• Čtvrtek, 18. říjen 2018
 • Svátek má Rukojmí Lukáš

               P.C.Roberts: Proč nám říkají tak průhledné lži?
Počet návštěv: 986

P.C.Roberts: Proč nám říkají tak průhledné lži?

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Američtí činitelé a presstitutky nám sdělují, že nezákonný americký raketový útok na Sýrii zasáhl sklady chemických zbraní, ve kterých byly uloženy chlor a sarin.

Kdyby to byla pravda, nevzal by si smrtonosný mrak, který by výbuchy raket uvolnil, za oběť daleko víc životů, než kolik jich bylo usmrceno v domnělém syrském chemickém útoku v městě Duma? A nestal by se tím americký raketový útok stejně zločinným, jako domnělý útok syrský, a nepostavil by USA a jeho vazaly do stejné kategorie škůdců, do které oni sami už zařadili Asada a Putina?

Co říkáte vy, experti na chemické zbraně? Uvolní chemické zbraně svou smrtící látku jen když explodují při úmyslném použití, anebo též když vedle nich bouchne raketa?

V Sýrii nezaznamenávají žádné stopy po chemických látkách v ovzduší, které by tam ovšem byly, kdyby rakety skutečně zasáhly sklady chemických jedovatých látek. Nikdo nehlásí, že by do nemocnic přijížděly sanitky s lidmi postiženými chemickou otravou. Ale jak tomu tak může být, když do skladů s chemikáliemi padly rakety?

Když jsem býval redaktorem deníku Wall Street Journal, pracovali tam tehdy ještě kompetentní lidé, které by takové otázku jistě napadly.

Což už je dnes jen vzpomínka. Noviny přestaly být zdrojem informací a staly se propagačními megafóny.

Překlad: Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.04.2018 20:19

Nikdy jsem netvrdil,že jsou Rusové beránci.Ale pane Matějko,na USA a jejich spojence nemají ani náhodou.Už jsem Vám doporučil,abyste svou propagandou poctil někoho jiného.Tady vypadáte jako blbec.A to snad nemáte zapotřebí.


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

16.04.2018 23:32

..a proč Rusové vyrábějí průhledné lži..? https://www.facebook.com/groups/266296877224865/permalink/348349972352888/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.04.2018 19:53

Chemický útok byl akcí tzv.Bílých Přileb,které jsou placeny britskou MI6 a řízeny z CIA.Útok proti Sýrii byl zbytečný a hloupý.Pokud by tam byly továrny na výrobu chemických zbraní či jejich sklady(jak tvrdí USA a jejich evropské kolonie),tak by bylo daleko více zabitých civilistů,než v Dumá.Ale to by byli mrtví po americké agresi a to se nepočítá.Asad skutečně neměl důvod použít chemických zbraní,ať to USA tvrdí,jak chtějí.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Už se mi ty kulatiny blížily a já se cítil stále víc ztuhlý. Jasně, když člověku schází pohyb. Avšak přišel podnět. Od syna, třicátníka. Docela se vychloubal, že běhá na delší tratě a že mu to svědčí. Za nedlouho někde na nettu přečetl, že lepší než běh je ostrá chůze.

Poslední domácí zprávy