• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

           Poslanec Zdeněk Ondráček odstoupil z funkce šéfa komise pro GIBS. Co to ukazuje a co je za tím???
Počet návštěv: 5001

Poslanec Zdeněk Ondráček odstoupil z funkce šéfa komise pro GIBS. Co to ukazuje a co je za tím???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

   Tedy vážení-jestli tyto události občan nepochopí, tak jsme na tom už hodně špatně. To, že v naší zemi demokracie neexistuje je veřejné tajemství. To, že na tom nejsme vůbec lépe než Slovensko s propojením politické sféry se sférou zločineckou a kriminální je taktéž jasné a je to v první řadě na pravé straně politického spektra. Vrchol všeho a popření elementární slušnosti je však přístup pravice ke zcela legitimní a demokratické volbě poslance Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS a její nerespektování.    

              Pravice v čele se špínou jakou je ODS, TOP, Starosty a ulhanými lidovci spustili doslova mediální lynč poslance Ondráčka, který vyústil téměř ve skutečný lynč, protože poslanci Ondráčkovi bylo vyhrožováno i způsobem, že pana poslance vynesou zadním východem ze sněmovny. Ano tak to je. Musím smutně konstatovat, že pravice se bojí a její strach je takový, že je ochotna se snížit ke všemu.

              Dost možná i k vraždě člověka jako se tomu stalo na Slovensku. Pravice se jala dokonce organizovat veřejné protesty proti panu Ondráčkovi, který se však nedopustil ničeho protizákonného na rozdíl od politických es naší vznešené pravice. Ta národ okrádá a veřejně mu lže.  viz: církevní restituce, pachtování se se sudetoněmeckým landsmanšaftem a panem Posseltem-tedy pohrobky nacistů, privatizace atd. Ony nestačí kauzy Nečas, Bakala, Kožený a další???? To stálo občany stovky miliard z jejich peněz.

                 To, co se stalo je ostudou naší země, ostudou nás všech!!! Právě nyní by se měl Český národ vzepřít a říci DOST!!!! Právě nyní je správný čas vyjít do ulic a začít bojovat za pravdu a také za sebe a naši budoucnost.

                 Tento text, který jsem napsal není v žádném případě podporou KSČM!!!!  Je to text, který má podpořit pro mě slušného kluka kterého znám již několik let a vážím si ho. Kluka, který v životě neudělal nic špatného a vždy pracoval pro republiku a to prosím bez toho, aby převlékal kabáty jako např Kalousek, Štětina, Schwarzenberg, Pospíšil a další. Vždy zůstal věren tomu svému a ze své cesty neuhnul. To vše říkám i přes to, že ne vždy mohu souhlasit ve věcech politických s jeho otcem a bratrem.

                  Pravice má nyní plnou hubu demokracie, ale z jejich úst nepadá nic jiného, než smrdutá lejna. Je špiněním demokracie, když si o ní dovolí hovořit lidé jako Stanjura, Kalousek, Bělobrádek, Fiala, Udženija, Gazdík a jiní vyčůránci, kteří ani nevědí, co demokracie obnáší. A jestli je ukázkou pravicové demokracie to, že je poslanci vyhrožováno veřejným lynčem, organizováním protestů proti jeho osobě, vyhrožováním jeho rodině a dětem-to hovoří samo za sebe.

                   Závěrem ještě tolik. Je vidět, že pan Babiš chce hodně vládnout a o nic jiného mu nejde. Pro svůj byznys obětuje kohokoliv a je mu lhostejné i to, že člověk prošel zcela legitimním způsobem zvolení. Pane Babiši-projevil jste se jako zbabělec a prospěchář-ubohý kupčík.

                    Tak, co-vyjdem do ulic??? V pátek na 14 hodinu v Praze a zablokovat všechny páteřní tahy i se železnicí? Ať pomatení Pražáci pocítí, že s venkovem se orat nebude. Už máme dost té Pražské špíny.

RAM

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
tom mayer

tom mayer

06.03.2018 21:17

Babiš zradil a kavárenští překřičeli chudáka komunistu. nezbývá než poblahopřát panu Tomiovi k vitězství v předčasných volbách nebo vylézt do ulic a konečně začít tradiční revoluci s krví a provazy.


 
Vladimír  RUDOLF

Vladimír RUDOLF

06.03.2018 21:05

Doporučení Policii ČR, aby místo obušků a vodních děl začala používat proti demonstrantům živé štíty "poslanců žumpy parlamentu ČR", čímž by tito idioti získají praktické zkušenosti "mlátiček", aby tito idiori přestali dehonestovat a urážet příslušníky pořádkových ozbrojených sborů za jakéhokoliv režimu ! A Vy, příslušníci těchto sborů klidně nakupte kytičky a chlebíčky, které rozdávejte s úsměvem všem demonstrantům. V pohodě se můžete na ty politické idioty žumpy poslanecké Sněmovny vysrat a nenechat se propírat jejich nevymáchanými držkami následných křivých obvinění!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.03.2018 19:44

V tomto státě není demokracie,protože ji nikdo ani nechce.Počínaje partajemi a konče občany.Pan Ramnbousek patří mezi ně.Já jsem totiž,panáčku,ta pražská špína(dle Vašeho tvrzení),která ovšem nevolí ty "skvělé demokratické"partaje.Volil jsem Zemana,ale říkám jasně,že dnes toho lituji.Považuje stát za svůj majetek,což je nepřípustné.Chová se stejným způsobem,jako se choval Sobotka.Zmiňovat převlékače kabátů je zcela zbytečné.Nakonec největším cestovatelem nebyl Kalousek či Pospíšil,ale Bursík!Udženija musela ze Srbska utéct,aby si zachránila svůj špinavý krk,ale tady patří k politické špičce.Takže není třeba chodit volit,oni si dementní elitáři nakonec stejně prosadí svoje.Stačí,když občan platí daně,přestože stát pro něho nic neudělá.Než dětské obědy,tak kriminálnické prvotřídní dovolené!Na to je tento stát!


 
Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Zeman: Black lives matter je rasismus

Zeman: Black lives matter je rasismus

Včera mnohý z nás, dokonce možná většina národa mohla souznít s prezidentem republiky, když heslo černošských aktivistů Black lives matter, provázené tisíci vyrabovaných obchodů, stržením a pomalováním možná stovek soch osob spojených i nespojených s otrokářskou minulostí, vynucovaným klekáním bílých spoluobčanů a prosbami o odpuštění, davovou psychózou při odmítání všeho bílého, počínaje vážnou hudbou, ruku na srdce neznám žádného černošského světového skladatele, přes rasistická jídla dokonce i u italské kuchyně a samozřejmě u módy, označil jako rasistické. A já bych dodal jako tupě rasistické.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...