• Neděle, 18. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Helena

Úder Magdě Vášáryové: Kopec srandy s ňou bolo. Postrižiny. Robíš hanbu celému Slovensku. Podgurážená výčapníčka
Počet návštěv: 3403

Úder Magdě Vášáryové: Kopec srandy s ňou bolo. Postrižiny. Robíš hanbu celému Slovensku. Podgurážená výčapníčka

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Slovenský poslanec za SMER-SD Luboš Blaha se vyjádřil k herečce a diplomatce Magdě Vášáryové. Ta v minulých dnech poskytla rozhovor serveru Seznam Zprávy, kde se mimo jiné vyjádřila k prezidentu Miloši Zemanovi.

„Starého pána třeba nechat, ať tam sedí, ... ať se léčí a uvidíme,“ shrnula v rozhovoru Vášáryová svůj názor na Miloše Zemana. 

„Pamatuji si, když poslankyně Vášáryová se svým typickým afektovaným projevem, z něhož normálním lidem naskakuje husí kůže, každého v parlamentu varovala, ať nekritizuje Brusel nebo západní státy, neboť prý všechno sledují zahraniční diplomati a posílají zprávy domů,“ podotkl úvodem svého příspěvku Blaha.

„Smáli jsme se, že tetuška Magduška zůstala mentálně zaklesnutá v časech, kdy jako zasloužilá umělkyně podepisovala antichartu – její životní krédo zůstalo nezměněné: hlavně si nenaštvat soudruhy z Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu, pardon, dnes už soudruhy z jiného svazu, z Evropské unie. Tiše, Velký bratr se dívá, předtím Sergej, nyní Jürgen, podstata však zůstává, Magduška se bojí. Kopec srandy s ní bylo, zejména když pateticky předstírala, že je socioložka a její největší vědecký výkon byly Postřižiny,“ dodal.

Následně pak podotkl, že teta Magdalénka se nejnověji angažuje v české politice. „Upřímnou soustrast, bratři," řekl. „Co je nejhorší, její vyjádření k prezidentovi České republiky jsou na úrovni výčepní, jež si dodala kuráž alkoholem (poz. red. - v originále použil poslanec termín ,,podgurážená výčapníčka") – cituji: Starého pána třeba nechat, ať tam sedí. Ať se léčí a uvidíme. – A jak naše neskutečně moudrá a důvtipná socioložka dodává, Slováci prý nemají Zemana příliš v lásce. Propánajána. Tak Vášáryová roky všechny poučuje, že nemají kritizovat politiky z jiných států, ale potom sama nakládá české hlavě státu. A ještě si vymýšlí nesmysly o tom, co si Slováci myslí o Zemanovi. Vždyť ona se živým Slovákem naposledy mluvila v minulém tisíciletí,“ poznamenal Blaha.

„Slováci si váží českého národa, včetně českého prezidenta, a pokud někoho nemají příliš v lásce, pak jsou to nafoukané a afektované herečky, které mudrují o věcech, o nichž nic nevědí. A primitivně uráží státníky sousední země kvůli jejich věku,“ dodal Blaha.

Závěrem se pak Blaha za Vášáryovou omluvil a zároveň dodal, aby nic neříkala, neboť dělá ostudu celému Slovensku.

Celý příspěvek Luboše Blahy:

Pamätám si, keď poslankyňa Vášáryová so svojím typickým afektovaným prejavom, z ktorého normálnym ľuďom naskakujú zimomriavky, každého v parlamente vystríhala, nech nekritizuje Brusel či západné štáty, lebo vraj všetko sledujú zahraniční diplomati a posielajú domov správy. Bububu! Smiali sme sa, že tetuška Magduška ostala mentálne zakliesnená v časoch, keď ako zaslúžilá umelkyňa podpisovala antichartu - jej životné krédo ostalo nezmenené: hlavne si nepohnevať súdruhov z Ústredneho výboru Komunistickej strany Sovietskeho zväzu, pardon, dnes už súdruhov z iného zväzu, z Európskej unie. Tíško, Veľký brat počúva, predtým Sergej, teraz Jurgen, podstata však ostáva, Magduška sa bojí. Kopec srandy s ňou bolo, najmä keď pateticky predstierala, že je sociologička a jej najväčší vedecký výkon boli Postrižiny...

No a predstavte si, že teta Magdalénka sa najnovšie angažuje v českej politike (úprimnú sústrasť, bratia!) a čo je najhoršie, jej vyjadrenia k prezidentovi Českej republiky sú na úrovni podguráženej výčapníčky - citujem: "Starého pána třeba nechat, ať tam sedí, ... ať se léčí a uvidíme." A ako naša nekonečne múdra a dôvtipná sociologička dodáva, Slováci vraj nemajú Zemana príliš v lásce. Prepánajána. Tak Vášáryová roky všetkých poúča, že nemajú kritizovať politikov z iných štátov, lebo bububu, diplomati posielajú správy, no potom sama nakladá českej hlave štátu ako posledná sedlaňa. A ešte si aj vymýšľa nezmysly o tom, čo si Slováci myslia o Zemanovi. Haló, veď ona sa so živým Slovákom naposledy rozprávala v minulom tisícročí...

Milá Magdaléna, ako vždy sa mylíš. Slováci si vážia český národ, vrátane českého prezidenta a ak niekoho nemajú príliš v láske, potom sú to nafúkané a preafektované herečky, ktoré mudrujú o veciach, o ktorých nič nevedia a primitívne urážajú štátnikov bratskej krajiny kvôli ich veku.

Ospravedlňujem sa za Vášáryovú tým českým priateľom, ktorí ju náhodou berú vážne - my za ňu nemôžeme, my sme ju k vám do Česka neposielali, ale nie, naspäť ju nechceme, nechajte si ju prosím, my sme si jej už užili dosť ??

Magdalénka, prosím, prosím, už radšej mlč. Lebo robíš hanbu celému Slovensku.

Psali jsme:

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.02.2018 20:26

Aby si nestrkala svůj rypák do českých záležitostí jsem jí napsal asi před dvěma roky.Chvíli dala pokoj a začala nanovo.Ale upřímně řečeno,není to jen její vina.Nepřátelé demokracie a zastánci jediného správného názoru si ji do ČR pozvali,aby jim "poradila".Protože nic neví a kromě vystavování svých vnad v roli velvyslankyně v Rakousku také nic neumí,dopadá její porada tak,jak vypadá.Hloupost se plně projevila,když neumí ani slušným způsobem interpretovat své názory.Komedianti se zkrátka nezapřou a pořád se snaží být jakýmkoliv způsobem na sebbe upozornit.Malé odbočení.Co pan Pavel Nový,už emigroval,aby bylo o jednoho hlupáka míň?


 
Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Poslední domácí zprávy