• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Merkelová vrací Turecku gastarbeitery a ještě jim za ně zaplatí, splácí tak světu reparace
Počet návštěv: 5275

Merkelová vrací Turecku gastarbeitery a ještě jim za ně zaplatí, splácí tak světu reparace

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Je to kšeft století; za vším nehledej ženu, ale mnohaleté usilování Turecka o členství v EU. Do NATO to bylo snadnější; Turci měli strategicky vhodné území, od roku 1961 pro americké rakety Jupiter, resp. Pershing na dostřel SSSR.

A byla ruka v rukávu. A v nastalé poválečné studené válce Spojenci napřed dodržovali tzv. Morgentauův plán na totální likvidaci Německa, aby už nebylo schopné vést třetí válku. Cíl? Zničení německého zbrojního průmyslu, poté odstranění a zničení dalších klíčových odvětví, která jsou základem pro vojenskou sílu; bylo demontováno 1500 nejlepších továren a odvezeno ze země. Až si USA vymyslely sílu komunistických zemí a obavy ze SSSR.

Tak se Morgentauův plán změnil na ten Marshallův, Plán evropské obnovy, přijatý Kongresem USA v dubnu 1948 s ohledem na sílu komunistických zemí a obavy ze SSSR, přišel Marshallův plán. Další cíl byl jasný; pomoci poválečné Evropě. Proto snad totálně zničené Německo, jehož dluh z válečných reparací tvořilo 200 procent hodnoty jeho hrubého domácího produktu, nemuselo platit ani marku; nám např. nikdy nezaplatilo reparační povinnosti ve výši asi 360 miliard předválečných korun a ještě drze požádali, abychom jim „předali bezplatně do vlastnictví“ palác na Malé Straně, v němž sídlilo velvyslanectví SRN. Dále pak diplomatickou notou žádali, abychom jim vrátili budovy, ve kterých před válkou sídlilo říšské velvyslanectví v Praze, které byly po válce v souladu s Pařížskou reparační dohodou zkonfiskovány. https://www.youtube.com/watch?v=-N9jX2OLsfQ

V důsledku jeho odmítnutí ze strany zemí východního bloku byl plán omezený jen na západní Evropu. Marschalův plán nebyla charitativní záležitost. Šlo o ekonomické ovládnutí Evropy. Jeho skutečný důvod spočíval v tom, že jakmile tyto země byly uvedeny zpět na nohy americkou pomocí, jejich měny byly vázány na americký dolar a byly nuceny kupovat americké produkty, což podporovalo ekonomiku Spojených států. Každý stát v programu Marshallův plán byl nucen odsuzovat komunismus a socialismus – což byl důvod, proč Československo tento plán odmítlo. Dnes víme, že nebýt dvou Německem rozpoutaných válek, nemusel být ani tento projekt, ani nynější druhé největší stěhování národů. Německo by mělo zaujmout zdrženlivý přístup v Euro krizi, neboť jinak bude čelit obnoveným požadavkům na reparace z II. sv. války... Jak bruselský salašnický pes hlídá stádo českého Ovčákova…

Proto naopak v roce 1955 mohla SRN uzavřít smlouvu o náboru (Anwerbevertrag) s Itálií, o pět let později se Španělskem a Řeckem. Turci, většinou muslimové, přicházeli do Německa od roku 1961 jako „hostující pracovníci” - gastarbeiteři. Dnes východoněmecká svazačka Mutter Merkel velí Německu dál a společně celé Evropská unii, jež nyní poskytne Ankaře tři miliardy eur (asi 81 miliard korun) na zlepšení situace tamních syrských uprchlíků, otevřeny budou další kapitoly přístupových rozhovorů a zjednodušen bude vízový režim. Vy nám kdysi své chudé Turky, my vám dnes miliony běženců s EU předplaceným životem. Zhýčkaní Němci si v 60. letech povolali gastarbeitery z Turecka, dnes chtějí nové otroky?

Turci zkrátka jako užiteční idioti splnili v Německu svůj úděl otroků, resp. levné pracovní síly v Němci neoblíbených profesích nádeníků např. jako popeláři, pomocní dělníci při kopání kanálů a sklizních úrody na polích. Konec hospodářského rozmachu roku 1973 zapříčinil zastavení přílivu cizinců do Německa, přesto 2. Imigrace Turků pokračovala z důvodu přijetí zákona o sjednocení rodin. V roce 1983 byl přijat zákon o pomoci navrátilcům do rodné země. Většina Turků však zůstala a nadále pracovala v Německu. Dnes zde žije již druhá a třetí generace Turků. Druhá generace se do Německa dostala v důsledku slučování rodin buď přistěhováním, nebo již narozením v Německu. Společně začali podnikat (např. zakládání menších živností). Třetí generací jsou dnešní děti, které za přistěhovalce pokládat nemůžeme.

Dnes je vše v opačném gardu; a samozřejmě, že je vždycky něco za něco; přijetí Ankary do EU je na spadnutí, aby se Turecku jeho útrapy vrátily v dalších miliardách eur z unijního rozpočtu. Ten činí jen pro rok 2016 155 miliard eur, bratru přes čtyři biliony Kč v závazcích a o 144 miliardy eur v platbách, což je už jen necelé čtyři biliony v korunách. Víc ještě nikdy EU nevyplázla. K tomu proti roku 2015 se praštila přes kapsu a chce vydat o 13 miliard eur více, aby zaplatila mimořádné výdaje s běženci, tedy i Turecku, které prý už za ně utratilo okolo osmi miliard dolarů. ony tři miliardy eur nejsou údajně určeny Turecku, ale právě pro tyto miliony uprchlíků. http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx

Německá kancléřka Angela Merkelová upřesnila, že peníze budou určeny například na školní programy pro děti. Turecko by podle ní mělo také usnadnit uprchlíkům možnost v zemi legálně pracovat. To by mělo zlepšit jejich životní situaci v Turecku tak, aby nepovažovali nebezpečnou cestu do Evropské unie za lepší z variant. Pyramidová hra zvaná Evropská komise přispěje na ony tři miliardy jen 500 miliony eur z unijního rozpočtu, zbytek musí doplnit členské země.

Pro Česko to znamená 300 až 400 milionů ročně v letech 2016 a 2017. Turecko se tak rázem stalo nejen klíčový strategický partner Evropy, ale také kandidát na členství v Evropské unii od roku1999;  budoucí turecké členství bude dle prezidenta Erdogana pro Evropskou unii „přínos“. Řekl nahlas a v duchu si myslel: Tak, Frau Merkel, ty běženecký dárku od Alláha, konečně tě mám na lopatě, a kdyby žil tvůj táta luteránský pastor, musel by se už učit islámské právo šaria a šprtat súry Koránu...

To zase bude farizejství, protekcionismu a análního snažení; Turecko přece vytrhne trn z paty EU a Západu, který největší stěhování národů způsobil svými válkami a revolucemi, od Iráku, Afghánistánu, až po Libyi a Sýrii, kde jen loupili ropu, bez níž se ani na den neobejdou armádní technika USA. Na světě není jiné instituce, která by spotřebovávala tolik paliva jako US Army. Ve Spojených státech měl premiéru dokument s názvem Burden (Břemeno), který tvrdí, že závislost americké armády na ropě ji omezuje, činí zranitelnou a že by mohla být daleko silnější, kdyby ji omezila. Není na světě jiné instituce, jež by spotřebovávala tolik paliva pro tanky jako US Army…

Evropská komise zahájí na počátku příštího roku s Tureckem přípravné práce na otevření kapitol o energetice, ale také o základních právech, soudnictví, svobodách a bezpečnosti, vzdělávání a také o zahraniční, bezpečnostní a obranné politice. Jak se bude jednat o islámském právu šaria je ve hvězdách a pruzích. Co by ale svět neudělal pro Ankaru, co si vezme na svá bedra miliony běženců ve špinavých ghettech? Připomene ale někdo, že kolem roku 2004 až 2009 přijalo Španělko přes pět milionů uprchlíků z Afriky a jiných zemí, aniž by z toho někdo dělal děsivý problém? A EU už vůbec ne...? Bush ml., Cheney i Riceová věděli o brutálním mučení a libovali si

article_photo

Suma sumárum, názor JUDr. Jiřího Vyvadila; "Turecko se dnes stává největším bezpečnostním a kulturním ohrožením pro evropskou civilizaci a tento region a je mnohem nebezpečnější než tzv. islámský stát. Turecko je dnes státem, kde hodnoty sekularizace jeho zakladatele Atatürka byly dramaticky opuštěny, prudce narůstá islamizace a odpor a nenávist Turků obyvatelstva proti nám všem. Zatímco islámský stát je na území Evropy zcela izolován na pro něj příznivé stoupence, organizační infiltrace Turecka do evropských, ale i světových struktur z něj činí v současné etapě nejnebezpečnějšího nepřítele.

Irácký viceprezident Núrí Málikí: Obvinil tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, že tlačí svět na pokraj globálního konfliktu."Erdogan tvrdí, že Turky sestřelené ruské letadlo SU-24 na několik sekund vstoupilo do tureckého vzdušného prostoru. Zapomíná ale, že jeho vlastní letadla každý den porušují vzdušný prostor Iráku a Sýrie?" prohlásil podle agentury AFP Málíkí; turecké stíhačky pravidelně podnikají vzdušné údery na rebely ze Strany kurdských pracujících, kteří mají své základny na severu Iráku. Ročně tak ve vnitrozemí Iráku, jehož hranice bez problému překročí, přepadnou a zničí na stovky kurdských vesnic. Zrovna v těchto dnech turecké letectvo zaútočilo na Kurdy v Basur (Irácký Kurdistan). Kromě Qandil, kde se nachází středisko PKK, zasáhly nálety i tří vesnice u hraničního města Zahko.

