• Středa, 26. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Zora

Tak dlouho chodil se džbánem pro vodu, až se ho pokusil někdo zastřelit; nemlží nám tady někdo…?
Počet návštěv: 1668

Tak dlouho chodil se džbánem pro vodu, až se ho pokusil někdo zastřelit; nemlží nám tady někdo…?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Spojené státy oznámily světu, že šéf jejich diplomacie John Kerry měl během cyklistické vyjížďky ve francouzských Alpách nehodu. Při pádu si prý jen zlomil stehenní kost, přičemž neztratil vědomí a je stabilizován; jde o mlžení?

7. Červen, 2015 – 22:57

Původně měl Kerry odletět do Španělska, aby se přesunul do Paříže na mezinárodní konferenci o boji proti radikálům z organizace Islámský stát; kvůli léčbě ale prý vrátí do Spojených států. Podle zprávy Zahraniční zpravodajské služby http://svr.gov.ru/) pro vnitřní potřeby (SVR) byl John Kerry o minulém víkendu v Ženevě ve Švýcarsku, aby se sešel se svým íránským protějškem Mohammadem Javadem Zarifem.

Měl se pokusit překonat překážky bránící konečné jaderné dohodě, o měsíc před posledním termínem pro smlouvu mezi Teheránem a šesti světovými velmocemi; 31. května 2015  ráno však dle zprávy SVR se svou ochrankou opustil Ženevu s „jistými vojenskými představiteli“ francouzského 1. regimentu bojových vrtulníků a odcestoval na bývalou leteckou základnu USA Phalsbourg-Bourscheid v departmentu Moselle, kde je nyní francouzská vojenská základna.

article_photo

Účelem Kerryho tajné cesty na tuto francouzskou vojenskou základnu bylo dle zprávy SVR sejít se s nejvyšším velitelem ISIS – Islámský stát v Iráku a Levantě - na „strategickém setkání“ ještě před Mezinárodní konferencí v Paříži 2. června, kde se má sejít 60 států a pokusit se najít „konečné řešení“ pro tuto teroristickou skupinu, která v současné době destabilizuje celý Střední východ. Této konference se měl zúčastnit i Kerry. Nejvíce šokující na této zprávě SVR je to, že potvrzuje, že oním nejvyšším velitelem ISIS, s nímž se tajemník Kerry sešel, je plukovník Gulmurod Khalimov, který až do letošního dubna, kdy „zběhl k ISIS“, velel speciálním policejním silám Tádžikistánu „OMON“, které jsou cvičeny a placeny americkou armádou.

Nová zpráva ruské SVR (Zahraniční zpravodajská služba http://svr.gov.ru/ ) pro vnitřní potřeby Kremlu však informuje, že americký státní tajemník John Kerry http://en.wikipedia.org/wiki/John_Kerry byl 31. května 2015 „těžce zraněn“ poté, když na tajné schůzi, kterou měl s nejvyšším velitelem Islámského státu Irák a Levant ( ISIS/ISIL http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant ), propukla střelba, kterou analytikové ruské rozvědky pokládají za „evidentní pokus o vraždu“. Tedy žádná zlomená noha…?  Znáte to; jedna paní povídala, avšak pokud by to byla pravda, naplnily by se zvěsti o Kerryho pokrytectví. Seznámit se, skamarádit, zabít a jít o dům dál… Viz. bin Ládin, Hussein, Kaddáfí…

article_photo

Střílel plukovník Gulmurod Khalimov…?

Ještě závažnější dle zprávy je, že plukovník Gulumrod Khalimov nejenže byl podporován americkou armádou, ale byl přímo cvičen a placen americkým ministerstvem vnitra. To potvrdilo, že militant Islámského státu, který ve svém videu volal po teroristických útocích proti USA, byl vycvičen na americké půdě žoldáckou společností Blackwater. Plukovník Gulumrod Khalimov, bývalý šéf, tádžikských zvláštních jednotek, se zúčastnil protiteroristických kurzů v rámci programu placeného Americkým Ministerstvem zahraničí. Terorista byl cvičen mj. na zvládání krizí, taktické zvládání zvláštních událostí. Khalimov ve videu říká, že během výcviku v USA jej Američané poštvali proti Washingtonu, protože zabíjeli muslimy.

article_photo

Vše dává jasný obraz; Spojené státy a někteří z jejich takzvaných koaličních partnerů ve skutečnosti podpořili vznik ISIS jako účinného protivníka proti vládě syrského presidenta Bashara al-Assada. Navíc členové ISIS byli v roce 2012 cvičeni členy a CIA v zařízeních v Jordánsku.

