• Úterý, 02. březen 2021
  • Svátek má Rukojmí Anežka

Eurokomise žádá do hodiny mazat nepohodlné příspěvky z Facebooku a dalších sociálních sítí, píší na Idnesu!
Počet návštěv: 3400

Eurokomise žádá do hodiny mazat nepohodlné příspěvky z Facebooku a dalších sociálních sítí, píší na Idnesu!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Už jim nestačí do 24ti hodin jako v Německu, eurokomisařka pro nespravedlnost Věra Jourová se nepostavila proti!

Tak odcitujme, jak o věci smýšlí paní komisařka za Babišovo hnutí ANO:

„Odstraňování obsahu by mělo být přiměřené a zároveň respektovat svobodu projevu. Potřebujeme záruky, aby nebyl mazán i legální obsah. Vše je o rovnováze,“ uvedla unijní komisařka pro spravedlnost  Věra Jourová.

Ultimátum EU: Nesnášenlivé příspěvky musíte smazat 60 minut od zveřejnění

Ani slovíčko o tom, že již současný „německý model“ je v podstatě cenzurou, že se mažou často i nevinné vtípky, dokonce se cenzurují i soukromé zprávy, což jsem sám zakusil ještě dávno před migrační krizí, když mi Facebook nechtěl pustit nesmyslně blokovaný odkaz na stránku Ligy vozíčkářů…, ano, čtete dobře, nikoli u veřejného příspěvku, ale v soukromé zprávě!!!

Dokonce si paní Jourová ani netroufne, nebo spíše ani nechce troufnout…, protestovat proti nesmyslně krátké šedesátiminutové lhůtě. Vždyť sama před časem znechuceně zrušila svůj facebookový účet, když tuto sociální síť označila jako „dálnici nenávisti“! Takoví lidé „hájí“ zájmy České republiky v Evropské unii!

A stejní lidé vykřikují různé ty jejich bláboly o „návratu totality“, např. v souvislosti se znovuzvolením pana Ondráčka za předsedu sněmovní komise pro kontrolu GIBS! Na jedné straně mlčí, nebo rovnou schvalují bezprecedentní pošlapávání svobody projevu nejvyšším orgánem Evropské unie, jejímiž jsme členy, jde tedy o ohrožení i naší vlastní svobody projevu na internetu, a jedním dechem se zaštíťují „svobodou a demokracií“!

Gratuluji ke zvolení panu Ondráčkovi už proto, že tím pokrytci typu Jakubů Jandů, Ivanů Gabalů či Robertů Pelikánů dostali zasloužený políček. Nejsem člověk, jenž touží vést minulou válku, když nám hrozí úplně jiná a stejně nebezpečná válka současná.

Naopak jsem přesvědčen, že v boji proti nastupujícím „euronáckům“ je potřeba se sjednotit, od liberálů po konzervativce, od studentů po seniory a od Komunistů po Svobodné! Stejně, jako se západ spojil se Sovětským svazem ve společné válce proti nacizmu a fašizmu, je třeba se nyní sjednotit ve společném boji proti novému fašizmu, pod zástěrkou „solidarity“, „tolerance“, „lidských práv“, „liberální demokracie“ a „evropských hodnot“. Tento nový eurofašizmus totiž všechny tyto vznosné principy a ideály bohapustě popírá, ač to stále mnoho „eurověřících“ odmítá uznat.

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.03.2018 20:16

Jourová bude vždy podporovat EK,protože jí členství v komisi přináší peníze,ke kterým by se nikdy nedostala.Kdo jí do EK vůbec jmenoval?Co se týká "ochránců demokracie",nemí třeba komentovat.M.de Mantaigne n takových prohlásil-cituji:mít ve všem pravdu je znak hlouposti!Konec citace.Kvůli Ondráčkovi dělat takový humbuk?Vždyť ti,co ho kritizují,poslali stejné mlátičky na občany,protestující proti nemakačenkům a zbili mimo jiné i invalidu na vozíku.V roce 1989 študentíci svou demonstrací porušili zákon,protože na to neměli povolení.Dostali by pendreky i za dnešního režimu.Jestli muslimský podporovatel Pelikán opustí místo ministra spravedlnosti,tak to bude to nejlepší,co může pro občany udělat.


 
Kolik vidíte prstů?

Kolik vidíte prstů?

Je to otázka, kterou dávají lékaři lidem, aby zjistili, jestli jsou při sobě a vnímají. Strkají jim prsty před obličej a v dobré víře tak zkoumají mentální schopnost člověka. Vidí je? Umí je spočítat? Je to rychlé a jednoduché. Možná až moc. A tak se díváme kolem sebe a vidíme jen ty nastrčené prsty. Ale napadlo se vás někdy podívat za ně?

Totalitni země s fašistycku vladu

Totalitni země s fašistycku vladu

Seděl sem v baru na břehu řeky, kera dala tomu městu jmeno. Pry podle užovek, kerych tu kdysik bylo mnoho. Upil sem z hrnku dobre, brazilske kavy, když mi zavrčel tydlifon. Saša. Dluho mi nevolal.
 

Co (ne)víme o Tibetě, aneb proč nevyvěšovat tibetské vlajky.

Co (ne)víme o Tibetě, aneb proč nevyvěšovat tibetské vlajky.

Rok co rok je v poslední módní, resp. západopoliticky korektní některými představiteli českých měst vyvěšovat tibetskou vlajku. Tento trend pochází z dob, kdy se Václav Havel přátelsky tulil k údajně tibetskému Dalajlámovi, který však v Tibetu již drahnou dobu nežije. Protože byl Tibet prezentován v podobenství, které si prý zasluhuje politickou a sociální podporu, Havlovými přívrženci (tzv. havloidy) byla vyvolána aktivita pro solidárnost s lidem Tibetu s tím, že jako projev solidarity občanů ČR (!) budou každého 10. března na veřejných budovách vyvěšovány tibetské vlajky. Protože tito aktivisté toho zřejmě o Tibetu mnoho nevěděli a neví dodnes, předkládám stručný dějinný popis o Tibetu, aby si veřejnost mohla učinit představu, co byl a je Tibet dnes.

Poslední domácí zprávy

Kolik vidíte prstů?

Kolik vidíte prstů?

Je to otázka, kterou dávají lékaři lidem, aby zjistili, jestli jsou při sobě a vnímají. Strkají jim prsty před obličej a v dobré víře tak...