• Sobota, 20. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Vendelín

Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!
Počet návštěv: 1065

Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Není pro mě řešení, aby naše země byla stále něčím pudlíkem a jen se měnila vodítka, jednou německé, pak sovětské, teď zase bruselské…, měli bychom konečně být sami sebou.

Ale když už by nastala vyhrocená situace, kdy bych si musel vybrat, tak jsem pro spojenectví s takovou velmocí, která nám je ochotna nejvíce pomoci s poražením sluníčkářů/neomarxistů/vítačů/genderistů/rozvracečů tradiční rodiny. A je mi jedno, na které světové straně od nás ten spojenec bude.

Zatím ovšem, bohužel!!!, kromě Putinova Ruska, nevím o velmoci, která by důsledně proti neomarxistické rakovině bojovala, do jisté míry Čína, ale ta se dá západem velmi snadno uplatit. Vůbec nejde o to, kolik v Rusku žije muslimů, to hlavně nejsou ekonomičtí či sociálně-dávkoví imigranti, ale ti muslimové tam žili ještě před tím, než jim to území zabralo tehdejší carské Rusko.

Jde o to, že Rusko používá cukr a bič, což je rozumná strategie, kdežto neomarxisté nám nalhávají, že bič je nehumánní a xenofobní a že všechno se dá vyřešit cukrem. Proto nefunguje integrace muslimů v západní a severní Evropě. Nepřítomnost biče znamená, že radikální evropští muslimové válcují umírněné/nedůsledné/liberální evropské muslimy.

A hlavním viníkem jsou sluníčkáři, lidskoprávníci, Zelení, Antifa, u nás Idealisté.cz… a obecně tzv. „pokroková“, tedy extremistická levice.

A pokud jde o tu nedávno otevřenou velkou mešitu v Moskvě, tak je to jasné � jedna velká mešita se dá mnohem lépe kontrolovat než sto malých mešit. A Putin dobře ví, že kdyby islám a mešity úplně zakázal, islám by se přesunul do podzemí, takže by nad ním vláda ztratila jakoukoli kontrolu. Na tohle si vzpomeňte, až vám budou eurohujeři předhazovat, že v Rusku žije víc muslimů než v Německu a Francii dohromady. :-) Rozdíl je v tom, že v Rusku nevládnou sluníčkáři a levicoví extremisti, takže to jsou schopni mnohem lépe zvládat než to Německo či Francie. A navíc, Sibiř je pozvolna osidlována Číňany, což Rusku pomáhá kompenzovat nárůst poměru muslimské populace k populaci nemuslimské, neb Číňani jsou nemuslimové…, tedy s výjimkou některých etnických menšin, jako jsou třeba Ujgurové.

Osobně si myslím, že na to, kolik je v Rusku oblastí , kompaktně osídlených muslimy, typickým příkladem je Čečensko a Dagestán…, tak islám zvládá mnohem mnohem lépe než „vyspělé“ přecitlivěle lidskoprávistické země typu Německa, Británie či Francie!!! A za to patří Rusku spíše obdiv, nikoli výsměch!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.05.2018 19:41

Jenže na těchto území jsou muslimové od nepaměti.Proto je tam nelze zakázat,nebo nourat mešity.V ČR nemají co dělat a je třeba je postavit mimo zákon z důvodů náboženské nesnášenlivosti a ideologie.Zbořit mešity,zavřít muslimské modlitebny a vyhnat je ze země.Jen tak se dokáže český národ ochránit před islámskou zhoubou.Učení islámu je v rozporu s ústavou tohoto státu,kterou se tak rádi zaštiťují havloidi z galérky.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let od založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých neexistuje žádný záznam.

Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi.

Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi.

ROZHOVOR „Když se podíváme na strukturu našeho hospodářství, dojdeme asi ke stejnému závěru jako některé agentury, které vloni zařadily Českou republiku mezi rozvojové země s odůvodněním, že naše vláda nemůže ovlivňovat ekonomiku, neb její rozhodující část je v cizích rukou. Z tohoto pohledu jsme kolonií… Kdybych to měl shrnout do jednoho slova, tak nás ohrožuje lhostejnost. Lhostejnost k naší minulosti i budoucnosti, k bližním, k rodině, přírodě, vlasti i k nám samotným. Připočtu-li k tomu ty hrozby a rizika, která jste vyjmenoval v otázce, budoucnost našeho státu nevypadá dobře,“ říká exministr Jaroslav Bašta.

Poslední domácí zprávy