• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

V Košicích někdo zapálil daňový úřad! Stopy popravy slovenského novináře vedou na východní Slovensko, někdo urychleně zametá stopy.
Počet návštěv: 4274

V Košicích někdo zapálil daňový úřad! Stopy popravy slovenského novináře vedou na východní Slovensko, někdo urychleně zametá stopy.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

V Košicích někdo zapálil daňový úřad! Stopy popravy slovenského novináře vedou na východní Slovensko, někdo urychleně zametá stopy. Nebo alespoň to má tak vypadat, že se zametají. Kuciak spolupracoval s Open Society George Sorose, unikátní video. Obětovali ho pro vyšší věc? Schyluje se na Slovensku k vypuknutí Oranžové revoluce ukrajinského typu? Použité metody by tomu odpovídaly!

Pouhý jeden den po vypuknutí skandálu se zavražděným novinářem Jánem Kuciakem [1] a jeho přítelkyní přichází ze Slovenska další divadelní obraz této bizarní podívané. Poté, co se začaly včera vynořovat informace o tom, proč musel slovenský novinář zemřít, se někdo asi rozhodl vzít věci do vlastních rukou a zamést všechny stopy, které by mohly vést k lidem, kteří jsou napojeni nejen na vraždu Jána Kuciaka, ale i na politické špičky na Slovensku. V centru Košic na východním Slovensku totiž vypukl požár na místním daňovém úřadu. Budova krajského finančního úřadu na Náměstí Maratónu je v plamenech [2], oheň šlehá ze střechy a policie evakuovala celou budovu.

Právě v této budově berního úřadu se mají nacházet dokumenty o pozadí evropských dotací pro pěstitele biopotravin a bioplodin, do kterých je podle investigativního vyšetřování zavražděného novináře zapletena nejen italská mafie, ale i nejvyšší politické špičky vládnoucí strany SMER Roberta Fica. Jenže celé divadlo má divnou pachuť příliš naivní a prvoplánové hry, jejímž cílem není nic menšího, než vypuknutí Oranžové revoluce na Slovensku a svržení slovenské vlády. Co nás vede k této domněnce? Pojďme si na stůl položit fakta.

Požár daňového úřadu v Košicích.

Ján Kuciak byl novinářský elév, kterému bylo pouhých 27 let. Vystudoval filosofickou fakultu v Nitře a po skončení studia v roce 2015 nastoupil do pozice žurnalisty v mainstreamovém fiat-médiu Aktuality.sk, což je server podobného ražení jako Bakalův server Aktuálně.cz. Tento ovšem spadá pod německé vydavatelství Ringier Axel Springer a hlavní náplní serveru je odhalování skandálů a kauz. Spolu s tím navíc pokračoval v doktorandském studiu na zmíněné škole. Za pouhé tři roky vyprodukoval Ján Kuciak 138 článků [3], které se v poslední době točily hlavně okolo lidí vládnoucí strany SMER a podnikatelské lobby z východního Slovenska.

Chobotnice vztahů mezi politiky, představiteli státní správy a lidmi z mafie, nejen z té italské, tvoří nepřehledný spletenec vztahů, kde je mnoho potenciálních pachatelů Kuciakovy vraždy a mnoho lidí, kterým umlčení tohoto novináře přijde vhod. Co je však zcela zjevné, Kuciak nezískával důvěrné informace sám, jako mladý novinář bez naprosto žádných konexí by se k citlivým informacím nikdy nedostal. Je zde důvodné podezření, že někdo jeho vraždu plánoval dlouho dopředu, aby jeho smrt byla následně účelově interpretována jako vražda z politických důvodů, která bude prvoplánově vést a směřovat k lidem z vládnoucí strany SMER, což přivodí na Slovensku nepokoje a pád Ficovy vlády.

Zastřelený novinář vyšel teprve ze školy, neměl prakticky žádnou praxi, ale hned ho nechali dělat největší slovenské kauzy. Proč?

