• Středa, 26. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Zora

Chemický útok v syrském Dúmá opět vede k britské tajné službě MI6 a britskému zakladateli Bílých přileb a Raedu Salehovi, operátorovi White Helmets a CIA.
Počet návštěv: 4813

Chemický útok v syrském Dúmá opět vede k britské tajné službě MI6 a britskému zakladateli Bílých přileb a Raedu Salehovi, operátorovi White Helmets a CIA.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Chemický útok v syrském Dúmá opět vede k britské tajné službě MI6 a britskému zakladateli Bílých přileb a Raedu Salehovi, operátorovi White Helmets a CIA. Skripalova rodina se dostane do amerického programu na ochranu svědků, Londýn honem rychle zametá stopy! Jeden britský chemický hoax končí, druhý právě začíná!

V syrském městě Dúmá, které je v obklíčení syrské armády, došlo podle posledních informací k chemickému útoku na místní obyvatelstvo. Mezi obětmi je prý mnoho dětí. Americký prezident Donald Trump už stačil ze zodpovědnosti za útok obvinit Bašára Asada, kterého označil za “zvíře” a vina prý leží rovněž i na Rusku a Íránu, které Asadův režim podporují. Všichni prý za to draze zaplatí, dodal na svém Twitteru Donald Trump [1].

Ruské ministerstvo obrany ihned oznámilo, že na místo údajného útoku prý vyšle odborníky, aby ihned odebrali vzorky a prokázali, že jde o hoax a podvod, protože Moskva, Damašek i Teherán ostře odmítají, že by kdokoliv z protiteroristické koalice použil chemické zbraně. Je to tak absurdní a naivní, že tomu už nevěří ani veřejnost v diskusích v západních médiích, protože Rusko by muselo být úplně na hlavu, aby v dnešní době stále neutuchající kauzy Skripal pomáhalo Asadovi v Sýrii s chemickými zbraněmi. A že se jedná o hoax a provokaci, na to ukazují i další informace z města Dúmá.

Bílé přilby pózují v syrské Ghútě s diplomy.

Zprávu o použití chemických zbraní totiž z města přinesla vysoce nedůvěryhodná a podezřelá nezisková organizace White Helmets, tzn. Bílé přilby. O této organizaci, která je napojena na britskou tajnou službu MI6 a americkou CIA jsme přinesli velmi zásadní článek zde. Organizaci založil operátor MI6 James Le Mesurier, který je ve složité a spletité struktuře napojen na na britskou vládu, americkou neziskovku USAID, americké tajné služby, americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti a přes Raeda Saleha je propojený na saúdsko-arabskou královskou rodinu.

Všude tam, kde se objeví Bílé přilby, uprostřed měst a městských čtvrtích, které jsou pod kontrolou Al-Kajdy, ISILu, An-Nusrá nebo Džajš al-Islám, tak tam všude Bílé přilby operují a volně se pohybují pod ochranou těchto islámských skupin. Operátoři White Helmets pracují v oblečení záchranářů a v bílých přilbách a objevují se na místech zinscenovaných útoků, kde pořádají “přehlídky” zraněných civilistů pro západní filmové štáby. Svoji činnost filmují a následně distribuují do západních médií, které potom materiály používají k vykreslování údajných válečných zločinů syrské armády Bašára Asada.

Bílé přilby založil bývalý britský žoldák a dnes operátor britské MI6, v Sýrii přilbám šéfuje člověk na americkém seznamu podezřelých osob ze spolupráce s teroristy

Operace Bílých přileb v Sýrii řídí Raed Saleh, který je spolupracovníkem americké CIA a dokonce si přijel do USA převzít medaili od think-tanku Atlantic Council, se kterým spolupracuje mj. i Jakub Janda z Evropských hodnot, ale na letišti v USA byl Raed Saleh zadržen jako nežádoucí osoba a bylo mu zrušeno vízum, protože jedna z amerických agentur ho zapomněla odstranit z amerického seznamu teroristů poté, co začal pracovat pro CIA. O skandálu jsme přinesli informace zde.

Takže si představte, že informaci o chemickém útoku ve městě Dúmá, které je pod kontrolou teroristické islámské skupiny Džajš al-Islám, přinesly Bílé přilby, které založil bývalý britský žoldák a dnes operátor britské tajné služby MI6, a které v Sýrii řídí a manažeruje Raed Saleh, který je na seznamu některých amerických úřadů jako nežádoucí osoba s vazbami na teroristické organizace, a kvůli tomu mu bylo v USA na letišti zrušeno vízum. A právě od organizace, kterou řídí takovéto podezřelé osoby, přebírají západní média a dokonce i americký prezident “zaručené informace” o chemickém útoku v Sýrii? To jako vážně?

Je to neuvěřitelné, jestli jsem to nepřivolal, ale v pátek na rádiu jsme právě o tomto hovořil, že se obávám, aby se američtí jestřábi nepokusili zmařit konání schůzky mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem. A právě tento údajný chemický útok v Sýrii má přesně ten potenciál zmařit takovou schůzku, protože Trumpovy výroky na Twitteru na adresu Ruska opravdu ukazují, že v této chvíli je pravděpodobnost setkání obou politiků opět a znovu na bodě nula.

