• Pondělí, 18. červen 2018
  • Svátek má Rukojmí Milan

Zde je pasáž v projevu prezidenta republiky, která zvedla ze židlí známá esa!
Počet návštěv: 4481

Zde je pasáž v projevu prezidenta republiky, která zvedla ze židlí známá esa!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Prezident citoval slova z opery B. Smetany Braniboři v Čechách,,My nejsme lůza ,my jsme lid! Dále řekl:,,Přecházím ke třetí a poslední části hodnocení minulosti, a to je pokus manipulovat českou veřejností.

A svým způsobem mohu velmi snadno navázat na předchozí téma, protože noviny, jako jsou Hospodářské noviny nebo týdeník Respekt nebo server Aktuálně.cz, jsou ve vlastnictví Zdeňka Bakaly. A tyto noviny nás každodenně poučují o tom, jak se máme chovat. Podle mého názoru novinář, který bere peníze získané tímto způsobem, by neměl mít naši úctu a neměli bychom ho brát vážně"

A pokračoval: 
,,Samozřejmě, že kritika, která se týká mediální sféry, se nedá redukovat pouze na Bakalovo mediální impérium, a není to ani kritika pouze papírových médií. Je to například i kritika veřejnoprávní České televize. Rád bych vám připomněl nedávnou studii Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, která uvádí, že zpravodajství naší veřejnoprávní, vyvážené, objektivní České televize bylo v minulosti výrazně ovlivněno její příchylností ke straně, která se jmenuje TOP 09. Budu předpokládat, že vzhledem k nedávným volebním výsledkům této strany se Česká televize napříště stane poněkud vyváženější. Snažme se tedy, abychom dokázali rozlišit novináře, kteří hledají pravdu, od novinářů, kteří hledají senzace, a domnívám se, že patří úcta těm prvním a neúcta těm druhým"....(následovaly odchody uvedených poslanců)
Po skončení prezidentova projevu se sálem ozval potlesk!

https://www.youtube.com/watch?v=klbwbChrV78&feature=youtu.be&a

http://www.novarepublika.cz/2018/03/zde-je-pasaz-v-projevu-prezidenta.html

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Květoš Vícha

Květoš Vícha

12.03.2018 08:18

Němcová a Kalousku, co nejste ochotni vyslechnout kritiku Zemana nechcete připustit, že prezident Zeman v proslovu na inauguraci řekl jen pravdu. A to záměrně na tak slavnostním aktu, že se to nehodilo? Ale bylo to účelné, aby co nejvíce národa slyšelo a procitlo, jak to v ČR chodí.


 
Vladimír  RUDOLF

Vladimír RUDOLF

09.03.2018 13:50

Promiňte, vážení páni novináři a scénáristé jakýchkoliv "Hřebejkových Pelíšků", politické názory jednotlivých spoluobčanů nikdy nebyly předmětem spravedlivého střetu a vítězství formou "davové psychózy manipulované ulice", ale Sněmu zmocněnců obcí a měst Československa", který jediný má nezastupitelné právo odporovat komukoliv, kdo rozkládá demokratický systém státu založený Listinou základních práv a svobod, jestliže instituce zákonodárné, výkonné a justiční moci jsou paralyzovány či tuto ústavní moc zneužívají proti vlastním občanům. A bohužel svoji moc zneužívají politické strany a hnutí již od roku 1939 od nástupu nacismu v Německu až do dnešních dnů cestou "davové psychózy ulice hl.m. Prahy, Bratislavy, Pardubic, Košic atd. včetně kulturních stánků divadel, kin, koncertů a podobně", tj. v rozporu s tímto ústavním právem odporu, a i pane Jiří Svobodo, Vámi citovanou "Deklarací". Skutečnost, že proti této "davové psychóze ulice" jsou mocenskými režimy zneužíváni příslušníci ozbrojených pořádkových sil, tak není vina těchto příslušníků, ale politických stran a hnutí daného režimu, včetně toho režimu převratu polistopadové "sametové revoluce" a jeho podvodníků, kteří křivě přísahal na Ústavu lidu této České země, žili a žijí nad poměry a podvádí i kradou doposud! Skutečnost, že tomu takto jest, je vina nás všech, že pokračujeme v sebeklamu obhajoby svých včetně "Hřebejkových Pelíšků Mamonu či lesku a bídy kurtizány politiky minulosti i současnosti".


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.03.2018 19:28

Zeman byl drzý a kritizoval podporovatele zlodějských partají.To se nemůže odpustit.Všechno porušovat,a to včetně ústavy,mohou jen ta uskupení,která po celou dobu své existence kradla,ostatní musí držet ústa.


 
Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.

 

Poslední domácí zprávy