Slovenský novinář před svojí smrtí uveřejnil článek o tom, že dcera viceprezidenta Finanční správy SR Lucia Pátková spolupracuje s firmou Petroltrans [4], která obchoduje s palivy, ovšem tuto firmu vlastní schránková firma Grassmeadow Holdings Inc. na Britských Panenských ostrovech s nedohledatelnou majetkovou strukturou. Petroltrans měl za poslední 3 roky čistý obrat 687 milionů EUR. Dušan Pátek je druhý nejvyšší muž slovenské finanční správy a jeho dcera Lucia se údajně podílela na obchodech Petroltrans i v České republice. Ján Kuciak de facto naznačoval, že nejvyšší vedení slovenského Daňového úřadu je zkorumpováno a zapojeno do obchodů s palivy skrze schránkové společnosti v Karibiku. Po provalení kauzy došlo k výmazu Lucie Pátkové z obchodních registrů a na jejím místě se objevil Michail Olevský, Ukrajinec z Kyjeva, podle Kuciaka jde o bílého koně.

Viceprezident slovenské Finanční správy Dušan Pátek.

Jenže největší zájem Jána Kuciaka přitahoval slovenský podnikatel Marián Kočner a developer Ladislav Bašternák. Oba dva mají totiž velmi blízko k vedení SMERU, což se potvrdilo i v tom, že slovenský premiér Robert Fico má spolu s Mariánem Kočnerem byt v luxusním rezidenčním komplexu Bonaparte v blízkosti bratislavského hradu [5]. V poslední době však Ján Kuciak pracoval na kauze tunelování evropských dotací italskou mafií na východním Slovensku, a to právě v košickém regionu.

Italská mafie tuneluje na východním Slovensku evropské dotace pro zemědělce a košický finančák je dlouhá léta kryje, měl zjistit Ján Kuciak

Podle svědectví kanadského novináře Toma Nicholsona, který na Slovensku dlouho spolupracoval společně s Jánem Kuciakem na této kauze a Kuciakovi ji de facto přinesl jako na podnose, se má jednat o tunelování evropských dotací do pěstováni bioplodin a biopotravin na pozemcích bývalých zemědělských družstev na východním Slovensku. Italové, kteří jsou prý napojeni na mafiánskou skupinu Ndrangheta z Kalábrie [6], měli s pomocí slovenských politiků a s pomocí slovenské finanční správy dlouhá léta čerpat evropské dotace na pěstovaní bio produkce na polích východního Slovenska, ale ve skutečnosti pole leží ladem, už více jak 10 let na nich nikdo nic nezasel, v jiných případech Italové pronajali půdu třetí straně, zemědělcům, kteří na ní pěstují obyčejnou řepku, která nemá pochopitelně s biopotravinami nic společného.

Před redakcí Ringieru v Bratislavě bylo zřízeno pietní místo za zavražděného novináře.

A proč najednou začal hořet košický finanční úřad? Protože právě s jeho pomocí měli Italové dlouhá léta tunelovat tyto zemědělské dotace, protože zpětnou kontrolu, že opravdu se na polích pěstují bioplodiny, měl provádět právě finanční úřad košického samosprávního kraje. Je příliš velká náhoda, že pouhý den po medializaci šokující popravy slovenského novináře, který se zrovna chystal publikovat informace o tunelování zemědělských dotací na východním Slovensku, začne hořet košický berní úřad. Evakuování budovy a požár je dokonalou cestou k zametení stop a ke “ztrátě” důležitých dokladů, které by mohly odhalit napojení místních regionálních politiků na italskou mafii, ale nejen na ní. Systém evropských dotací totiž prochází přísnými kontrolami státních úřadů a ministerstev pro místní rozvoj, takže dlouholeté čerpání dotací z EU na biopotraviny, které ve skutečnosti nikdo na východním Slovensku nepěstoval a nikdy neviděl, by se muselo provalit při jednoduché kontrole účetnictví producentů biopotravin.

Na scéně se objevuje kanadský novinář, který přinesl Kuciakovi “italskou kauzu” jako na podnose a dva týdny před jeho vraždou narychlo ze Slovenska odcestoval

Může se tak stát, že v následujících dnech a týdnech povedou události k odhalení stop, které budou mířit do Bratislavy a k politikům vládnoucí strany SMER Roberta Fica. Není důvod pochybovat o tom, že na Slovensku bují korupce a tunelují se evropské dotační tituly, ale podle našich informací všechny tyto kauzy a informace přišly do rukou Jána Kuciaka vždy a pokaždé od někoho, kdo naservíroval mladičkému novináři všechno na talíř a on měl o tom jenom napsat. Pokud se podíváme na Toma Nicholsona, ten dlouho pobýval na Slovensku a pátral po italské stopě, ale před dvěma týdny narychlo ze Slovenska odjel. Můžeme jen spekulovat, proč odjel tak narychlo. Dostal od někoho echo? Celá kauza popravy Jána Kuciaka má doslova prvoplánový filmový nádech. Novinář byl ukázkově popravený i se svojí přítelkyní, vrah zanechal na místě vzkaz i v podobě postavené nábojnice vedle těl, celé to působí dojmem, že někdo chce, aby bylo jasné, kdo to udělal. A to právě nedává smysl.

