• Neděle, 22. červenec 2018
  • Svátek má Rukojmí Magdaléna

Úmrtí ruského novináře mají na svědomí Spojené státy a Trumpovi agenti!
Počet návštěv: 942

Úmrtí ruského novináře mají na svědomí Spojené státy a Trumpovi agenti!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Přiznávám, že jsem se tak trochu inspiroval přístupem Londýna ke kauze Skripala, takže mé důkazy mají podobnou váhu, jako ty, které předložili Britové ohledně „zaručeně Putinem objednané“ vraždy, nevraždy špiona Skripala a jeho dcery.

Jistý ruský novinář Maxim Borodin zemřel po pádu z okna v pátém patře, oficiálně se jeho smrt pokládá za sebevraždu. Jenže…, onen investigativní novinář se v poslední době zabýval zabíjením ruských dobrovolníků v Sýrii bombami amerických agresorů. Šlo o dobrovolníky ze skupiny Vagner a útok Američanů na město Dajr az-Zaur alias Dejrizor na počátku února.

 

Citace

Krátce po Borodinově smrti oznámil jeho kamarád Vjačeslav Baškov, že se mu Borodin ozval ve čtvrtek v pět ráno a stěžoval si, že jeho dům obklopili maskovaní příslušníci "bezpečnostních sil". Borodin byl podle Baškova znepokojený, ale nejevil známky hysterie ani opilosti.

Novinář prý Baškova požádal, aby mu sehnal právníka, protože se obával, že jeho byt prohledají. O hodinu později však zavolal znovu s tím, že se spletl a že se podle všeho jedná jenom o cvičení.

"Pak už jsem mu nevolal, i když jsem čekal, že napíše něco na facebook," uvedl právě na této síti Baškov. "Jenže nenapsal nic a 13. (dubna) média informovala, že Maxima našli pod jeho balkónem a že je na pohotovosti."

Známý ruský novinář zemřel po pádu z okna. 'Sebevražda za zamčenými dveřmi,' tvrdí úřady

Možná pan Borodin nejevil známky hysterie ani opilosti, ale mohl být nadrogován něčím daleko sofistikovanějším, než je alkohol…, nějakou látkou, která např. vyvolává paranoidní bludy, pod jejichž vlivem může oběť takovýchto bludů i vyskočit z okna. Takovéto bludy jsou mj. součástí mnoha případů onemocnění schizofrenií a je dobře známo, že některé drogy vyvolávají příznaky schizofrenii velmi blízké, včetně halucinací, úzkostí a právě paranoidních představ typu, že „Oni po mně jdou“.

Proč by zrovna před domem novináře, jenž se zabýval bombardováním ruských dobrovolníků Američany, ruské bezpečnostní síly pořádaly nějaké řekněme „zastrašovací cvičení“, nota bene po nepříjemné kauze Skripal? Naprosto evidentní nesmysl. Mnohem větší zájem na Borodinově „sebevraždě“ by měli američtí jestřábi, snažící se vyhrotit vztahy západu s Ruskem, aby učinili Evropu závislejším na americkém břidličném plynu, samozřejmě podstatně dražším, než je plyn ruský.

Proto tvrdím, ač moje „důkazy“ mají váhu spekulací lidí typu současné britské premiérky, že za smrt Maxima Borodina nese plnou odpovědnost vláda Spojených států amerických, resp. Američtí agenti, kteří pana Borodina zdrogovali, aby pak pod vlivem drogy „chytl stíhu“ a v pominutí smyslů nakonec vyskočil z okna, a že je tedy nutno a záhodno urychleně vyhostit nejméně tři americké diplomaty z Čr, lépe však ještě o jednu nulu navíc, v zájmu solidarity s investigativním ruským novinářem, jenž se nebál hledat pravdu!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.04.2018 19:48

Pane Mikulášku,právě jste se postavil na úroveň šílené Terezy a idiota Johnsona a obviňujete bez důkazů.Ovšem na rozdíl od výše jmenovaných to v článku také uvádíte.


 
Bývalý stalinistický komunista a člen ÚV ČSM Pavel Kohout se dožil 90 let; snad si vzpomene na lásku k herečce Aleně Vránové, s níž se na vlastní přání oženil v den Stalinových narozenin

Bývalý stalinistický komunista a člen ÚV ČSM Pavel Kohout se dožil 90 let; snad si vzpomene na lásku k herečce Aleně Vránové, s níž se na vlastní přání oženil v den Stalinových narozenin

Tak jsem se kdesi dočetl, že spisovatel a kdysi jeden z nejvášnivějších českých komunistů, se právě dožívá devadesáti let. Prý "mnohdy je oslavován jak hrdina, mnohdy zatracován jako pachatel; nikdy však údajně nebyl náhodnou obětí a nikdy se prý ani nebál přímé konfrontace s dějinami…"

Nechci, aby z romských dětí vyrůstali profesionální pobírači sociálních dávek, řekl Vladimír Čermák, šéf nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která právě vznikla v Ostravě.

Nechci, aby z romských dětí vyrůstali profesionální pobírači sociálních dávek, řekl Vladimír Čermák, šéf nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která právě vznikla v Ostravě.

Vyhledávat talentované romské děti a podporovat je ve studiu, pomáhat absolventům středních a vysokých škol při získávání práce nebo při rozjezdu podnikání. To jsou hlavní cíle nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která čerstvě vznikla v Ostravě. Žiji v tomto městě už půl století, stejnou dobu se věnuji tzv. romské otázce. Není proto pro mě jako novináře problém sehnat nejnovější informace.

EU už zachází dál než RVHP a SSSR. Premiér Babiš tvrdí, že v ČR prakticky žádní migranti nejsou. Realita je ale taková… Přední muž od Okamury hovoří

EU už zachází dál než RVHP a SSSR. Premiér Babiš tvrdí, že v ČR prakticky žádní migranti nejsou. Realita je ale taková… Přední muž od Okamury hovoří

ROZHOVOR „Právo EU už jde často dál, než sahaly regulace na úrovni RVHP iniciované často Sovětským svazem. Tam se ještě stále jednalo o spolupráci mezivládní, byť velmi provázanou. Neexistovala společná měna, centrální banka ani takový přesun pravomocí na centrální úroveň společnou mnoha státům – tedy pokus o superstát. Nezapomeňme však, že se Sovětský svaz zhroutil a struktura RVHP s ním. Důvodů bylo mnoho, ekonomické nedostatky příliš plánované ekonomiky mezi nimi jistě převažovaly. Dalo by se parafrázovat, že RVHP tehdy stála nad propastí, stejně jako dnes Evropská unie,“ říká poslanec a člen předsednictva SPD Radovan Vích.

Poslední domácí zprávy