Selma GÜRKANOVÁ, předsedkyně turecké Labour Party (EMEP): ..."Ruský válečný letoun sestřelilo Turecko uvnitř syrských hranic nedaleko Antakya-Yayladağı. Prezident a zástupci vlády tvrdili, že ruský válečný letoun překročil na 17 sekund tureckou hranici a že Rusové v oblasti bombardovali bayırbucakské Turkmeny.  Je jasné, že důvodem Turků k sestřelení ruského letounu není útlocit k bayırbucakským Turkmenům. Vláda Erdogana nehnula prstem, když byli Turkmeni před nedávnem masakrováni a jejich ženy zotročovány Islámským státem (IS)..."

Jaké jsou historické vztahy Turecka a Ruska? Krymští Tataři po připojení poloostrova k Rusku žádali o pomoc Turecko; hovoří o tom, že se separatistům postaví i se zbraní v ruce. Možná si připomněli na podobné dopisování ve středověku:

Turecký sultán Mehmet VI. napsal v roce 1676 kozákům ze Záporoží následující dopis:

Jako sultán, syn Mohameda, bratr slunce a měsíce, vnuk a vicekrál Alláha, vládce království Makedonie, Balylonu, Jeruzaléma, Horního a Dolního Egypta, císař nad císaři, panovník nad panovníky, výjimečný rytíř, nikdy neporažený, vytrvalý strážce hrobky Ježíše Krista, správce vybraný samotným Alláhem, naděje a útěcha muslimů, vítěz nad křesťany a jejich velký ochránce – nařizuji vám, záporožským kozákům, abyste se mi dobrovolně a bez odporu podřídili a zdrželi se obtěžování dalšími útoky.

Odpověď kozáků zněla takto:

Záporožští kozáci tureckému sultánovi!

Ó sultáne, turecký ďáble a příteli a potomku ďábla, tajemníku samotného Lucifera. Jaký ďábelský druh rytíře to jsi, když nedokážeš zabít ježka s holou prdelí? Ďábel sere, tvoje vojsko žere. Nepodřídíš si, ty zkurvysynu, křesťanské syny; nebojíme se tvojí armády a budeme proti ní bojovat na zemi i na moři, matkomrde.
Ty babylonský kuchaři, makedonský koláři, sládku z Jeruzaléma, ovcomrde z Alexandrie, pasáku prasat z Horního a Dolního Egypta, arménské prase, podolský zloději, tatarský pohádkáři, popravčí z Kamence a hlupáku celého světa a podsvětí, idiote před Bohem, vnuku hada, vřede na našem ptákovi. Prasečí rypáku, kobylí pr.eli, jateční pse, nepokřtěná hlavo, přeřízni vlastní matku!
Tak prohlašujeme my, záporožští, ty ubožáku. Nebudeš pást ani křesťanská prasata. Tím končíme, protože neznáme datum a nemáme kalendář; měsíc je na nebi, léta páně, v den ten samý jak u nás, tak u vás, takže polib nám pr.el...!   Ataman Ivan Sirko s celým záporožským vojskem... http://odhaleni.info/zaporozsti-kozaci-pisi-dopis-tureckemu sultanovi/

V 19. stol. se kozáci stali páteří carské armády a označení kozák se v době carského režimu stalo takřka synonymem pro vojáka; v carském Rusku byli kozáci elitní složkou armády. Část kozáků vedená atamanem Buďoným, později maršálem SSSR, přešla na stranu bolševiků za půdu a statky, kdysi patřící velkostatkářům. Když Hitler zaútočil na Sovětský svaz, většina kozáků i přes částečné sympatie k carskému režimu vstoupila do Rudé armády.

Proč vadí Rusové v Sýrii Turecku? stačí jedno slovo - ropa, jež se v obrovském množství dostává do Turecka v tisíci cisternových vozech a do tohoto podnikání je zapleten i turecký prezident a jeho rodina. Ropu krade společný tým banditů a tureckých elit. Šéfem jedné z největších společností v turecké energetice je podle něj Erdoganův syn. Příjmy teroristů odhadl na dvě miliardy dolarů ročně. „Terorismus bez peněz, je jako šelma bez tesáků“.Až tři miliardy amerických dolarů získává Islámský stát ročně z kombinací nelegálního prodeje ropy, výkupného a vydírání, ale také z daní, které vybírá v oblastech, jež ovládá. Chce deset procent z bankovních transakcí a vybírá mýtné od projíždějících kamiónů. Jen z únosů a výkupného, zejména za evropská rukojmí, získal letos nejméně 25 miliónů dolarů.

Inu, známá pravda - na světě není jiné instituce, která by spotřebovávala tolik paliva jako americká armáda. Ve Spojených státech měl premiéru dokument s názvem Burden (Břemeno), který tvrdí, že závislost americké armády na ropě ji omezuje, činí zranitelnou a že by mohla být daleko silnější, kdyby ji omezila.

Řecko má zrušit svá privilegia, ale co privilegia Německa, jež nesplatilo své válečné reparace za 60 milionů životů a tisíce zničených měst po celém světě…?

Má pravdu pan Juncker s tvrzením o nejvyšších azylových standardech Evropy na světě, aneb Mají běženci zlato, zlaté prsteny, zlaté řetězy a jejich děti iPhony…?

http://cz.sputniknews.com/svet/20151201/1812296/nato-obse-necekane-proverky-rf.html

izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereaddetail-knihy/izraelske-

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...