• Čtvrtek, 18. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!
Počet návštěv: 1691

Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Ministr zahraničí Stropnický má problémy s páteří. Minulý týden byl krátkodobě hospitalizován v nemocnici ve Střešovicích. Přesto stačil sledovat mezinárodní dění a zaujmout zásadní postoje a rozhodnutí k aktuální situaci v Sýrii.  

S páteří má ministr dlouhodobý problém a není se čemu divit. Časté ohýbání hřbetu nepřispívá k dobrému zdraví. Poslední postoje pana Stropnického v předklonu mu musely dát opravdu hodně zabrat.

Pan ministr musí v poslední době řešit důležité diplomatické a mezinárodní záležitosti. A řeší je rychle a rázně. Nejdříve kauza Skripal a teď "chemický útok" v Sýrii. Vše bez faktických důkazů o vině obviněných a hned je mu jasné, že všechno, včetně zásahu "našich spojenců", jak rád zdůrazňuje, je legitimní (to je také jeho oblíbené slovo). Pan ministr zkrátka okamžitě ví, kam sklonit hřbet.

Což takhle nedělat rychlé předklony a postupovat s rozvahou? Zdržet se zbrklých pohybů, častého ohýbání, nevychylovat se na jednu nebo druhou stranu? Chodit rovný, vzpřímený, dbát na pevné postoje a pomalejší pohyby?

Zakřivování páteře je pro naše politiky typické. Dlouhé sezení ve sněmovně, na ministerstvech a na schůzích také nepřispívá k jejich dobrému zdraví. Přidají-li se k takovým problémům i potíže s nedokrvováním mozku, kterými pan ministr podle ověřených zdrojů také trpí, je zaděláno na velký průšvih.

Pozor na náhlá rozhodnutí, ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

 

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/220781-stropnicky-skoncil-v-nemocnici/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.04.2018 11:13

Komediant Stropnický nahlíží do blbých scénářů. Ty ho postupně semelou tak, jako celé hnutí ANO. Hnul si s páteří. Herci a hérečky jsou vždy na té správné straně. Za nacistů hráli v "Lucerna film", který patřil k barrandovským ateliérům. Německá nacistická smetánka si u Havlových podávala dveře. Její špičky se dokonce zamilovaly do našich sexbomb. A tak bylo pro Havly a jiné kolaboratty práce s natáčením habaděj. Židy samozřejmě ihned vyhodili, aby učinili tehdejší spravedlnosti zadost. Já vím, že to myslel s námi kuřák, alkoholik a nevěrník Havel dobře. Vzhledem k tomu, že nejsem ani kuřák, ani alkoholik, a pouhý nevěrník v jinošském věku, kdy se vám, svůdným dívkám a ženám těžko odolává, protože tak to zařídila sama matka příroda. Tak mu závidím, a proto se do něho obouvám. Václav si užil a Amíci mu to platili. Na mne se Amíci i Rusové vykašlali, a tak jsem se musel a dodnes musím postarat sám o sebe. Protože chápu, že mé názory zadupou do země ti, kteří pocházeli z kolaborantských famílií, chlastají a kouří, raději skončím, abych ty morální autority, giganty (nedejbože) nerozčílil. ...Mějte se hezky.


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

16.04.2018 23:04

Běžte s těmi reklamami někam, podáme na vás žalobu za úmyslný spam


 
Michal Hale

Michal Hale

16.04.2018 21:55

Hledáte výhodnou a spolehlivou finanční nabídku od solidního investora bez jakýchkoliv problémů, které potřebujete. Nabízím vám půjčku od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč bez poplatků a bez nutnosti zástavy. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a všechny občany starší 18 let. Podpisujete smlouvu již za schválený úvěr. Chcete-li získat další informace o této nabídce, napište nám na michalhale06@gmail.com Požádejte o své solidní půjčky dnes


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Už se mi ty kulatiny blížily a já se cítil stále víc ztuhlý. Jasně, když člověku schází pohyb. Avšak přišel podnět. Od syna, třicátníka. Docela se vychloubal, že běhá na delší tratě a že mu to svědčí. Za nedlouho někde na nettu přečetl, že lepší než běh je ostrá chůze.

Poslední domácí zprávy