Tom Nicholson v Show Jana Krause.

Jaký by mělo smysl, aby Italové takto teatrálně na sebe upozornili? A pokud by vražda přišla na objednávku někoho z okolí SMERu, tak i ten nejstupidnější politik z této strany by musel vědět, že po takovém činu se všichni budou dívat právě na lidi ze SMERu, kteří mohou mít užitek z umlčení novináře. Existuje spousta jiných variant, jak novináře umlčet, nejsnadnější je přeplatit ho, aby přestal o kauze psát. Pokud by to Italové zkusili a Kuciak by to odmítl, okamžitě bychom se o tom dočetli v bulvárním článku, že někdo chtěl podplatit novináře z Aktuality.sk. Až velmi nápadně to připomíná vraždu ruské novinářky Politkovské, která byla zinscenována tak, aby to vypadalo zcela očividně a prvoplánově, že k její likvidaci dal příkaz Vladimir Putin. Podobně jako vražda Borise Němcova, kde jeho zavraždění bylo taktéž zinscenováno do pozice, aby si každý okamžitě myslel, že k tomu dal příkaz ruský prezident. Nikde nesmí být žádné pochybnosti, všechno musí být na první pohled jasné a média musí hned mít jasno, kdo to udělal.

Slovenský nevládní sektor chce Kuciakovu vraždu mediálně a politicky “vytěžit”, Slovensku reálně hrozí demonstrace, nepokoje a Oranžová revoluce s cílem změny politického režimu

Na Slovensku se chystají demonstrace proti slovenské vládě, neziskový sektor plánuje akce, vražda novináře má být vytěžena beze zbytku pro účely Oranžové revoluce. Slovenští občané budou opět vyhnáni do ulic, aby skandovali hesla, které jim připraví neziskový sektor ve spolupráci se Sórošovými fondy a americkým velvyslanectvím. Lidé v neziskovkách, kteří studovali v USA, chystají v těchto hodinách manifest proti korupci v nejvyšší politice na Slovensku a celý mediální kolos zpravodajství bude vržen proti vládě Roberta Fica. Slovensko hraje o přežití, protože pokud dojde k oslabení politické rovnováhy na Slovensku, veškerou moc v zemi uchopí americké elity a jejich lokajové ve slovenském nevládním sektoru, spolu s maďarskými nacionalisty. Oranžová revoluce může přivést zemi až k rozvratu územní celistvosti.

Robert Fico, premiér Slovenské republiky.

Česko, Polsko i Maďarsko totiž jdou v Evropě zcela zjevně americkou cestou, pod vlivem amerických neoconů, proti Bruselu, pouze Slovensko je výjimkou, pouze na Slovensko nebyla podána žaloba ze strany Evropské komise za nepřijímání migrantů. Robert Fico zavelel ke spojenectví s Berlínem, které má ochránit Slovensko před vlivem amerických neoconů, tzn. Sórošových fondů a neziskovek, jejichž cílem je “kiskizace” slovenské zahraniční politiky, odklon Bratislavy od EU a příklon k transatlantickým vazbám s USA. Opět vidíme krev jako na Majdanu. Opět vidíme dalšího zastřeleného novináře, jako byla Politkovská. Opět vidíme snahy dostat a nahnat lidi do ulic, aby demonstrovali za něco, co bylo naplánováno a zinscenováno.

Popravený novinář spolupracoval se Sórošovou neziskovkou Open Society, před rokem měl přednášku o Panama Papers, kterou pomohl zinscenovat právě maďarsko-americký finanční mogul

Všechno nasvědčuje tomu, že Ján Kuciak byl obětován v zájmu vyšší věci, protože se dochoval videozáznam jeho přednášky v bratislavské pobočce Open Society Foundations George Sorose, kde Ján Kuciak před rokem přednášel právě o obrovské kauze Panama Papers, kterou zorganizoval právě George Soros a jeho operativní centrum v Londýně, ze kterého pocházela prvotní datová komuinikace britskému listu The Guardian. George Soros odpálil kauzu Panama Papers s cílem přivést k bankrotu skupinu přibližně 30 bank v offshore oblastech a poté je výhodně koupit, což se opravdu posléze stalo, když George Soros nakoupil skrze dceřinné trusty po celém světě více než dvacet bank, některé z nich byly dokonce dceřinkami jedné z největších bank na světě, španělské Santander Group.

