• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Pražská kavárna má k fašizmu mnohem blíž než Okamura, pane Pelikáne
Počet návštěv: 4736

Pražská kavárna má k fašizmu mnohem blíž než Okamura, pane Pelikáne

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

K tomu stačí běžné vědomosti ze základoškolského dějepisu a schopnost umět si dát dvě a dvě dohromady. Tak se na to podívejme trošku blíže:

Prvním znakem fašizmu i nacizmu je rozpínavost a vnucování názorů a postojů druhým, ať už nátlakem či silou. Kdo je proti, musí být umlčen nebo zničen. Fašisté takto přistupovali např. k levicovým politikům či intelektuálům, kavárnisté zase vůči kritikům islámu, migrace či EU.

Nacizmus kastoval lidi podle rasy, neárijci, ale také třeba zdravotně postižení, byli označováni za méněcenné „podlidi“ a různými způsoby omezováni ve svých právech, či rovnou vražděni v koncentračních táborech. Kavárna dělí občany podle přesvědčení – kdo nesdílí to „jediné správné“, je onálepkován všemožnými urážlivými označeními, systematicky diskreditován, zesměšňován a vyháněn na okraj společnosti, což byla i nacistická politika vůči židům a jiným tzv. „podlidem“ v jeho první fázi, kdy ještě nebyl dost silný na jejich vyvražďování.

Nacisté by se nebránili lidovému hlasování, pokud by toto potvrdilo a odsouhlasilo nastolení nacistické moci, ovšem nepřipustili by referendum v situaci, kdyby jeho výsledek dopadl opačně, tedy odmítnutím nacistické moci. Nějaká trvalá přímá demokracie, obecné referendum apod. je v příkrém rozporu s fašistickou i nacistickou ideologií. Kavárna razí podobné protidemokratické postoje ohledně referenda o vystoupení z EU. Vstup jsme si mohli odhlasovat, na to jsme byli chytří dost, ale na přehodnocení tohoto rozhodnutí na základě současných zkušeností jsme najednou příliš „hloupí“.

Nacisté se snažili politicky i ekonomicky ovládnout jiné národy, Spojené státy a západní Evropa to s podporou různých „kaváren“ dělají taky. Když se nějaká země vzepře, třeba Polsko či Maďarsko, začne se s tvrdým nátlakem a vyděračskými metodami. Národní suverenita? Neexistuje, postkomunistické země jsou „zaostalé“ a jejich občani „hlupci“, proto se musí podřídit „moudrému“ západu.

Nacisté chtěli vytvořit novou Evropu pod německým diktátem, EU a „kavárna“ k něčemu podobnému také směřuje, viz přerozdělování migrantů podle německého vzoru, cenzura internetu podle německého vzoru, trestání politicky nepohodlných projevů (vtipy na migranty…) také podle německého vzoru…, a tak bych mohl pokračovat. O nějaké Evropě založené na rozmanitosti a svobodě jejích národů nelze vůbec mluvit, to je přece „rasizmus a xenofobie“!

Nacisté zakazovali židům chodit do kina, německá Antifa zase příznivcům Alternativy pro Německo navštěvovat restaurace. A naše „kavárna“ k tomuto znepokojivému trendu podezřele mlčí!

Nacisté měli své „židobolševiky“, „plutokraty“ a „podlidi“, „kavárna“ zase „xenofoby“, „burany“, „hloupé venkovany“ či „agenty Kremlu“.

A že současní sluníčkáři, na rozdíl od nácků, nevraždí? Omyl. Ve Španělsku byl těmito exoty zavražděn člověk jen kvůli tomu, že nosil kšandy v barvách španělské státní vlajky!!! A naši antifáci a jiní podobní opět mlčeli, místo aby se od tohoto odporného činu svých španělských kolegů co by poctiví a slušní lidé pořádně a nahlas distancovali a veřejně jej odsoudili!!!

 

Doporučuji:

Španělský levicový radikál umlátil muže za to, že měl kšandy v barvách státní vlajky

 

„Bijte nácky!“ Městský radní ve Stuttgartu napaden levicovými extremisty

 

A tohle má také na svědomí radikální sluníčková levice!

Fortuynův vrah dostal osmnáct let

 

Žádný prostor náckům! Zakažte příznivcům AfD vstup do restaurací! Nevěřícně jsme sledovali, jak se v Berlíně demonstruje proti xenofobii

 

Kolik stojí vtip o migrantech? 1350 euro!

 

Jak vidno, začíná se naplňovat předpověď Winstona S. Churchilla:

„Fašisti budoucnosti budou sebe nazývat antifašisty.“

Winston S. Churchill citáty

 

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mikuláš Hrubiško

Mikuláš Hrubiško

23.02.2018 08:41

Je to tak. Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce škosltví, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety... Musíme se bránit, jinak je snámi konec. http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje


 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.02.2018 19:58

Nadpis není správný!Kavárna totiž už fašistická je!Dává to na vědomí už tím,že neuznává nic jiného než sama sebe a všichni,kdo s nimi nesouhlasí mají být odstraněni od možnosti o sobě rozhodovat.Za ně chtějí rozhodovat jelita,která si nevidí na špičku nosu a ještě ke všemu potřebuje mít nad sebou drába,který jim rozkazuje.Kromě toho se vyskytl názor,že občané nemohou rozhodovat,protože nemají informace.Veřejně povaleči a parazité z kavárny,ale i z parlamentu vyhlašují,že před občany zatajuje asi dost důležité informace.Komunisté to odbyli hláškou,že delegace se zabývaly otázkami,zajímající obě strany.Nynější fašističtí "demokraté" se vůbec raději o ničem nezmiňují.Rádi by rozhodovali sami,ale ono to dost dobře nejde.Já nechci,aby za mne rozhodovala muslimská 3,14ča,která kromě toho,že se tahá s muslimy,ještě lhala,aby svého šukálistu zaměstnala u nějaké mise.Vůbec mne v tom případě nezajímá,že mluví anglicky,rusky či persky.Žijeme v ČR,kde je úředním jazykam čeština.Nějaká angličtina,ruština a perština zde nehraje roli.Možná umí ty řeči,o kterých se zmiňuje,ale nijak to nedokládá,zda je to pravda a podle jejích řečí pochybuji,že umí dobře česky.Kromě toho si šéf Palackého univerzity v Olomouci bude posílat studenty místo vyučování na venkov na politickou agitaci,aniž by se zmínil,z čeho je bude platit.Z peněz na univerzitu,nebo bude na to mít prostředky z jiných zdrojů?Nejspíš,jak to vypadá,tak právě z těch peněz na provoz školy.Rektoři jsou skupina sama pro své zájmy.A tam právě začíná bujet fašizace kavárny!


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy