• Pondělí, 22. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Magdaléna

Kavárna cynicky a pokrytecky hanobí prezidenta kvůli zavražděnému slovenskému novináři
Počet návštěv: 3755

Kavárna cynicky a pokrytecky hanobí prezidenta kvůli zavražděnému slovenskému novináři

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Je snad pan Zeman slovenským prezidentem? Nebo že by kavárenští rejpalové měli nějakou supertajnou informaci o „české stopě“?

Ale kde pak. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Tak vytáhli jeden Zemanův starší vtípek ve smyslu, že novinářů je moc a měli by se likvidovat. Rozumím tomu, že někteří lidé nemají pochopení pro drsnější styl humoru, zvlášť v dnešní úpadkové době, kdy se za vrchol ženské emancipace považuje nezadatelné právo ženy neomezeně zabíjet vlastní nenarozené děti. Dokonce ani táta do toho nemá co kecat, i to by bylo „těžké porušení ženských práv“. Ovšem černý humor…, to je přece něco naprosto jiného, to jsou hnedle naši „kování obránci humanizmu, demokracie a lidských práv“ v krajní pohotovosti.

Ale jen když se to hodí, tedy když se onoho černého humoru dopustí někdo, koho z duše nenávidí, bohužel včetně našeho současného prezidenta. Okamžitě začnou kydat špínu ve stylu, že na Slovensku jen vrah „plnil Zemanovo zadání“ a podobné stupidity. Ovšem když se nějakého toho černého humoru dopustí jejich spojenec, viz třeba výrok brněnského politika Svatopluka Bartíka o údajné Zemanově rakovině, to jsou „kavárenští bojovníci za evropské hodnoty“ najednou tiší jako pěny! A stejné je to i v případě velmi drsných výroků bulvárního novináře Pavla Novotného na adresu ne jen samotného Zemana, ale i jeho voličů!

Čili, opět, jak je již u „kavárny“, ne jen té pražské…, dlouhou tradicí, účel světí prostředky, co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina.

A tihle pokrytečtí žvanilové nám chtějí kázat o morálce? Ať si kážou, ale každému jen trochu soudnému člověku budou jen pro smích, jen zarytí eurofanatici, kteří mají v sobě tu dlouholetou víru ve „skvělý a všespasitelný západ“ tak hluboce zakořeněnou, asi jako správný džihádista právo šaría…, že připustit si skutečnou pravdu by pro ně bylo asi jako dobrovolně si amputovat polovinu mozku…, ti budou brát tyhle pokrytecké kazatele „eurohumanistické morálky“ vážně. Ovšem moudří lidé, ochotní a schopní se podívat pravdě do očí, i když se ta pravda rozchází s jejich dlouholetým přesvědčením, lidé, kteří na základě pochopení pravdy umějí své názory a postoje přehodnotit a uvést v soulad se skutečností…, tak ti budou kavárenské výlevy proti lidem s odlišným politickým přesvědčením brát asi jako slavný projev Milouše Jakeše na Červeném hrádku.

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.02.2018 20:05

Kavárenští povaleči a parazité mají radost,že mohou zase Zemanovi nadávat.Nechme jim jejich zábavu,svědčí o jejich inteligenci,že je na nízké úrovni.Pavel Novotný není novinář,ale cosi jiného.Každopádně mu chybí slušné vychování.I řeznický pes je inteligentnější!


 
Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo kvůli častým násilným incidentům debatuje o posílení bezpečnosti či zavedení zvláštní policejní ochrany na koupalištích, uvedly České noviny. Člověk by na základě názorů politické a mediální elity přitom čekal, že obohacení přináší prakticky jen pozitiva. Navíc bych předpokládal, že „vděční uprchlíci“, kteří musí děkovat andělům strážným – politickým neziskovkám – že přežili plavbu přes moře, budou mít vody na pár let plné kecky. Vody možná ano, ale jisté výhledy na koupalištích se jen tak neomrzí, což? Nesmíme ani naznačovat.

 No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

Je to skutečně výborný milí spoluobčané. Našel se další politik, jenž je nakloněn uspořádání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice a opět je to světe div se-lidovec. Není Vám tady už něco nápadného??? Nesmrdí to tady??? Nejprve se s nimi bratříčkoval Havel se Schwarzenbergem a v poslední době si s nimi potřásá rukou Herman, Bělobrádek a otevřeně je podporuje sám předseda lidovců Výborný. Vy jste snad schopni ve své drzosti navrhnout sjezd sudeťáků v Lidicích, Ležácích a dalších vypleněných vesnicích.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...