• Středa, 17. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Hedvika

Část slovenských pseudovlastenců dělá Kiskovi a Bruselu užitečné idioty
Počet návštěv: 791

Část slovenských pseudovlastenců dělá Kiskovi a Bruselu užitečné idioty

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

A to tím, že nechtějí podržet vládu „levičáka“ Fica. Hrají si na vlastence a tradicionalisty, ale proti „socanovi“ se klidně spojí s největšími multikulturalisty a sluníčky, protože oni jsou přece „skalní pravičáci“!

Jak smýšlejí kiskovci, netřeba opakovat, to již víme. Je ovšem potřeba zaostřit pozornost na politické subjekty typu SME RODINA pana Borise Kollára a podobné pokrytecké spolky, které v podstatě svou nepodporou premiéra Fica dělají užitečné idioty, ne-li něco horšího, těm, kteří dle mého přesvědčení zorganizovali ohavnou vraždu novináře Kuciaka a jeho partnerky, a to za účelem svržení Róberta Fica a nastolení otevřeně eurohujerské a promigrační vlády na Slovensku.

Nechápu, proč se slovenští vlastenci a odpůrci multikulturního eurodiktátu nesešikují na podporu Ficovy vlády, a to napříč politickým spektrem, zleva doprava! Jen tak by mohli ještě zabránit „majdanizaci“ Slovenska! Ale místo toho je jim bližší politikaření a žabomyší prospěchářské války, z nichž přece může tomu či onomu něco „kápnout“, než aby se bez ohledu na své partikulární zájmy postavili za svůj národ, proti Kiskovi a spol., a tedy jednoznačně za Róberta Fica, byť i on má samozřejmě své chyby.

Kdo ale před zájmy národa upřednostňuje vlastní prospěch, nemá právo se prohlašovat za vlastence. Takovým lidem by slušely úplně jiné „tituly“, jež tady raději ani nechci vyjmenovávat.

Bratia Slováci, probuďte se a dejte „červenou kartu“ těm, kteří mají na oko plná ústa konzervativních a pseudovlasteneckých keců, ale ve skutečnosti jsou schopni se spojit s naprostým politickým protikladem sebe sama, jen aby z toho něco vytěžili pro svou nenasytnou kapsičku!!! Říká se, není všechno zlato, co se třpytí. A podobně je to s lidmi jako Boris Kollár a dalšími „chytrolíny“ ze stejného těsta!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.03.2018 19:48

Fico totiž toto nebezpečí podcenil.Místo toho,aby řešil důležité věci,jako je majdan v Bratislavě,věnoval se žabomyší válce s Kotlebou.To se mu vymstilo a asi toho už příliš nemůže udělat ve svůj prospěch.Tímto nezasahuji do záležitostí Slovenska.V důsledku ataku na Fica otočil i Babiš a jeho voliče bude čekat nepříjemné překvapení.Jediná záchrana Babiše jsou předčasné volby,záchrana Fica je asi v nedohlednu.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek vna kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek na kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Přečetl jsem si v Lidových novinách článek Ivany Milenkovičové, specialistkou na protitibetskou propagandu, její další rozhovor, tentokrát ne s Tibeťankou paní Nyimou Lhamovou, neteři lámy a duchovního vůdce Tenzina Deleka Rinpočheho, nýbrž s předsedou exilové tibetské vlády Lozangem Sanggjänem.

Hudebník pro PL zavzpomínal na předrevoluční kšefty a chování Michaela Kocába. A odplivl si

Hudebník pro PL zavzpomínal na předrevoluční kšefty a chování Michaela Kocába. A odplivl si

STO LET REPUBLIKY Ikona sametové revoluce a „vítěz nad sovětskými okupanty“ Michael Kocáb neměl před rokem 1989 problémy s komunistickým režimem za své disidentské názory, ale za obyčejný hospodářský delikt. On a jeho kapela Pražský výběr také nebyli mezi značnou částí ostatních rockových hudebníků před pádem režimu oblíbeni, a to kvůli sobectví, s jakým se Kocáb k nim choval.

Starý Procházka zase v Praze!

Starý Procházka zase v Praze!

Za několik dní si připomeneme 100. výročí vzniku republiky. Jak jsme se dozvěděli z médií, bude z panteonu Národního muzea na tuto slávu pokukovat císař František Josef I. (1830 – 1916) a císařovna Alžběta. Nabízí se otázka, proč tento jeho návrat právě v tyto slavnostní dny. Je to jen stesk po bývalém mocnáři? Nebo je snaha vykreslit jej v tom nejlepším světle a udělat studentům v hlavě zmatek? Nebo pokus o potlačení významu 28. října 1918.

Poslední domácí zprávy