč o to více ambiciozního Kroupy udělal užitečného idiota a vodil si ho jako marionetu…“Výsledek obrázku pro foto kroupa řičář

Rakousko vydalo České republice architekta Marka Řičáře, který si má za dotační podvod a praní špinavých peněz odpykat šest let vězení. Řičář byl odsouzen za to, že v kauze Budišov vylákal dotace 15,5 milionů od ministerstva pro místní rozvoj... foto: ČTK

A co mj. rovněž napsal analytik a někdejší člen Rady ČRo Štěpán Kotrba: "Řičař byl podmíněně propuštěn z výkonu trestu v dubnu 2017. Ze svého šestiletého trestu za jiný dotační  podvod 15,5 mil. Kč  a legalizaci trestné činnosti  si odseděl půlku. Dnes má změněné jméno na Josef Marek, protože byl přijat včetně  manželky a dětí do programu na ochranu korunních svědků Policie ČR. Chápete to? Nikdo nikdy neobvinil utajeného agenta UOOZ, provokatéra  Arpáda Eliho alias Vojtěcha Nováka. Nikdo nikdy investigativně nevyšetřil roli Janka Kroupy v celém případu přesto, že ten dál pokračuje v kariéře investigativního žurnalisty.

Krajský soud v Ústí nad Labem v listopadu 2011 zrušil prohlášení devět let starého konkurzu na společnost Golf Ještěd a znovu ji poslal do konkurzu o rok později.  Firma stále tvrdí, že se stala obětí konkurzní mafie. Tehdy reportér pořadu TV Nova Na vlastní oči Janek Kroupa natáčel s majitelem této společnosti  mediální trháky. Byl to Aleš Vébr, bývalý redaktor  Práva a člen koalice LSU, později ČSSD, který pomáhal Kroupovi spolu s Říčařem jako provokatér odhalit "gang kolem starosty Budišova Ladislava Péti". „S policisty z ÚOOZ jsem se seznámil až přes Janka Kroupu,“ tvrdil Vébr pro iDnes 3. listopadu 2006. Novinář seznamoval provokatéra s policajty. Hezký…

Společnost se jměním 18 milionů korun šla původně do konkurzu kvůli nezaplaceným fakturám v řádu tisíců korun. Jako jednatel společnosti Golf Ještěd odmítl Vébr účetnictví firmy předat správci konkurzní podstaty Danielu Thonatovi, který byl vyšetřován v kauze Berka, co nechal zbankrotovat i Union banku. Na celé kauze se výrazně podílela pokrýváním redakce iDnes. Aleš Vébr dodnes "bojuje proti mafii". Jako spolupachatele policejně novinářské provokace ho nikdo nestíhal a to přesto, že byl několik měsíců nosičem utajeného nahrávacího zařízení Janka Kroupy..." https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Stepan-Kotrba-Beztrestny-zivot-novinare-Janka-Kroupy-524019

Inu, Janek Kroupa by už málem na prstech jedné ruky spočítal, odkud už dostal padáka, přesto mu pražská kavárna udělila za další investigativní podfuk Křepelku, cenu pro mladé novináře „Za významný přínos televizní investigativní žurnalistice, zejména zpracováním tzv. budišovské kauzy,“ znělo za bučení publika zdůvodnění ocenění a vzkaz: "Všichni chybujeme, jen hlupák chyby opakuje" - Cicero... Zavoral spolupracuje s politiky, chce zničit investigativu v ČRo, ohrožuje mou pověst, říká Kroupa