Je všude a stejně jako jeho živitelé působí v roli globálního profesionálního „záškvary“; na co sáhne v duchu zájmů USA, to pose.e, pardon, posvětí svojí chorobnou touhou po ovládání jiných. Zkrátka, honí moc zajíců najednou. Pak se sbalí a jde o dům dál, aby nadělal jinde další paseku, ovšem s patřičným ziskem. Je to na svých 70 let zvláštní chlapík; senátor, co neúspěšně kandidoval na prezidenta USA, potom nebýt choroby ministryně zahraničí Clintonové, nebyl by ani ministrem zahraničí.

article_photo

Ale stouplo mu to do hlavy natolik, že kam přijede, tam se vměšuje do vnitřních záležitostí, přitom má předky ve Slezsku; jeho dědeček se narodil 10. května 1873 jako Fritz Kohn v židovské rodině v Horním Benešově, kde byl jeho otec Benedikt Kohn pivovarským mistrem, sládkem v tamním pivovaře. John sloužil protekčně zkrácenou čtyřměsíční službu v Jižním Vietnamu jako důstojník, pak se stal senátorem a neúspěšným kandidátem na prezidenta USA. A jeho další prohra? Palestinská organizace Fatáh podepsala v těchto dnech dohodu s teroristy Hamásu, předpokládající, že do pěti týdnů vznikne společná vláda národní jednoty Palestiny. Považuje se za emisara míru, přitom, kam stoupne, tam teče krev a tráva nikdy neporoste. Prahnutí Kerryho po Nobelově ceně míru může za další mrtvé Izraelce

V Libyi byl u „bezletové zóny“, aby její spoluorganizátorka NATO mohla obsadit tamní ropná pole a po plánovitém zavraždění Kaddáfího získat pro USA zlato v hodnotě desítek miliard dolarů. Podobnou akci chtěl podniknout i v Sýrii, ale jen zásluhou Ruska a Číny, co zabránili bombardování Asadova režimu, se přesunul do Izraele, kde si „zgustl“ na Netanjahuovi, jemuž v rámci „mírového izraelsko-palestinského procesu“ dal příkazem propustit stovky muslimských vězňů s krví Izraelců na svých rukách.

article_photo

Pomotalo se mu to; nyní je na Ukrajině, kde s fašisty z Majdanu tlačí na Putina, aby z něho udělal poslušného vazala Spojených států. Ovšem, ani tady mu to moc nejde, kromě toho, že působí jako politický „kazisvět“; naštěstí se mu nepodařilo zvrátit referendum na Krymu, tak se snaží alespoň zasloužit své provize zbrojařských firem USA, pro které chystá další veletrh zbraní. Rozpoutání války by mu vyneslo výchozí pozici pro další kandidaturu na prezidenta USA, když jako “záškvara“ udělal v očích obnovujícího se Ku-klu-klanu z černošského šéfa USA jen neschopného panáka. Věří, že když nic, tak má šanci na Nobelovu cenu míru za to, že zastavil imperátora Putina, co chce komunismem ovládnout svět, když se Američanům nepodařilo v boji proti této hydře zvítězit v žádné s jimi vedených válek – od Koreje a Vietnamu, až po Irák a Afghánistánem konče.

Co říká dnes navzdory Johna Kerryho po roce vlády Porošenka Stephen Lendman, publicista a spisovatel, který žije v Chicagu, jenž napsal knihu Jak hegemonistická snaha USA zvyšuje hrozbu třetí světové války. „Ukrajina je zločinný, gangsterským převratem vytvořený stát, který se maskuje jakoby legitimní vládou. Je to nacismem a fašismem infikovaný policejní stát. Je bez zákonů a násilný. Je hlavním narušitelem občanských práv. Je kleptokraticky řízen megazloději, spřízněných se zloději z korporací, kteří jsou extrémně zkorumpovaní a žijí na úkor společnosti…“
Hledaný zločinec, to je kvalifikace pro práci v ukrajinské správě

article_photo

Autor připomíná, že ukrajinští vojáci útočí na civilisty, včetně žen a dětí berou do zajetí a páchají taková zvěrstva, která lze jen těžko ignorovat. Kromě toho v Donbasu byly opakovaně použity chemické zbraně, fosforové a kazetové bomby dodané Washingtonem. Neoficiálně předstírá, že o ničem neví a „odporně obviňuje“ bojovníky za svobodu Donbasu ze zločinů Kyjeva. „Porošenko je nelegitimní oligarcha-tulák, který stojí v čele režimu bezpráví. Zdá se, že si myslí, že obdrží Nobelovu cenu namísto vězeňské cely, kam patří, ” uzavírá svoji kritickou palbu Stephen Lendman.

