• Čtvrtek, 18. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Úmrtí ruského novináře mají na svědomí Spojené státy a Trumpovi agenti!
Počet návštěv: 1116

Úmrtí ruského novináře mají na svědomí Spojené státy a Trumpovi agenti!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Přiznávám, že jsem se tak trochu inspiroval přístupem Londýna ke kauze Skripala, takže mé důkazy mají podobnou váhu, jako ty, které předložili Britové ohledně „zaručeně Putinem objednané“ vraždy, nevraždy špiona Skripala a jeho dcery.

Jistý ruský novinář Maxim Borodin zemřel po pádu z okna v pátém patře, oficiálně se jeho smrt pokládá za sebevraždu. Jenže…, onen investigativní novinář se v poslední době zabýval zabíjením ruských dobrovolníků v Sýrii bombami amerických agresorů. Šlo o dobrovolníky ze skupiny Vagner a útok Američanů na město Dajr az-Zaur alias Dejrizor na počátku února.

 

Citace

Krátce po Borodinově smrti oznámil jeho kamarád Vjačeslav Baškov, že se mu Borodin ozval ve čtvrtek v pět ráno a stěžoval si, že jeho dům obklopili maskovaní příslušníci "bezpečnostních sil". Borodin byl podle Baškova znepokojený, ale nejevil známky hysterie ani opilosti.

Novinář prý Baškova požádal, aby mu sehnal právníka, protože se obával, že jeho byt prohledají. O hodinu později však zavolal znovu s tím, že se spletl a že se podle všeho jedná jenom o cvičení.

"Pak už jsem mu nevolal, i když jsem čekal, že napíše něco na facebook," uvedl právě na této síti Baškov. "Jenže nenapsal nic a 13. (dubna) média informovala, že Maxima našli pod jeho balkónem a že je na pohotovosti."

Známý ruský novinář zemřel po pádu z okna. 'Sebevražda za zamčenými dveřmi,' tvrdí úřady

Možná pan Borodin nejevil známky hysterie ani opilosti, ale mohl být nadrogován něčím daleko sofistikovanějším, než je alkohol…, nějakou látkou, která např. vyvolává paranoidní bludy, pod jejichž vlivem může oběť takovýchto bludů i vyskočit z okna. Takovéto bludy jsou mj. součástí mnoha případů onemocnění schizofrenií a je dobře známo, že některé drogy vyvolávají příznaky schizofrenii velmi blízké, včetně halucinací, úzkostí a právě paranoidních představ typu, že „Oni po mně jdou“.

Proč by zrovna před domem novináře, jenž se zabýval bombardováním ruských dobrovolníků Američany, ruské bezpečnostní síly pořádaly nějaké řekněme „zastrašovací cvičení“, nota bene po nepříjemné kauze Skripal? Naprosto evidentní nesmysl. Mnohem větší zájem na Borodinově „sebevraždě“ by měli američtí jestřábi, snažící se vyhrotit vztahy západu s Ruskem, aby učinili Evropu závislejším na americkém břidličném plynu, samozřejmě podstatně dražším, než je plyn ruský.

Proto tvrdím, ač moje „důkazy“ mají váhu spekulací lidí typu současné britské premiérky, že za smrt Maxima Borodina nese plnou odpovědnost vláda Spojených států amerických, resp. Američtí agenti, kteří pana Borodina zdrogovali, aby pak pod vlivem drogy „chytl stíhu“ a v pominutí smyslů nakonec vyskočil z okna, a že je tedy nutno a záhodno urychleně vyhostit nejméně tři americké diplomaty z Čr, lépe však ještě o jednu nulu navíc, v zájmu solidarity s investigativním ruským novinářem, jenž se nebál hledat pravdu!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.04.2018 19:48

Pane Mikulášku,právě jste se postavil na úroveň šílené Terezy a idiota Johnsona a obviňujete bez důkazů.Ovšem na rozdíl od výše jmenovaných to v článku také uvádíte.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Už se mi ty kulatiny blížily a já se cítil stále víc ztuhlý. Jasně, když člověku schází pohyb. Avšak přišel podnět. Od syna, třicátníka. Docela se vychloubal, že běhá na delší tratě a že mu to svědčí. Za nedlouho někde na nettu přečetl, že lepší než běh je ostrá chůze.

Poslední domácí zprávy