Ruské ministerstvo zahraničí proto pohotově zareagovalo a chce prokázat, že útok v Dúmá je zinscenovaný Bílými přilbami, ale obávám se, že Rusko se v této chvíli nachází v oné situaci, na kterou sedí přísloví o psovi a holi, kterou si každý najde, když chce psa bít. Rusko může stokrát prokázat, že v Dúmá k žádnému útoku nedošlo, ale stejně to nebude nic platné, protože západ bude tvrdit, že Rusko účelově lže. Protože jak ukázala kauza Skripal, v roce 2018 už západ žádné důkazy proti Rusku stejně nepotřebuje.

Skripalovi po zázračném uzdravení budou uklizeni do USA v rámci programu ochrany svědků, Londýn začal zametat stopy po svědcích zpackané provokace s Novičokem

Od této chvíle stačí veřejně vystoupit v parlamentu v roli premiérky a prohlásit, že za chemický útok s největší pravděpodobností může Rusko. A tím důkazní řízení proti Rusku končí. A co udělají ostatní země na západě? Namísto požadavku o předložení skutečných důkazů Londýna proti Rusku přijde servilní držení basy a solidární vypovězení ruských diplomatů za to, že se Moskva nechce k chemickému útoku přiznat. Marné jsou snahy Moskvy a žádosti o chemický vzorek ze Salisbury, marné jsou snahy Ruska adresované Organizaci pro zákaz chemických zbraní, která ve svém hlasování požadavky Moskvy stejně zamítla.

Marné budou i laboratorní testu z Dúmá, i když prokáží, že k chemickému útoku nedošlo, a že Bílé přilby opět zinscenovaly srdcedrásající scény s malými mrtvými dětmi, které na videích nedokáží zadržet dech a občas mrknou a pohnou víčky očí. Protože i když se ukáže, že Bílé přilby založil operátor MI6 a činnost v Sýrii řídí člověk na americkém seznamu teroristů, tak přesto je to marné, protože západní média budou pouze dokola opakovat stanoviska západních vlád a tiskových odborů.

Julia a Sergej Skripalovi. Oba získají nové identity a budou přesunuti do USA.

Velká Británie se pomalu loučí se zpackaným skandálem smrtelně otráveného a posléze zázrakem vyléčeného Sergeje Skripala a jeho dcery Julie. Oba dva podle posledních zpráv jsou již propuštěni z nemocnice a jsou pod ochranou britské tajné služby MI5 (kontrarozvědka). Oba dva míří do programu na ochranu svědků v USA [2], z tohoto důvodu nemohla Julie Skripal v telefonickém rozhovoru [3] povolit své sestřenici Viktorii návštěvu u sebe, protože Julie a její otec jsou teď v Británii v ochranném režimu získávání nové identity a budou přesunuti do USA, pod jinými jmény a budou uklizeni z očí médií a veřejnosti. Jedná se o zametání stop nepovedené a zpackané provokace proti Rusku, která hrozí přerůst v mezinárodní skandál Londýna, pokud by Sergej Srkipal a jeho dcera Julie začali mluvit. I z tohoto důvodu měla Julie v uniklém telefonickém rozhovoru se sestřenicí Viktorií zjevné obavy o svoji budoucnost a nechtěla sestřenici nic sdělit.

Jeden zpackaný chemický útok v Salisbury následuje další, tentokrát v Sýrii

Skandál s chemickou otravou v Salisbury tak nevyšel podle očekávání, proto byla okamžitě v Sýrii spuštěna nová akce, opět s chemickým útokem, ale opět jsou u toho Britové, konkrétně James Le Mesurier jako zakladatel Bílých přileb a je u toho i Raed Saleh, šéf Bílých přileb v Sýrii a operátor CIA. A znovu je hlavním terčem Rusko a k tomu navíc Írán, pokud pomineme obligátního nepřítele Američanů Bašára Asada. Nedávno zazněla informace, že Donald Trump chce stáhnout ze Sýrie americké vojáky. Tohle rozhodnutí je teď zřejmě opět shozeno ze stolu a Američané v reflexi na údajný strašný útok v Dúmá nejen ze Sýrie neodejdou, ale zřejmě podniknou proti Bašáru Asadovi zase nějaký odvetný úder Tomahawky odpálenými z amerických lodí. Uvidíme, kolik jich tentokrát doletí do cíle.

Bílé přilby v akci v Sýrii.