O tom, jak svým „mírovým snažením“ dovedl Izrael do slepé uličky, svědčí i momentální zastavení mírového procesu na Blízkém východě, který vyvrcholil podepsání smlouvy Fatahu a Hamásu, což je pro Izrael nepředstavitelná věc; Hamás je přece celým světem uznávaná teroristická organizace, která už podnikla na židovský stát tisíce raketových útoků a sebevražedných atentátů, jejímž jediným cílem svého programu je likvidace Izraele. To je vskutku originální zásluha Johna Kerryho, jemuž se situace totálně vymyká z jeho “gramlavých rukou” a vypočítavého mozku.

article_photo

Milý Bašáre, nedá se nic dělat, jako že se John Kerry jmenuju, ale museli jsme včera vyklidit vaše velvyslanectví ve Washingtonu, tvoje paní manželka to jistě pochopí - tři roky vedeš v Sýrii válku; 140 tisíc zabitých lidí, deset tisíc dětí a další otrávení plynem. To víš, můj šéf potřebuje splatit prezidentskou reklamní kampaň a zbrojařskému podniku Boeing nabídl veletrh zbraní jako v Libyi, což už je pár roků a zbraně ve skladech rezivějí. Jistě to pochopíš, ale teď zanechejme chmur a dáme si něco k večeři, co říkáš na biftek, pořádně krvavý…?

Podle dohody by se také do půl roku měly konat volby do autonomní Palestinské zákonodárné rady, a to současně na autonomních arabských území ovládaných Fatáhem Judeji a Samaří a Hamásem v Pásmu Gaza. Namísto toho, aby si vybral mír, vytvořil Abú Mázin (teroristická přezdívka předsedy Fatáhu a Palestinské správy Mahmúda Abbáse) alianci s vražednou teroristickou organizací Hamás, která vyzývá ke zničení Izraele; vytvořil alianci s ochlokracií, jejíž charta vyzývá muslimy, aby “bojovali proti Židům a zabíjeli je”.

article_photo

Všechno to je dnes zkrátka na triku Johna Kerryho. Izraelský ministr obrany Moše Ja’alon se do něho pustil, že se snaží “přivést” Izraelce a Palestince k míru, přičemž palestinské problematice pranic nerozumí. Prý jeho “americký plán nemá ani hodnotu papíru, na kterém je napsaný”. Nula od nuly pojde. Zatím nejsou žádná jednání s Palestinci, Američané jednají s Izraelem a současně s Palestinci. A Izrael je jediná strana, která něco poskytuje, propouští vrahy, zatímco Palestinci nedávají nic. Na Západním břehu Jordánu vládne Abbás s Fatáhem, v Pásmu Gazy Hanejja s Hamásem. Jak má nový stát vypadat, to ještě nikdo neřekl; Fatáhstan a Hamástan…

article_photo

Rada Bezpečnosti, které kraluje John Kerry, šéf diplomacie Spojených států, největšího sponzora OSN…. Snímek Břetislav Olšer

“Pane ministře zahraničí, když jste donutil Izrael kapitulovat před terorismem, tím že propustí teroristické vrahy s takovým množstvím krve na rukou, o jejichž propuštění by se Spojeným státům ani nesnilo, kdyby byli oběťmi jejich vlastní občané, šlo z vaší strany nejen o krajní pokrytectví…“ Napsala Ajelet Šaked, předsedkyně parlamentního klubu strany Židovský domov, ministru zahraničí Spojených států amerických Johnu Kerrymu. A dodala: „Donutil jste nás propustit teroristy, kteří mají opravdu krev na rukou; cena propuštění více než sta usvědčených vrahů padá na bedra mé rodiny a mého národa, nikoli na vás. Jak vy ponesete děsivou cenu tohoto břemene, k němuž nás vedete…?“…

article_photo

Napřed USA přivedli v Egyptě k moci prezidenta Muhammada Muhammada Mursí Issa Al-Ajáta - šéfa Muslimského bratrstva, aby ho pak nechal pro spolupráci s Hamásem odsoudit k trestu smrti, jako řadu dalších “hrdinů” arabské revoluce…

