• Sobota, 20. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Vendelín

Integraci čest! Němečtí fotbaloví reprezentanti věnovali dres svému prezidentu Erdoganovi
Počet návštěv: 461

Integraci čest! Němečtí fotbaloví reprezentanti věnovali dres svému prezidentu Erdoganovi

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Úspěšná dezintegrace v praxi. Fotbalové hvězdy Özil a Gündogan opět nabourali teorii supr-trupr integrace. Byť reprezentanti Německa, veřejně odhalili, že jejich prezident je Turek Erdogan. Proč tedy reprezentují Německo?  

Němečtí fotbaloví reprezentanti s tureckými kořeny Mesut Özil a Ilkay Gündogana se s tureckým prezidentem Erdoganem sešli "v jednom z luxusních londýnských hotelů. Na záběrech ze schůzky je vidět, jak si s tureckým prezidentem třesou rukou a s úsměvem mu předávají své dresy. Gündogan na něj dokonce napsal, že ho věnuje „svému prezidentovi“. (iDnes.cz)

Pro nás, "méně vzdělané staré občany převážně z vesnic", se nejedná o nic překvapivého, nicméně pro ty "více vzdělané mladé zejména z větších měst" by se mělo jednat o další "drobné" znamení zpochybňující sociálními inženýry (a užitečnými sluníčky a "liberálními" experty) prosazovanou multi-kulti agendu a integraci islámské povahy do té naší.

Vždyť, kdo by měl být integrován lépe než úspěšné fotbalové hvězdy reprezentující Německo (a druhá generace tureckých migrantů)? Nicméně Özil a Gündogan zcela bez skrupulí ukázali všem multi-kulti zaslepencům, že JEJICH PREZIDENT je Turek Erdogan. Proč tedy nehrají za Turecko? A co na to Němci, ať už fotbalový svaz či politická reprezentace (po Merkel ostatně jako by se delší dobu slehla zem)?

Předpokládám, že až na pár prohlášení, se v současné době "připokakanosti" (čti politické korektnosti) stane leda Putna. Nicméně by mě zajímalo, co by se stalo, být to v opačném gardu...

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.05.2018 19:51

Je to jenom další důkaz,že tolik vychvalovaná a vynucovaná multikulti je ve skutečnosti nemožná.Historie se opakuje.Podle historických pramenů se rozpadla římská říše ze stejného důvodu,jako se rozpadne slavná čtvrtá říše A.Hitlera.Jen pro většinu evropských národů už to bude znamenat jejich likvidaci.Češi už mají svou budoucnost za sebou díky Havlovi a jeho nohsledům.Stačí už jenom volba nedoučeného hajného za poslance,nebo i lidovců.kteří se otevřeně paktují s úhlavními nepřáteli českého národa.Jen pro úplnost.Moje práce mne často zavedla do SRN,kde jsem na ulici potkával osoby,veřejně hajlující.Takže se prokazuje,že Němec zůstane Němcem a nikdy se nezmění.Co mají v genech,tím se řídí.Z jejich strany je to ovládání cizích národů a států.


 
Richard Hercl

Richard Hercl

16.05.2018 18:05

...".Proč tedy reprezentují Německo ?" Táže se autor. Odpověď je jednoduchá - naprostá většina Turků v Německu má dvojí občanství, ponechali si své turecké i když obdrželi po letech německé. Když se jim to hodí, tak jsou Turky, jindy zase Němci. Toto využívají především při cestování do nečlenských zemí EU, kde předkládají pas německý. Vývoj poválečné historie Německa a její současnost by měla být i pro ČR varováním, proč se bránit proti vetřelcům z islámských zemí, což aktivně pochopila a provádí pouze vláda Maďarska. K tomu Německu : V roce 1955 byla uzavřena smlouva s vládami Itálie,Španělska a Řecka o tzv. hostujících dělnících, Gastarbeiterech. V roce 1961 pak smlouva s Tureckem, následně přišlo do Německa v několika vlnách 500 000 Turků. Smlouva měla dvouletou platnost, poté měli zahraniční dělníci Německo opustit. Nestalo se tak, naopak začali do Německa přijíždět i jejich rodiny. Zatímco pracovníci z Itálie,Španělska a Řecka, pokud zůstali trvale v Německu, se bez nejmenších potíží integrovali do většinové společnosti, Turci s sebou přinesli něco, co se neintegruje, co chce vládnout a ovládat nevěřící - ISLÁM. Nová turecko - německá populace již pronikla do všech sfér státní správy, politiky a kultury. A tuto multikulti společnost okořeňují desítky tisíc nových ,převážně analfabetů, ze všech koutů Afriky. A právě ti Afričané jsou i pro nás tou největší hrozbou, nejen po zdravotní stránce, ale JAK chcete integrovat lidi, převážně muslimy,kteří v životě nepracovali a vytvoří zde pouze nový Chánov a Matiční ulice ?!


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let od založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých neexistuje žádný záznam.

Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi.

Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi.

ROZHOVOR „Když se podíváme na strukturu našeho hospodářství, dojdeme asi ke stejnému závěru jako některé agentury, které vloni zařadily Českou republiku mezi rozvojové země s odůvodněním, že naše vláda nemůže ovlivňovat ekonomiku, neb její rozhodující část je v cizích rukou. Z tohoto pohledu jsme kolonií… Kdybych to měl shrnout do jednoho slova, tak nás ohrožuje lhostejnost. Lhostejnost k naší minulosti i budoucnosti, k bližním, k rodině, přírodě, vlasti i k nám samotným. Připočtu-li k tomu ty hrozby a rizika, která jste vyjmenoval v otázce, budoucnost našeho státu nevypadá dobře,“ říká exministr Jaroslav Bašta.

Poslední domácí zprávy