Právě ve Španělsku se investigativní novináři zabývali propojením Panama Papers na bankovní skupinu Santander, která je v otevřené válce s domem Rothschild. A právě Ján Kuciak přinášel tuto Sórošovu kauzu na Slovensko. Mladický vzhled Jána Kuciaka a jeho smrt z něho dělá dokonalého mučedníka pro lidi z okolí Sórošova chazariátu. Nechoď Vašku s pány na led, říká jedno české přísloví. Ján Kuciak na toto přísloví dojel. Níže je autentické video Kuciakovy přednášky v kanceláři Open Society nadace George Sorose v Bratislavě z ledna loňského roku.

Asi nikdo si nemyslí, že někdo ze SMERu by byl takový idiot, že půjde zastřelit novináře, který tři roky píše články proti SMERu, ne? A přesto všechna média na Slovensku staví tuto vraždu do pozice politické vraždy, která přišla na objednávku. Problém je v tom, že objednávka nepřišla ze SMERU, ale už mnohem dříve ze zahraničí, zpoza oceánu. Anebo si snad nikdo z vás nevšiml, jak slovenský neziskový sektor je infiltrován americkou státní mocí, penězi a hlavně lidmi a novináři George Sorose? Nikdo si nevšiml, jak většina jednatelů a zaměstnanců slovenských neziskovek studovala v USA? Nikdo si nevšiml, jak je propojený personálně slovenský mainstream a slovenský nevládní sektor? Obětovali mladého 27-letého novináře, který ještě neměl děti a rodinu. Jeho smrt má na Slovensku posloužit k vypuknutí nepokojů a demonstrací proti vládě. Podobně, jako posloužila “smrt” studenta Martina Šmída na Národní třídě v Praze k vyvolání protestů, které vedly ke svržení režimu v roce 1989. Slovensko čeká boj o zachování vlastní budoucnosti.

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

https://aeronet.cz/news/v-kosicich-nekdo-zapalil-danovy-urad-stopy-popravy-slovenskeho-novinare-vedou-na-vychodni-slovensko-nekdo-urychlene-zameta-stopy-nebo-alespon-to-ma-tak-vypadat-ze-se-zametaji-kuciak-spolupracoval/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Touzard Roger

Touzard Roger

04.02.2019 10:54

Dobrý den Vážení prátelé, drahí reditelé spolecnosti nebo milí podnikatelé nebo milí pastori, je to zpráva, kterou nesmíme prehlížet, protože je pro vaše dobro.
Vy, kterí hledáte pujcku, abyste dokoncili svuj projekt, nebo jinak.
Jsme sdružení, které poskytuje pujcky všem osobám, spolecnosti, církvi, obchodníkum a mnoha dalším tak, aby každá osoba mohla být spokojena s temito potrebami.
Jedná se o spolecnost, která žije ve Francii ve spolupráci s mnoha bankami pro analýzu souboru, abyste získali tuto pujcku.
Budte proto vážní, abyste meli tuto nabídku od nás, protože je to vážné.
Naše úroková sazba ve výši 2% z celku
doba trvání úveru, Naše nabídka je od 10 000 do 300 000 €, pokud potrebujete, mužete nám poslat zprávu nebo na našem kontaktním míste Whatsapp
Whatsapp: +33751970595
E-mailem pltbanque8@gmail.com
Nebo nám prosím dejte tuto žádost o úver na náš úcet zde.
Dekujeme, že jste byli informováni temi, kterí potrebují, aby mohli realizovat své projekty.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.03.2018 20:01

Zatím jsou to všechno jenom dohady.Není žádný důkaz o správnosti té nebo oné krimiteorie.Což ovšem nevylučuje jejich správnost.V zásadě stále platí heslo v čí prospěch.Tam leží rozuzlení.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.03.2018 12:40

Všichni volají pro odstranění Fica, nikdo pro odstranění vraha...Mějte se hezky.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...