Izraelské osudy - Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

15.02.2018 11:17

Ruku na srdce! Mohl by si janek Kroupa vyskakovat, kdyby se předtím nepodřídil "vyšší moci?". Dnes s jistotou víme, že ti, kdo skutečně ohrožovali svou prací mafie, jsou ze svých pozic zcela odstraněni. Odměnu udělí kmotři jenom tomu, kdo s nimi spolupracuje. Spolupráce se vyplácí. "Investigativec", co vynesl a zmanipuloval skutečnost, že na veřejnosti účelové pomocí lži kmotrů staví dům. Ten, kdo se jim odvážil čelit má na krku trestní oznámení. Jeden je veleben, druhý umlčen. Jaroslav Kmenta má prsty v kauze JUDr. Víta Bárty. Vše, čím beze soudu "obžaloval" Bártu, byly podvržené informace kmotrů, kteří se pořebovali zbavit podnikatele, který vystudoval trestní právo s tím, že jeho diplomová práce byla zhotovena ve spolupráci s jeho profesorem, celosvětově uznávaným kriminologem, Jiřím Strausem. Jeho rodiče (prarodiče) byli významnými lékaři. Jeho prapradědeček Semerád byl zakladatelem komplexu nemocnic na Královských Vinohradech.. Jeho maminka Semerádová, provdaná Bártová si vzala za muže doc. MUDr. Bártu. Z tohoto "zločinného" prostředí pocházel nejznámější "zločinec" všech dob. I úspěšný člověk se dá pohnat před soud. Obří propagační kampaň mafií a zločinců rozkrádajících stamiliardy vyústila ím, že si téměř každý plivl na lověka, který chtěl vyhodit z ministerstva dopravy kmotry a zakázal jim do budovy přístup. Masivní propaganda způsobila, že veřejnost na slovo věřila těm, kdo rozkradli jenom na Pražském magistrátu miliardu za opencard. Občané řvali za potrestání Bárty, který těmto rozkrádačkám chtěl učinit přítrž. Zmanipulovaná veřejnost fandila přesně těm, kteří rozkrádali miliardy. Toto skvělé divadlo skončilo.Nad posledním dějstvím se začaly stahovat mraky. Jako třešínka na kmotrovském dortu působilo vystoupení Jaroslava Kmenty a spisovatele Viewegha, který byl sprostě vtažen do kmentovy hry v televizním studiu, když náhla začal vypadávat proud. Několikrát musel být pořad přerušen. s tím, že za problémy není nikdo jiný, než Bárta. Kmotři dotáhli svou špinavou roli ad absurdum. Tuto provokaci v přímém přenossu považovali za definitivní vítězství. ....Co čert nechtěl, lidí určených na odstřel přibývalo. Co teď s nimi? Jak se jich zbavit? A tak jsou dodnes nuceni hrát tu stejnou písničku. Všichni jsou vinni, jenom my ne. Tím se neobhajují, ale ztrapňují. Jeich hra je definitivně přečtena. Jaroslav Kmenta, který zničil JUDr. Bártu, zničil Alenu Vitáskovou, zničí Andreje Babiše, pracuje na zadání zločineckých struktur. Opět hnusná demagogie, která bude rozmetena při soudním přelíčení s ing. Babišem. Kmenta je u všech podrazů. je pověřen zločinci, aby psal na jejich zadání. Pokud by měl v čemkoliv pravdu, zastanu se ho. Jistotu máme jenon v tom, že žádné, opakuji žádné jeho obvinění nepohodlných osob se nezakládá na pravdě. Kmenta se vydal na cestu zločinu, aby si splnil svůj sen o báječné vile, kterou mu kmotři zaplatili s tím, že "odpráskne" nepohodlného člověka z čela politické strany. A tak dnes nepřeju Kmentovi nic, než tu hrůu, která ho při podvodech, kterých se dopustil, budí ze sna. Vila postavená na lžích se bude hroutit na jeho hlavu. V jeho snech špatného svědomí se mu promítá jaho křiváctví. Tak, tady to má. Ať se budí zpocený hrůzou ze svých vlastních podtrhů. Jeho vila vystavěná ze lži a s pomocí podvodů mu již teď padá na hlavu, i když si to nepřizná. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.02.2018 19:38

Já bych neřekl,že Janek Kroupa lže.Je totiž důkazem toho,že vzděláním se nezakryje nedostatek inteligence.Pan Kroupa je toho zářným příkladem,když skáče na takové průhledné finty mnohem zkušenějších darebáků a svou přihlouplou prací v podstatě pomáhá zakrýt skutečné zločince,kteří ho bez skrupulí využívají ve svůj prospěch.Kroupa to totiž nedokáže rozpoznat.Kromě toho při reportáři ohledně hospodaření Babišova Agrofertu na cizí půdě udělal zásadní chybu.Vše by bylo v pořádku,pokud by třeba na konci vyřkl větu:a podobně si počínají i jiné zemědělské firmy.Ani na to mu jeho inteligence nestačila.I ostatních případech téměř nic nevím,proto je nemohu komentovat.V případě Jourové bych mu to i já,osobně,odpustil.


 
Gabriela Koukalová: S bulimií snědla, co viděla a osmkrát denně zvracela, poté jako anorektička polykala jen odličovací tampony, pak se zhlédla v Muchovi a tvoří medaile s jeho portrétem, dnes tančí ve StarDance a trénuje sexy pohyby

Gabriela Koukalová: S bulimií snědla, co viděla a osmkrát denně zvracela, poté jako anorektička polykala jen odličovací tampony, pak se zhlédla v Muchovi a tvoří medaile s jeho portrétem, dnes tančí ve StarDance a trénuje sexy pohyby

Devětadvacetiletá sportovní „důchodkyně“ Gabriela Koukalová by se snad v žádném oboru neztratila. Přišla na to, že umí též v roce 2019 překrásně zpívat, tančit a vyzná se také v oblasti malování. Pro svůj "všestranný talent" získávat peníze, byla nedávno oslovena společností Národní Pokladnice, která toužila spatřit portrét malíře Alfonse Muchy na pamětní medaili určené pro jubilejní ražbu v jejím provedení. A Koukalová tuto výzvu přijala. Zmíněná společnost začala okamžitě lákat zákazníky na novinku ve svém sortimentu:

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Poslední domácí zprávy