Poslední otázkou zůstává, kolik evropských politiků a vlád opět skočí na další protiruskou provokaci ze strany Londýna a amerických neoconů, kolik dalších ruských diplomatů bude vypovězeno. Opakovaný vtip totiž není vtipem a další chemický útok, když předchozí v Salisbury ještě neutichl, půjde Rusku přišít jen opravdu těžko, ale zoufalá situace vyžaduje zoufalé činy. Rusko, Írán a Turecko se sbližují a americké okno pro prosazení svých plánů pro navázání Evropy pupeční šňůrou na ropovod a plynovod do Saúdské Arábie, která by vedla přes území Sýrie pod kontrolou Kurdů, se začíná uzavírat. Namísto toho se buduje Nord Stream 2, který pupeční šňůrou propojí Německo a Rusko. Američané už neví, co by vymysleli, a tak zůstávají jen zoufalé kroky, opakování starých triků, kterým už nikdo nevěří. Znovu se tak potvrzuje, že nejsou kádry, které by dokázaly americké plány realizovat k dosažení úspěchu. Ovšem na straně druhé, chybí i kádry, které by uměly eliminovat vliv amerických neoconů v Evropě a na Blízkém východě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mikuláš Hrubiško

Mikuláš Hrubiško

09.04.2018 05:26

Možná je za tím CIA. Assad nemá k tomu motivaci. USA by se měli stáhnout z ze Sýrie. Jenom tam napáchali škody a podpořili radikální islám. Intervence USA poškodili křesťany na blízkém východně a pomohli islamistům. V Iráku už křesťané nejsou. Podle nedávné zprávy USA dodaly zbraně do Sýrie v hodnotě dvou miliard dolarů. Většina z těchto zbraní skončila v rukou ISIS přímo nebo nepřímo prostřednictvím "umírněných", kteří si sebou vzali zbraně, když se přidali k ISIS nebo al-Káidě. Kdyby vyhráli takzvaní "umírnění" (ve skutečnosti ISIS) v Syrii, tak by tam křesťané taky nebyli. http://www.epshark.cz/clanek/152/ceho-dosahli-usa-v-syrii


 
Ilona  Agafonová

Ilona Agafonová

08.04.2018 23:58

Brzy, už v listopadu 2018 se o čtvrtinu proti hod. ručičkám posune severní pól. Pro pochopení si představte mapu světa, jakou má v logu OSN Severní pól se přemístí do západní Evropy. Dnešní teplý, kompasový východ pak bude na severu Ruska. Evropa zamrzne , S. Amerika se vypaří, Indie taky. Před 300 lety, do druhé celosvětové potopy n.l. , kdy zamrzli Mamuti, a také tehdy zahynula technicky vyspělá, předpotopní civilizace AMPÍRU, ta, která posvařovala z ocelových plátů Titanik a ocelového Leviatana, tak tehdy byl tlak vzduchu něco přez 8 atmosfér, dnes to jsou 4 atmosféry. Jestli přepólování poškodí sleněnou kupoli nad našimi hlavami, může se tlak vzuchu jetě snížit, a z hora z Kupole může být nasátý mráz z vakua . To by zamrazilo Evropu na příštích 250 let. Nyní už víte, proč je do Evropy cíleně přesouváno arabské a negroidní obyvatelsto. Je určeno k eliminaci při mrazu -300.C na nově vzniklém SP v Evropě. Proto jsou jara v Sýrii, Libyi, migrace Ukrů z černozemě, Litvanů a Lotyšů za prací do EU. atd.. Dobře to popisujou Komunisti na stránkách OV KSČM ve Frýdku : http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.04.2018 19:59

Na to žádná vláda neskočí.Každá se zúčastní aktivně na povel,jako při tzv. otravě.Na toto nemůže nikdo skočit,leda idiot.


 
Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Před týdnem tedy 19.1.2022 jsem napsal krátkou napůl odlehčenou glosu pod názvem Lahůdková pokerová hra, ve které jsem nadhodil, že k nadpisu mě přivedla americká agentura Bloomberg, která uvedla, že to co udělal Putin s rozložením sto tisíce svých vojáků u svých hranic s Ukrajinou je skvělým tahem a Putin nemůže nic pokazit, dokud je tam nechá, než mu Zápas splní jeho požadavky a nepohne se ani dopředu, ani do strany, ani vlevo, ani v pravo a nechá tím všechny zainteresované hráče v nejistotě.

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Zatímco současná zahraničně politická publicistika zcela nepochybně žije úvahami západní mediálně politické propagandy o brzké okupaci Ukrajiny ze strany Ruska, druhá část se soustřeďuje na vývoj a realitu možného prosazování či neprosazování politiky Green Dealu, část publicistiky se věnuje sice menšinového, ale o to agresivnějšího menšinového hnutí antiwaxerů, jako průvodního znaku poněkud dlouhého období covidové pandemie. Pod hesly o svobodě je toto hnutí namířeno proti většině společnosti, která bere zdravotní opatření za potřebná a chce většině vnutit svůj úhel pohledu. U nás se tohoto úkolu ujala SPD, v Rakousku Svobodní či vedle v Německu AFD.

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často hlasuju pro ruzne pitomosti, to už je v Praze taky zvyk.

Poslední domácí zprávy

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často...

Vrána k vráně sedá…

Vrána k vráně sedá…

Je několik evropských vlád, charakteristických zběsilou protiruskou nenávistí a podobně zběsilým příklonem k německému fašismu či dokonce...