Proč je chybou politického kšeftaře Kerryho a patologickým prahnutím po moci posedlého Abbáse podepsání smlouvy s Hamásem? Desítky sebevražedných atentátů jsou totiž tragickým dokladem o zhoubném díle teroristů Hamásu. Dva, které se mě dotkly skoro osobně. Přiletěl jsem do Izraele v roce 1996 pár měsíců poté, kdy na sobě, mezi nic netušícími lidmi, spěchajícími do Dizengoffova nákupního střediska v Tel Avivu, odpálil bojovník Hamásu Muhammed Hashim na přechodu pro chodce výbušnou směs z patnácti kilogramů dynamitu, starých pozemních min a hřebíků; zabil na místě tragédie sebe a sedm lidí.

article_photo

Proč by se měla česká vláda v čele se Sobotkou stydět, že letí do Číny za obchody, když Američané v čele s Kerrym jsou u nejvyšších čínských komunistů pečení vaření a o lidským právech tam ani neceknou, Tibet nevyjímaje…

article_photo

Inu, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se řídítka moci zvrtnou a je z toho malér pro záchranný vrtulník, aneb Kdo s čím zachází, tím také schází; kdo prostě seje víte, sklízí bouři… Kdo zde mlží? Co se vyklube z výše citované kauzy Kerry? Šlo o turistické zranění či o vykoledovaný terorismus pověřencem globálního záškvary…?

Foto: Reuters…

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/americky-statni-tajemnik-kerry-byl.html

https://www.facebook.com/RevNews/videos/516654475154786/?pnref=story

USA mají monopol na masakry, Rusko a Čína nesmí svým oponentům zkřivit ani vlásek na hlavě…

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/the-peoples-voice-ukrajina-je-nasilnicky-gangstersky-stat/

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Jan-Veleba-13068/clanek/Kalich-nad-Prazskym-hradem-41501

John Kerry–profesionální “kazisvět”; na co sáhne, z toho je fiasko

Motto “morálních” západních vůdců - skamarádit se a popravit…

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Hampl-To-je-desiva-amoralnost-nema-obdoby-Cesti-obcane-to-zaplati-zivoty-Darmoslapove-zijici-z-nasich-dani-oteviraji-dvere-drancujicim-hordam-jez-nas-zotroci-378166

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/371571-napadnout-nato-to-muze-napadnout-jen-silence-ve-snech-uvedl-putin.html

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Před týdnem tedy 19.1.2022 jsem napsal krátkou napůl odlehčenou glosu pod názvem Lahůdková pokerová hra, ve které jsem nadhodil, že k nadpisu mě přivedla americká agentura Bloomberg, která uvedla, že to co udělal Putin s rozložením sto tisíce svých vojáků u svých hranic s Ukrajinou je skvělým tahem a Putin nemůže nic pokazit, dokud je tam nechá, než mu Zápas splní jeho požadavky a nepohne se ani dopředu, ani do strany, ani vlevo, ani v pravo a nechá tím všechny zainteresované hráče v nejistotě.

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Zatímco současná zahraničně politická publicistika zcela nepochybně žije úvahami západní mediálně politické propagandy o brzké okupaci Ukrajiny ze strany Ruska, druhá část se soustřeďuje na vývoj a realitu možného prosazování či neprosazování politiky Green Dealu, část publicistiky se věnuje sice menšinového, ale o to agresivnějšího menšinového hnutí antiwaxerů, jako průvodního znaku poněkud dlouhého období covidové pandemie. Pod hesly o svobodě je toto hnutí namířeno proti většině společnosti, která bere zdravotní opatření za potřebná a chce většině vnutit svůj úhel pohledu. U nás se tohoto úkolu ujala SPD, v Rakousku Svobodní či vedle v Německu AFD.

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často hlasuju pro ruzne pitomosti, to už je v Praze taky zvyk.

Poslední domácí zprávy

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často...

Vrána k vráně sedá…

Vrána k vráně sedá…

Je několik evropských vlád, charakteristických zběsilou protiruskou nenávistí a podobně zběsilým příklonem k německému fašismu či dokonce...