• Středa, 15. srpen 2018
  • Svátek má Rukojmí Hana

Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!
Počet návštěv: 934

Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Není pro mě řešení, aby naše země byla stále něčím pudlíkem a jen se měnila vodítka, jednou německé, pak sovětské, teď zase bruselské…, měli bychom konečně být sami sebou.

Ale když už by nastala vyhrocená situace, kdy bych si musel vybrat, tak jsem pro spojenectví s takovou velmocí, která nám je ochotna nejvíce pomoci s poražením sluníčkářů/neomarxistů/vítačů/genderistů/rozvracečů tradiční rodiny. A je mi jedno, na které světové straně od nás ten spojenec bude.

Zatím ovšem, bohužel!!!, kromě Putinova Ruska, nevím o velmoci, která by důsledně proti neomarxistické rakovině bojovala, do jisté míry Čína, ale ta se dá západem velmi snadno uplatit. Vůbec nejde o to, kolik v Rusku žije muslimů, to hlavně nejsou ekonomičtí či sociálně-dávkoví imigranti, ale ti muslimové tam žili ještě před tím, než jim to území zabralo tehdejší carské Rusko.

Jde o to, že Rusko používá cukr a bič, což je rozumná strategie, kdežto neomarxisté nám nalhávají, že bič je nehumánní a xenofobní a že všechno se dá vyřešit cukrem. Proto nefunguje integrace muslimů v západní a severní Evropě. Nepřítomnost biče znamená, že radikální evropští muslimové válcují umírněné/nedůsledné/liberální evropské muslimy.

A hlavním viníkem jsou sluníčkáři, lidskoprávníci, Zelení, Antifa, u nás Idealisté.cz… a obecně tzv. „pokroková“, tedy extremistická levice.

A pokud jde o tu nedávno otevřenou velkou mešitu v Moskvě, tak je to jasné � jedna velká mešita se dá mnohem lépe kontrolovat než sto malých mešit. A Putin dobře ví, že kdyby islám a mešity úplně zakázal, islám by se přesunul do podzemí, takže by nad ním vláda ztratila jakoukoli kontrolu. Na tohle si vzpomeňte, až vám budou eurohujeři předhazovat, že v Rusku žije víc muslimů než v Německu a Francii dohromady. :-) Rozdíl je v tom, že v Rusku nevládnou sluníčkáři a levicoví extremisti, takže to jsou schopni mnohem lépe zvládat než to Německo či Francie. A navíc, Sibiř je pozvolna osidlována Číňany, což Rusku pomáhá kompenzovat nárůst poměru muslimské populace k populaci nemuslimské, neb Číňani jsou nemuslimové…, tedy s výjimkou některých etnických menšin, jako jsou třeba Ujgurové.

Osobně si myslím, že na to, kolik je v Rusku oblastí , kompaktně osídlených muslimy, typickým příkladem je Čečensko a Dagestán…, tak islám zvládá mnohem mnohem lépe než „vyspělé“ přecitlivěle lidskoprávistické země typu Německa, Británie či Francie!!! A za to patří Rusku spíše obdiv, nikoli výsměch!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.05.2018 19:41

Jenže na těchto území jsou muslimové od nepaměti.Proto je tam nelze zakázat,nebo nourat mešity.V ČR nemají co dělat a je třeba je postavit mimo zákon z důvodů náboženské nesnášenlivosti a ideologie.Zbořit mešity,zavřít muslimské modlitebny a vyhnat je ze země.Jen tak se dokáže český národ ochránit před islámskou zhoubou.Učení islámu je v rozporu s ústavou tohoto státu,kterou se tak rádi zaštiťují havloidi z galérky.


 
Pozval bych inspektory (ČIŽP), aby se přijeli do Ostravy nadýchat skutečného smogu, když jim vadí exhaláty ze spálených červených trenýrek při happeningu v zahradách Pražského hradu…

Pozval bych inspektory (ČIŽP), aby se přijeli do Ostravy nadýchat skutečného smogu, když jim vadí exhaláty ze spálených červených trenýrek při happeningu v zahradách Pražského hradu…

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) právě zahájila přestupkové řízení kvůli narušení životného prostředí happeningem, při kterém prezident Miloš Zeman na Pražském hradě spálil na hasiči hlídaném a za pár minut zlikvidovaném ohníčku jen pár metrů čtverečních červených trenýrek.

V srpnové dny 1968 jsem jako známý naivní antikomunista halekal v naší Kolibě: Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, a na náš okresní asfalt jsem s partou psal: Lenine, probuď se, Brežněv se zbláznil…

V srpnové dny 1968 jsem jako známý naivní antikomunista halekal v naší Kolibě: Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, a na náš okresní asfalt jsem s partou psal: Lenine, probuď se, Brežněv se zbláznil…

Byla to hektická doba, zatímco kolem se všichni snažili na mně přiživit, jelikož jsem byl jediný bezpartijní s oprávněnou nenávistí, jelikož mého tátu vyhodili jako učitele ze školství k lopatě, jelikož nechtěl, jako věří něco podepsat a někam vstoupit...

ŠTVANICE NA ALENU VITÁSKOVOU POKRAČUJE

ŠTVANICE NA ALENU VITÁSKOVOU POKRAČUJE

Orgány činné v trestním řízení věnují Aleně Vitáskové, bývalé předsedkyni Energetického regulačního úřadu (dále jen ERÚ), „péči“,  přiměřenou těžkým zločincům. Začaly ji stíhat v r.2013 na základě obžaloby, jejíž výroková věta má jednoznačně  povahu křivého obvinění. Dne 22. února 2016 ji senát Aleše Novotného Krajského soudu v Brně odsoudil k osmi a půl letům vězení. V nejistotě a obavách pak čekala až do 17. ledna 2018 na rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci o jejím odvolání. Čekání bylo trestem svého druhu.

Otevřený dopis paní Černochové, ODS

Otevřený dopis paní Černochové, ODS

Paní Černochová, 
než mě vymažete jako jednoho z neupřesněného množství blbečků z FB (kde se nevyskytuji) a z Vašeho života, ve kterém na sto procent neexistuji, přečtěte si těchto několik řádků jako odpověď na Vaši reakci stran těch, kteří k Vaší nelibosti neuznávají hrdinství tří padlých vojáků AČR v Afghánistánu. 
V první řadě se z bůhví jakých důvodů, zastáváte pana náčelníka Generálního štábu generála Opaty, který se populisticky vyjádřil, že se postará o to, aby smrt tří vojáků v Afghánistánu byla objasněna a pachatelé teroristického činu potrestání. 

Poslední domácí zprávy